Wtorek, 21.11.2017, imieniny: Janusza, Marii, Reginy

Policja na kogutach wypłaca pieniądze z bankomatu blokując drogę!

  • 13.09.2017, 23:32 (aktualizacja 18.09.2017 23:51)
  • redakcja RTO
Policja na kogutach wypłaca pieniądze z bankomatu blokując drogę!
Sytuacja ta miała miejsce we Wtorek 12 września na ulicy Szopena W Nysie. Oburzona mieszkanka Nysy relacjonuje całą sprawę:

___________________

- Wczoraj (wtorek 12.09.2017r.) po 10- tej rano na ulicy Szopena w Nysie miało miejsce następujące zdarzenie.... Policyjnym radiowozem na tzw. "kogutach" (włączone, migające światła na dachu radiowozu) przyjechała policjantka do bankomatu. Auto stało i blokowało drogę. 
Jestem zbulwersowana takim zachowaniem, dodam, że nie tylko ja. W pobliżu było kilka osób, które wyszły z pobliskiego sklepu, i one również wyrażały oburzenie. Ktoś nawet zwracał uwagę policjantce, że nie może przejechac, pani jednak chyba nie widziała nic złego w swoim postępku, bo wykrzykiwała, że jak się komuś spieszy nich jedzie przez wysepkę, kompletnie nie poczuwając sie do wimy, wręcz- manifestując, że wszystko jej wolno.
Sytuacja była skandaliczna, a moje wzburzenie ogromne, byłam w towarzystwie wnuka koleżanki, jaki to przykład dla młodych? -
Pisze internautka, która udostępniła fotografie.

_______________________

. Czy policjanci nie nadużywają władzy? To pytanie należałoby zadać chyba samemu komendantowi policji, co w najbliższym czasie uczyni nasza redakcja.

_______________________

18 września - Policja wyjaśnia sprawę jednak najwyraźniej sama ma z tym problem.

Zobacz ciąg dalszy...

 

Policjantka wypłacała pieniądze z karty zatrzymanego! Wynika z wyjaśnień policji.

Policjantka wypłacała pieniądze z karty zatrzymanego! Wynika z wyjaśnień policji.

redakcja RTO

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

RtoFan
RtoFan 16.09.2017, 04:33
Ależ wy się czepiacie ... a może oni jechali na kontrolowany zakup narkotyków i potrzebowali pieniędzy? A może pani policjantka miała nagłe spotkanie z informatorem, któremu płaciła za donoszenie ... ???
CIA
CIA 16.09.2017, 10:06
i ekran bankomatu zamienił się w tajny terminal CIA
mw
mw 15.09.2017, 13:31
co na to nyska prokuratura
bodzio1
bodzio1 15.09.2017, 11:12
Droga pani , ul CHOPINA nie SZOPENA , Kto to był ten cały SZOPEN . Ale zachowanie policjantki jak najbardziej naganne
Calar
Calar 17.09.2017, 00:16
A właśnie Szopena -taki ewenement :)
wwr
wwr 15.09.2017, 16:57
Nie CHOPIN tylko CHOPEN
Aaaab
Aaaab 15.09.2017, 06:28
A naczelny piesek do limitu mandatów dodał teraz limit łapek w dół bo mu suka nie da.
Naczelny
Naczelny 16.09.2017, 08:51
Szkoda mi Ciebie. Jak żyjesz bez mózgu.
Mieszkaniec okolic Nysy
Mieszkaniec okolic Nysy 14.09.2017, 22:22
Oczerniaja??? Widac czarno na bialym co robi Pani "Policjantka" . Czy nie mogla poprostu zjecjac na miejsce parkingowe i pojsc do bankomatu skoro miala taka potrzebe?
mieszkaniecNYSY
mieszkaniecNYSY 14.09.2017, 21:24
mamy bardzo mądrą policję w Nysie , więc pozdrawiam ich wszystkich ciepło ;)
Naczelny
Naczelny 14.09.2017, 14:44
Przed publikacją tego zdjęcia spytał bym drugiej strony. A ten sposób oczerniacie uczciwą policjantkę. Podaliście tylko wersję jakieś wścipskiej baby, a co z wersją Policji? Jaśnie Redakcjo RTO.
Na ulicy Szopena
Na ulicy Szopena 15.09.2017, 20:39
Ciekawa jestem jaka jest ta wersja policji? Ze musiała sprawdzić stan kady w bankomacie dla dobra lokalnej społeczności. Cha cha. A Szopen był Polakiem i jego nazwisko taj właśnie brzmiało.
Bezczelny
Bezczelny 14.09.2017, 22:48
Policjanta na służbie wolno filmować. Zamknij dziubek Naczelniku. Jak chce być osobą prywatną, niech zmieni pracę.
Dfhnfrtg
Dfhnfrtg 14.09.2017, 13:39
Czy redakcja skontaktowała z komendą?
Maja
Maja 14.09.2017, 15:34
A co do kontakowania? Przecież wszystko jasne, niuzasadnione użycie sygnału świetlnego, tyle.
janusz
janusz 14.09.2017, 12:14
w cz-wie na mednie na kiedrzyńskiej dostali nową toyotę to co światła czerwone przejeżdżali na sygnale i zaraz wyłączali...
Wawrzek
Wawrzek 14.09.2017, 12:12
Okrutnicy
hi hu ha
hi hu ha 14.09.2017, 12:49
Ale którzy! Milicjantka bez kasy na zdjęciu to chyba Alina J.
adam
adam 14.09.2017, 21:37
to ona
Mart
Mart 14.09.2017, 11:28
głupia baba z braku problemów szuka na siłę... policjantka tyż człowiek :))
Obywatel M
Obywatel M 14.09.2017, 10:21
Ludzie to mają beztroskie życie i na siłę szukają problemów. Dobrze, że z tego oburzenia PAni nie dostała zawału...
Mmmm
Mmmm 15.09.2017, 20:40
No jasne, problem sztucznie rozdmuchany. Jutro karetka na sygnale podjedzie do Biedronki co?
Cywil
Cywil 14.09.2017, 12:46
Obywatel Milicjant też ma prawo głosu, jednak Ja obywatel cywil myślę, że pieprzysz głupoty Obywatelu M (Milicjancie)
Policjant WRD
Policjant WRD 14.09.2017, 11:29
A nie uważasz że to ona powinna stanąć na powierzchni wyłączonej z ruchu skoro się uprzywilejowała lampami a nie zmuszać wszystkich innych do łamania prżepisów?
hehe
hehe 14.09.2017, 08:46
Jaki to przykład dla młodych?- Być może wnuk Pani koleżanki właśnie w tym momencie postanowił zostać policjantem.
JA
JA 14.09.2017, 21:44
to jest Alina Janota mieszka w Pakosławicach
JAJA
JAJA 14.09.2017, 22:49
Katarzyna Janas też mieszkała w Pakosławicach. Co za naród!
JAJAJA
JAJAJA 14.09.2017, 22:50
Etyda PEIKERT też jest z Pakosławic.
Ostro tam pakują jak widać.

Pozostałe