Poniedziałek, 28.05.2018, imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Kupuj bilety MZK telefonem, w promocji zapłacisz tylko 1 złotówkę.

  • 8.08.2017, 18:47 (aktualizacja 23.09.2017 13:17)
  • redakcja RTO
Kupuj bilety MZK telefonem, w promocji zapłacisz tylko 1 złotówkę.
Bilety komunikacji miejskiej w Nysie można kupować smartfonem. SŁuży do tego darmowa aplikacja mPay. Pasażerowie korzystający z telefonów mogą uczestniczyć w promocji zachęcającej do tej formy zakupu biletów kupując je ze zniżką za jedyne 1 zł.

Aplikacja mPay to dostęp do biletów komunikacji miejskiej bez wyciągania portfela. Można je kupować w każdym miejscu i o każdej porze dnia, bez konieczności wizyty w kiosku, czekania w kolejce i posiadania gotówki. Rozwiązanie jest dostępne już w kilkudziesięciu miastach. Od kilku dni mam je także w Nysie. W aplikacji można kupić bilety jednorazowe i okresowe. Ich ceny są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.  Chyba, że akurat mamy promocję.

Z tańszych przejazdów można korzystać wielokrotnie. Wystarczy uruchomić mPay w komórce, a następnie wybrać Nysę z listy miast i potrzebny bilet. Kolejny krok to wybór mPay Wallet jako formy płatności (karta płatnicza) i zatwierdzenie operacji. Pasażerowie mogą też płacić za bilety pieniędzmi, którymi wcześniej zasilili swoją elektroniczną portmonetkę (np. zwykłym przelewam bankowym). Wszystkie zakupione bilety zostają automatycznie zapisane w aplikacji. Podczas kontroli wystarczy wejść do zakładki „Kontrola biletów”, wybrać aktywny bilet i okazać go kontrolerowi. Można to zrobić nawet wtedy, gdy telefon nie ma połączenia z Internetem. Aplikacja mPay jest darmowa i dostępna na telefony z systemami Android, iOS oraz Windows Phone.

____________

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe