Czwartek, 19.07.2018, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego

Wiadomości 17 września 2017 - Policjantka wypłacała pieniądze z karty zatrzymanego!  

  • 17.09.2017, 18:42 (aktualizacja 18.09.2017 01:20)
  • redakcja RTO
Wiadomości 17 września 2017 - Policjantka wypłacała pieniądze z karty zatrzymanego!  
Tak wynika z wyjaśnień oficera prasowego KPP Nysa.

 

Rzecznik wyjaśnia co policjantka robiła w bankomacie, jednak to bardzo dziwne. Z wyjaśnień policji wynika, że policjantka wypłacała pieniądze z karty zatrzymanego!  
Radiowóz policyjny stanął na sygnale blokując ulicę.  W tym czasie policjantka wypłacała pieniądze z bankomatu. Informację o takim zdarzeniu łącznie ze zdjęciami opublikowała na fb jedna z internautek. Cała sytuacja wywołała spore zainteresowanie. Poprosiliśmy komendę policji o wyjaśnienia. Zgodnie z informacjami jakie otrzymaliśmy z KPP Nysa okazuje się, że policjantka wypłacała pieniądze z karty zatrzymanego
Rzecznik wyjaśnia co policjantka robiła w bankomacie, jednak to bardzo dziwne.

__________________

Kto jest autorem anonimu, zaadresowanego do Jarosława Kaczyńskiego
Czy znany polityk Platformy Obywatelskiej mógł podszywać się pod mieszkańców i pisać anonimowe paszkwile? To rzeczywiście brzmi jak kaczka dziennikarska, jednak należy sobie zadać pytanie czy anonimowe protesty mieszkańców to naprawdę dzieło mieszkańców, a nie po prostu brutalna polityczna walka pod stołem bez żadnych zasad?
Kto jest autorem anonimu? Czy to może być Bogusław Wierdak szef lokalnej PO?

______________________________

O gustach się nie dyskutuje, czy może jednak należałoby?
Jest takie powiedzenie, że o gustach się nie dyskutuje, jednak w tym przypadku chyba trzeba porozmawiać. Sprawa dotyczy estetyki przestrzeni publicznej, A konkretnie barierek ochronnych na ulicy Emilii Gierczak w Nysie, które ostro krytykują mieszkańcy.
Te barierki wyglądają jak oparcia do łóżek - mówi zdegustowany mieszkaniec.

________________________

Dyrektorowi wolno kłamać, dziennikarz musi liczyć się ze słowami.
Dyrektorowi wolno kłamać, dziennikarz musi liczyć się ze słowami, taki wniosek można by wysnuć z działań nyskiej prokuratury, która uznała że dyrektor nie musi kurczowo trzymać się prawdy, nawet jeśli chodzi o pieniądze, które sam sobie wypłaca z delegacji, jednocześnie prowadzone jest śledztwo ws. znieważenia tego samego dyrektora przez dziennikarza lokalnego portalu Miłara Kokoszkę.
Czy nyska prokuratora uważa, że dyrektorowi wolno kłamać, ba! Wolno mu nawet się pod tym podpisać?

______________________________________________

Prokuratura nie chce śledztwa w sprawie odlewni żeliwa.
Prokuratura nie zbada, czy w nyskiej odlewni żeliwa dopuszczono się świadomych zaniedbań związanych z ochroną środowiska. W tym tygodniu odmówiono wszczęcia śledztwa w tej sprawie. Prokuratorzy prawdopodobnie wyszli z założenia, że problem da się rozwiązać na obszarze prawa administracyjnego, ale czy na pewno mają rację?
Prokuratura nie zbada, czy w nyskiej odlewni żeliwa dopuszczono się świadomych zaniedbań związanych z ochroną środowiska.

 

 

 

 

redakcja RTO

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe