Środa, 16.08.2017, imieniny: Joachima, Nory, Stefana

List poseł Krystyny Pawłowicz do burmistrza Nysy w sprawie działalności Marty Klubowicz. + odpowiedź burmistrza Nysy

  • 21.04.2017, 13:19 (aktualizacja 25.04.2017 17:58)
  • redakcja RTO
List poseł Krystyny Pawłowicz do burmistrza Nysy w sprawie działalności Marty Klubowicz. + odpowiedź burmistrza Nysy
Czy dyrektor placówki publicznej powinien publicznie popierać KOD. Zdania są podzielone. Po zastrzeżeniach jakie na temat działalności dyr NDK wyraził radny Janusz Chabinski, do burmistrza Nysy wpłynął list od posłanki Krystyny Pawłowicz.

Treść listu Krystyny Pawłowicz_______________________________________

Zdjęcie użytkownika Marcin Miłkowski.

poniżej wraz z odpowiedzią burmistrza Nysy

____________________________________________________________________________________

Zdjęcie użytkownika Marcin Miłkowski.

____________________________________________

Pokrewne materiały - 

Radny Janusz Chabiński złożył skargę na organizację Święta Niepodległości w NDK.

Radny Janusz Chabiński złożył skargę na organizację Święta Niepodległości w NDK.

_________________________

Cenzura, czy brak odpowiedzialności i patriotyzmu?

Cenzura, czy brak odpowiedzialności i patriotyzmu?

