Poniedziałek, 19.11.2018, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

PORTAL NYSA - UWAGA AFERA❗️ - Marta Klubowicz uśmierciła Nyski Dom Kultury. Podsumowanie działalności - totalna destrukcja❗️

  • 6.04.2017, 09:26 (aktualizacja 09.04.2017 16:46)
PORTAL NYSA - UWAGA AFERA❗️ - Marta Klubowicz uśmierciła Nyski Dom Kultury. Podsumowanie działalności - totalna destrukcja❗️
Portal Nysa znany ze zdecydowanych materiałów dziennikarskich analizuje działalność NDK. Czy należy się zgodzić z informacjami zawartymi w artykule oceńcie Państwo sami. W publicystyce zawarto materiały z rożnych źródeł z ostatnich kilku lat.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (71)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Johnny
Johnny 8.02.2018, 13:01
Adam - to do ciebie.
Marta Klubowicz bardzo się cieszyła, że wygrzebano jej akta sprzed lat. Obecnie uż nie ma mowy o nowych aktach, ani tez o rolach, zostały same komisje na konkursach poezji, a z tego nie ma utrzymania.
Adam
Adam 8.02.2018, 12:45
Dlaczego Marcie Klubowicz wygrzebali akty sprzed lat? Co to ma do sprawy? Jedynie chodzi o oczernienie.....postępowanie niegodne ludzi kulturalnych :)))))
Rybitwa to ryba czy ptak?
Rybitwa to ryba czy ptak? 12.07.2017, 20:38
owszem był goły facio i kobitka topless - mi się podobało, golizna jest ok. ale nie powiem czy to było na temat, jakieś podrzędne, prowincjonalne przedstawienie to było.
sztuka z palcem w tyłku
sztuka z palcem w tyłku 12.07.2017, 15:32
http://killuminati.pl/teatr-aktorzy-biegaja-nago-kolko-palcem-dupie-kolegi-sztuka-wideo/
To jest taka sztuka w nowym stylu. Ciekawe czy zawita do naszego miasta, cha cha
Magero
Magero 12.07.2017, 20:05
Przecież były sztuki z golizną w NDKu za czasów nowej pani dyrektor. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle.
kukuryku
kukuryku 12.07.2017, 14:32
Klasyk gatunku.
Im durniejszy dyrektor tym lepiej.
Burmistrz jest przeciętnie inteligentny, więc jego podwładni muszą być poniżej przeciętnej, żeby było widać kto rządzi.
odp. do widza
odp. do widza 11.07.2017, 11:13
Widzu - portal nysa to świnie, i prokurator to świnia, i RTO to świnie. Świniami są też ci wszyscy, co wcześniej pracowali w ndku i poszli sobie w świat jak najdalej od Marty - nauczyciele i pracownicy. Świniami są też rodzice, którzy chcą, aby ich dzieci miały gdzie chodzić za zajęcia prowadzone nie przez znajomych Marty, tylko utalentowanych nauczycieli. Wszyscy świnie, tylko nie Marta, która za jedyne 5 tysięcy udaje chorą i nie jest świnią.
widz
widz 11.07.2017, 10:24
JAK MOŻECIE, LUDZIE! Wstydzilibyście się! Atakować człowieka za nic. Niszczyć. Jeszcze sprowadzać działalność aktorską Pani Klubowicz do scen rozbieranych. To bardzo trudne dobrze zagrać taką scenę, a nie jak twierdzi pseudo dziennikarz. I jej aktorstwo nie do tego się sprowadza! Ale kiedy trzeba, to lud wypomina, co się da. ŚWINIE z was!
kaka
kaka 12.07.2017, 19:47
a z palcem w tyłku próbowała? - http://killuminati.pl/teatr-aktorzy-biegaja-nago-kolko-palcem-dupie-kolegi-sztuka-wideo/
dyr.artystyczny
dyr.artystyczny 11.07.2017, 11:16
Atakować człowieka za nic? Marta od dwóch lat dostaje kupę kasy, niczego nie zrobiła dla NDKu godnego uwagi, zniszczyła tradycje i dorobek poprzedników, afera za aferą, łącznie z wyłudzeniem pieniędzy.
warzecha
warzecha 17.06.2017, 11:18
Nepotyzm - zatrudnianie rodziny, znajomych, ludzi bez kompetencji, ale powiązanych z władzą, to gangrena, jaka toczy naszą rzeczywistość. Układy, kolesiostwo, kumplostwo - wynoszą miernoty na stanowiska, stołki i ten trend niszczy naszą, polską, infrastrukturę nie tylko przecież kulturalną.
wrocek
wrocek 17.06.2017, 00:42
Już niebawem burmistrza i jego klikę ocenimy się przy urnie wyborczej
krawiec z mechanika
krawiec z mechanika 16.06.2017, 21:49
Marcie Klubowicz nyscy podatnicy płacą 5 tys miesięcznie za zarządzanie gminną placówką, a NIE ZA odgrywanie aktorskiej roli pt. "Cyrk w Teatrze" i bumelowanie na L4. Czy się mylę? Była drewnianą aktoreczką, a teraz zarzyna naszą placówkę kulturalną z wielkimi tradycjami, która emanowała na całe województwo!
Julek
Julek 9.05.2017, 09:07
Pani Marto, mamy skrajnie rurzne poglądy na wiele spraw, ale kultura, którą Pani robi dla miasta Niwnicy nie jest polska, w przeciwieństwie do Orlopa, który służył "SBowskiej bandzie" czy innej, nam na pewno wrogiej. Ale żarliwie zapraszanej w rocznicę rzezi ponad 100 tysięcy głosów. Niech żyje Kukuz 15!!! Cała ta tzw. gazeta nyska służy wyłącznie tamtym akcjom. Wszelkie wpisy są zmanipulowane i służą tylko i wyłącznie J.Stalinowi i jego sługom. Radzę zacząć od ujawnienia sfałszowanego życiorysu J.S. Proponuję odkryć karty i udostępnić dowody transwestycji. Są przechowywane u pewnej sanitariuszki w Opolu. Czekają na chasło. Wtedy i pan Edward będzie miał inny głos. Pozdrawiam. J.P.
mela
mela 13.04.2017, 21:37
Signa - to prawda. Klubowiczka dostała nagrodę za projekt, który zrobiła poprzednia ekipa. Pracownicy się śmiali, że dyr Janik nawet nie wie, że dostała nagrodę, bo klubowiczka z Edytą zgarnęły
Signa
Signa 13.04.2017, 18:42
Klubowicz przyszła do ndka na gotowe, do wyremontowanego budynku, przyprowadziła ze sobą Edytę Kolbiarz, której już nie chcieli ani w starostwie, ani w gminie. To Edyta nia kręci, jak pies ogonem.
ogon
ogon 13.04.2017, 21:34
jak ogon psem raczej
uuoo
uuoo 10.04.2017, 22:18
Aneta Konik jest dobrym fotografem. hip hip hurra
Ooo
Ooo 10.04.2017, 21:11
Dość już hejtu, dajcie spokój. Za kilka dni święta, czemu nikt nikogo nie pochwali, nie powie, że Aneta Konik jest świetnym fotografem, że w Nysie jest tyle utalentowanych osób, a my się cały czas skupiamy na brudach. Coś dobrego napiszcie, proszę.
...ooo...)(
...ooo...)( 10.04.2017, 19:20
Miłar (z Sanyają) może nie jest profesjonalny, ale za to nie ma nad sobą: korporacyjnego szefa,
burmistrza,
cypryjskiego kapitału,
partyjnego interesu,
stowarzyszenia IloveNysa,
oszalałego posła... itd

