Wtorek, 24.10.2017, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Oszustka dyrektorem Nyskiego Domu Kultury. Marta Klubowicz będąc na L4 udziela się zawodowo

Oszustka dyrektorem Nyskiego Domu Kultury. Marta Klubowicz będąc na L4 udziela się zawodowo

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Paweł Marczuk
Paweł Marczuk 3.07.2017, 14:14
Klubowicz nigdy sie nie kryła, że jest przeciwko PIS. Nie przeszkadzało jej to, rzecz jasna, w wycałowywaniu burmistrza przy byle okazji i byciu jego przyjaciółką. Będąc już dyrektorem NDK wszem i wobec mówiła, że jest działaczką KOD, jeździ na demonstracje itd. To jest w ogóle nieporozumienie, że Kolbiarz do tej pory się jej nie pozbył, ale on też gra na różne fronty.
Jar
Jar 3.07.2017, 16:07
Kolbiarz tyle wspólnego z PIS co Wyczałkowski, czyli nic. jego znajomości w Warszawie to wspólnota interesów nie politycznych - ja tobie przedszkole albo galerię ty mieszkanie plus
wPolityce.pl
wPolityce.pl 3.07.2017, 12:55
Bardzo ciekawe słowa padły z ust zacnego bohatera Powstania Warszawskiego, prof. Witolda Kieżuna, który w rozmowie z portalem wPolityce.pl, odniósł się do działalności KOD, Mateusza Kijowskiego i Leszka Balcerowicza.

Otóż w ocenie profesora Leszek Balcerowicz dlatego każdego dnia krytykuje rząd PiS, bo ma w tym interes, a dawniej był wysłannikiem bankstera Georga Sorosa:

– Leszek Balcerowicz był wysłannikiem Sorosa, który u zarania III RP przysłał do Polski Sachsa, którego program na polskiej ziemi realizował Balcerowicz. Głównym założeniem tego programu było opanowanie gospodarki przez kapitał światowy – mówi prof. Kieżun.

Tu profesor wskazuje na plany rządu dotyczące opodatkowania sklepów i banków, a to uderza w światowy kapitał.

Kieżun wskazuje, że dlatego Balcerowicz pojechał na Ukrainę, bo grupa ludzi zwęszyła tam interes do zrobienie, a były polski minister finansów, pokaże im jak to zrobić.

W kontekście działalności KOD, prof. Kieżun uważa:

– Ta cała akcja, która jest u nas - demonstracje KOD, manifestacje i pikiety - musi przecież kolosalnie kosztować. Proszę zwrócić uwagę na prostą sprawę: ich sztandary są nowiusieńkie, świetnie przygotowane – mówi profesor wskazując na działalność Georga Sorosa.

Dodaje, że ludzie się okłamywani i ogłupiani.
czym jest KOD
czym jest KOD 3.07.2017, 12:42
Prof. Kieżun: Cała akcja KOD jest finansowana i przygotowywana, a ludzie są ogłupiani. Balcerowicz był wysłannikiem Sorosa. Objaśniający wywiad w "Polityce" pod linkiem:

http://wpolityce.pl/…
kdm
kdm 1.07.2017, 19:16
Tak, oferty kulturalnej nie ma a pensyjka leci. 5 tys. za nic - wspaniała zapłata za patos pustki osobowości!
CRM
CRM 1.07.2017, 15:14
Edyta K. ? Z cała pewnością teraz zostanie dyrektorem po Marcie, a o to przecież chodziło. Edytka będzie dyrektorem do końca kadencji Kolbiarza, a potem się zobaczy. Proszę wejść na stronę domu kultury , pustka, oferty na lato nie ma.
koleżanka z klasy
koleżanka z klasy 30.06.2017, 21:40
Edyta K. nie puściła się z matematykiem, aby zdać maturę, a gwiazda Nysy kupony odcinała od zalet ciała już liceum. I taka kariera cała. Goła prawda. Teraz raptem się okazało, że samo ciało to za mało.
piotrek
piotrek 1.07.2017, 00:00
Czy ja wiem, Kolbeusz i tak jej nie zwolni, bo uparty jak osioł.
Za piątkę miesięcznie
Za piątkę miesięcznie 30.06.2017, 11:03
Zostawcie w spokoju Martę, kobietę z wieloma problemami natury psychicznej. Od samego początku było wiadomo, że Klubowicz jest po to, aby zapewnić dostatni byt Edycie Kolbiarz. To ta ostatnia sterowała Martą od początku i zachęcała ja do samobójczych wyczynów. A Marta o tym wiedziała, ale za piątkę miesięcznie godziła się na wszystko.
urodziny w Nysie
urodziny w Nysie 28.06.2017, 11:37
Wydaje się, że honorowy obywatel/ka miasta powinien swym życiem, postępowaniem dawać przykład być osobą godną naśladowania w swych poczynaniach, abyśmy mogli być dumni z jej realnej pracy, dokonań, dorobku, postawy także - nienagannej moralnie! Ech, jak wszystko ulega dewaluacji, nawet taki tytuł Honorowego Obywatela naszego miasta. Dla radnych bezradnych - pod rozwagę...
kuku
kuku 30.06.2017, 23:58
TW Anna Orlop też ma honorowego obywatela, a co?
obywatelka Nysy
obywatelka Nysy 24.06.2017, 14:41
Sprawdza się, kolejny już raz, że nie kultura tylko władza Kolbiarza i jego mafijnej spółki - wszelkie braki wynagradza... :(
redcm
redcm 24.06.2017, 14:33
Tak działa mafia za państwową kasę...

Pozostałe