redakcja RTO

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Feniks
Feniks 22.04.2017, 01:29
Rozpisało się szujostwo pisowskie,aż czytać bez obrzydzenia nie można...
Peniks
Peniks 22.04.2017, 22:28
Szujostwo Platformerskie jest znacznie podlejsze, wydymka po całości, a potem jeszcze wydymka w stylu europejskim, potem na Francuza, na Niemca i jesteś gołym niewolnikiem
Marta Klubowicz
Marta Klubowicz 21.04.2017, 19:27
Wypowiedź Marty Klubowicz na oficjalnym profilu NDK: "W przyszłym roku zaśpiewamy na baczność Rotę, zaprosimy Ojca Rydzyka, by wygłosił stosowne kazanie, a koncert zakończy,y recitalem Jana Pietrzaka "Żeby Polska była Polska".
Jakieś zdania na ten temat?
MK
MK 21.04.2017, 19:34
no ktoś coś????
Henryk
Henryk 22.04.2017, 00:30
Prywatnie przy piwie może sobie każdy żartować, ale osoba publiczna powinna unikać takich szczeniackich wypowiedzi
Benek
Benek 22.04.2017, 18:53
To napisz to Krystynie Pawłowicz, zaznacz jeszcze że często chamskie.
Ania C
Ania C 21.04.2017, 19:24
W.liscie burmistrza błąd 11 listopada 2017? Chyba rok wczesniej ;)
Magda J.
Magda J. 21.04.2017, 19:11
Te listy są ze stycznia.
Marta Klubowicz
Marta Klubowicz 21.04.2017, 17:23
Może z kultury nie słynie, ale ma coś do powiedzenia. A jak się odniesiesz do takiej wypowiedzi: "W przyszłym roku zaśpiewamy na baczność Rotę, zaprosimy Ojca Rydzyka, by wygłosił stosowne kazanie, a koncert zakończy,y recitalem Jana Pietrzaka "Żeby Polska była Polska".
Zgadzasz się z tym, że dyrektor NDK może tak się wypowiadać?
TOSKA
TOSKA 22.04.2017, 13:36
Wypowiedż bardzo stonowana i kurtuazyjna.Nie widzę nic niestosownego w odpowiedzi pani dyrektor.
Patriota
Patriota 22.04.2017, 14:41
Stonowane szyderstwo z pieśni patriotycznej Rota? Kurtuazyjna kpina z uczuć patriotycznych? To ty chyba z tych, co im się podobają takie "sztuki teatralne" gdzie się profanuje wizerunek Papieża. Jak masz takie poglądy, to spróbuj kurtuazyjnie powiedzieć coś takiego muzułmaninowi, a nie Polakowi, którego ojcowie walczyli o ten kraj, w którym teraz żyjesz i bluzgasz.
ela
ela 12.08.2017, 21:36
moj dziadek walczyl w 1wojnie swiatowej 2wojnie swiatowej ale nie o taka polske jak teraz ja tez walczylam o wolnosc dla moich dzieci przed komuna bo przezylam ten czerwony oboz jestem szczesliwe ze wywiozlam dzieci wnuki z tego chorego kraju zalosny narod
Luk
Luk 21.04.2017, 19:31
Często ma coś do powiedzenia obrażajc miliony wybitna specjalistka od kultury która powinna mieć dożywotni zakaz pełnienia funkcji publicznych za to co sobą reprezentuje. Powinno się wprowadzić obowiązkowe badania psychiatryczne kwalifikujące do pełnienia obowiązków posła myślę że nie tylko Krystyna nie byłaby posłanką ale jeszcze kilku jej kolegów posłami takich jak minister wojny czy prezes. Co do Pani Klubowicz to myślę że jest to celowa nagonka bo ktoś z lokalnego środowiska ma w tym interes i ochotę na jej stołek.....
Muzeum PRL w Nysie
Muzeum PRL w Nysie 21.04.2017, 19:33
Nie sądzę, żeby ktoś miał ochotę na jej stołek. A już na pewno ie poprzednie kierownictwo. Po prostu Klubowicz wdaje się w niepotrzebne potyczki polityczne no i gada głupoty, nie gorsze od głupot pani poseł.
Obserwator
Obserwator 21.04.2017, 20:26
W potyczki polityczne się wdaje niepotrzebnie to fakt ale przy tym nie obraża osób o innych przekonaniach tak jak robi to krycha
Ddd
Ddd 21.04.2017, 21:21
Jak najbardziej obraża, obraża katolików którzy szanują Rydzyka, obraża tych dla których słowa Roty nie mogą byc przedmiotem kpiny, bo ich ojcowie za takie pieśni i takie poglądy "Żeby Polska ..." przelewali krew. Obraża i to jeszcze nie jako osoba prywatna, tylko osoba publiczna. I tutaj posłanka ma racje.
ela
ela 12.08.2017, 21:41
czy w tym kraju sa jeszcze katolicy czy sprzedajne hieny
prawik
prawik 12.08.2017, 23:22
A ty to kto? Katolik czy sprzedajna hiena czy dziewica Orleańska?
Luk
Luk 21.04.2017, 17:20
Pawłowicz to się powinna wypowiadać w sprawie kultury przecież z niej słynie i wiele razy to prezentowała....
NK
NK 21.04.2017, 15:53
Ulubiona , czy tam nie ulubiona, ale się zainteresowała. Powinna się jeszcze Marczukiem zainteresować.
marucha
marucha 21.04.2017, 15:58
chyba sie zaintersowała ona czy ktos inny skoro kazali sie pani marczukowej wycofać
nnn
nnn 21.04.2017, 17:21
ano, prawda.
Nel
Nel 21.04.2017, 15:44
Moja "ulubiona" Pani posłanka w trosce o mieszkańców mojego miasta.hahaha.
Marta Klubowicz
Marta Klubowicz 21.04.2017, 15:16
Wypowiedź Marty Klubowicz "W przyszłym roku zaśpiewamy na baczność Rotę, zaprosimy Ojca Rydzyka, by wygłosił stosowne kazanie, a koncert zakończy,y recitalem Jana Pietrzaka "Żeby Polska była Polska"
askab
askab 22.04.2017, 21:41
Pani Marto chamstwo tak szydzić z ROTY!

Pozostałe