- chłopaki (dziennikarze) się z nich śmieją, ale żaden z nich nie może sobie pozwolić na komfort posiadania własnego zdania. Wydaje się jednemu z drugim, że "linia programowa", którą reprezentują to ich własne myśli, >>>> ale tak nie jest. Są tylko żołnierzami.
x
x 12.04.2017, 15:04
A to dobre. Radzę w takim razie obejrzeć dokładnie jego filmiki. Raz jest na pasku Klubowicz, Sandżai, Sanockiego, a teraz ***ego. Ponadto w swoich filmach reklamuje firmy z Nysy - telefony, suple. Nadal uważasz że jest taki niezależy?
xxx
xxx 13.04.2017, 17:51
Miłar na pasku Sanyaji - ha ha ha, przecież Portal Nysa to Miłar i Sanyaja, co ty bredzisz?
)(
)( 12.04.2017, 22:48
Tak
krawiec z mechanika
krawiec z mechanika 10.04.2017, 17:25
Burmistrz już się wypowiedział i to dobitnie mówiąc, że popiera Klubowicz i jej koncepcję "Teatru". Słychać to w materiale.
Nawet jak przyszli rozżaleni rodzice kiedy dyr NDK likwidowała zajęcia taneczne burmistrz poparł dyr Klubowicz.
Chcesz sprawdzać, determinację burmistrza Kolbiarza?
OOO
OOO 10.04.2017, 16:28
Porzućcie ten hejt , święta idą. Niech się pani Klubowicz do tego ustosunkuje, albo burmistrz niech to zrobi w jej imieniu. Ale już chyba dość tego wszystkiego. albo ten materiał jest nieprawdziwy, i wtedy dziennikarz ma panią Klubowicz przeprosić, albo jest prawdziwy i wtedy trzeba panią Martę wyprosić, ale beż inwektyw.
Aktor z Nysy
Aktor z Nysy 10.04.2017, 16:13
Aktor z Opola - skoro pani Kubowicz jest tak świetna, to po co jej stołek administracyjny w jakiejś ubogiej mieścinie? Jakoś Katarzyna Wołejnio nie wraca do Nysy na stanowisko kierownika samorządowej placówki, tylko siedzi w Hollywood.
krawiec z mechanika
krawiec z mechanika 10.04.2017, 16:06
Marcie Klubowicz nyscy podatnicy płacą 5 tys miesięcznie za zarządzanie gminną placówką, a NIE ZA odgrywanie aktorskiej roli pt. "Cyrk w Teatrze" i bumelowanie na L4. Czy się mylę?

Pozostałe