Poniedziałek, 28.05.2018, imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Tożsamość zwłok potwierdzona. - prokuratura bada dowody w kierunku samobójstwa.

  • 26.07.2017, 17:46 (aktualizacja 30.07.2017 17:21)
  • redakcja RTO
Tożsamość zwłok potwierdzona. - prokuratura bada dowody w kierunku samobójstwa.
Dzięki publikacji wizerunku zmarłej kobiety prokuraturze udało się ustalić jej tożsamość. Denatka to 23- letnia mieszkanka woj. warmińsko- mazurskiego. Prokuratorzy badają okoliczności pod kątem samobójstwa i ewentualnej pomocy w samobójstwie. Sprawdzane są wątki związane z tzw. listem pożegnalnym lub innymi informacjami np. w portalach społecznościowych noszących znamiona zamiaru samobójstwa.

_______
Członkowie rodziny potwierdzili tożsamość młodej kobiety, którą znaleziono w ubiegłą niedzielę rano na chodniku pod jedną z kamienic na ulicy wolności w Nysie. W identyfikacji pomogła publikacja wizerunku w mediach. W ubiegły czwartek przeprowadzona sekcja zwłok, która ma określić bezpośrednią przyczynę śmierci. Prokuratura na tym etapie nie wyklucza innych okoliczności śmierci 23 latki.

23 latka prawdopodobnie wyskoczyła lub wypadła z okna w klatce schodowej kamienicy, choć nie ma świadków tego zdarzenia. Kiedy na miejsce przyjechały służby ratunkowe jeszcze żyła, była jednak nieprzytomna. Jej ubranie było mokre.

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe