Czwartek, 19.07.2018, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego

Wiadomości 24 września 2017 - Aleksander Walczak wzywa Bogusława Wierdaka do odejścia z życia publicznego / Policyjny pościg w kamerze monitoringu to trzeba zobaczyć.

  • 24.09.2017, 23:57 (aktualizacja 25.09.2017 13:20)
  • redakcja RTO
Wiadomości 24 września 2017 - Aleksander Walczak wzywa Bogusława Wierdaka do odejścia z życia publicznego / Policyjny pościg w kamerze monitoringu to trzeba zobaczyć.

 

Aleksander Walczak wzywa Bogusława Wierdaka do odejścia z życia publicznego, według prezesa dekady poziom cynizmu przewodniczącego przebrał miarę.
Prezes spółki Dekada SA Aleksander Walczak wezwał wiceprzewodniczącego sejmiku wojewódzkiego Bogusława Wierdaka do rezygnacji ze stanowiska. To reakcja na anonim mający na celu zablokowanie inwestycji firmy w Nysie. Prezes Walczak nie ma wątpliwości, że autorem anonimu jest Wierdak lub osoba blisko z nim związana i podkreśla, że to nie pierwsza kompromitująca wpadka szefa lokalnej PO.
Aleksander Walczak wzywa Bogusława Wierdaka do odejścia z życia publicznego, według prezesa dekady poziom cynizmu przewodniczącego przebrał miarę.

_________________________

Policyjny pościg w kamerze monitoringu to trzeba zobaczyć.
O policyjnym pościgu za mnie trzeźwym kierowcą w centrum Nysy głośno było w ubiegłym tygodniu. My zaś dziś chcemy państwu zaprezentować jak to naprawdę wyglądało. Dzięki uprzejmości straży miejskiej w otrzymaliśmy zapis monitoringu z tego niecodziennego wydarzenia. Na szczęście cała sytuacja była bardziej Humorystyczne niż niebezpieczna, A wszystko dzięki kulturalnemu Ściganemu i sprawnej akcji policji.
Zobacz jak wyglądał pościg za nietrzeźwym kierowcą w Nysie. Jest zapis wideo!

______________________________

Młode matki przeciw brutalnej kampanii antyaborcyjnej.
Młoda matka mówi wprost. Mam dwoje małych dzieci i nie zgadzam sie z tym, żeby ćwiartowanie zwłoki były prezentowane na bilbordach w miejscach publicznych.
Fundacja Pro-Prawo do życia walczy z aborcją w sposób bardzo aktywny, żeby nie powiedzieć agresywny w całej Polsce. Pikietuje i umieszcza bilbordy z drastycznymi treściami, które wywołują społeczny sprzeciw.
Młode matki przeciw brutalnej kampanii antyaborcyjnej.

______________________________

Czy można będzie wyburzyć nyską rzeźnię. Widok na Rzeźnię z drona
Czy Nyska Rzeźnia wróci do miasta? Piękny niegdyś Kompleks budynków z czerwonej cegły przy moście Bema na razie niszczeje. Choć jak mówi Burmistrz Nysy doszło do porozumienia z syndykiem, który zarządza dziś nieruchomością co do ceny, to decydujące o zakupie będą wymogi konserwatorskie. O negocjacjach z konserwatorem jednak nie ma mowy, jeśli nie jest się właścicielem obiektu i tak powstaje sytuacja patowa.
Widok na Rzeźnię z drona. Czy można będzie wyburzyć nyską rzeźnię.


 


 

 

 

 

 

redakcja RTO

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gt5
gt5 26.09.2017, 17:56
Tak masz rację to Oni - razem z Maciejem Biiłobranem i córką sułtana Ali Baba buhahaha
krzyś
krzyś 26.09.2017, 10:58
Sam Walczak z Kolbiarzem napisali ten anonim, żeby wywołać temat zastępczy i odwrócić uwagę od zwlekania z budową Dekady. Zgadzam się buduj Pan tą galerię i kończmy ten temat. Kolbiarz mówił że już żadnych przeszkód nie ma, są plany, a Walczak się drapie po łysej głowie i nic.
Śłowiańska nuta
Śłowiańska nuta 26.09.2017, 17:57
Z miastaście , a ***ście. Jak mógł Walczak napisać taki anonim w stylu Wierdaka?
///
/// 26.09.2017, 18:23
nie daj się wkręcać - nuta
Aleksander
Aleksander 26.09.2017, 09:39
Panie Walczak buduj tą galerię. Nysianie czekają na 2 piętrowa galerię z parkingiem podziemnym. Nie ściemniaj tylko buduj. Gdzie koparki, już dawno jest uchwalony plan a tu dalej nic.
Paweł
Paweł 25.09.2017, 12:43
Skoro Janusz biega co rusz do Czochary, a ta jak kukiełką steruje tym beznadziejnym wojewodą Czubatką to sam pomyśl Piotr co ma być? Kociokwik wojewody, blokuje jak może.
A nawiasem mówiąc Czochara współpracująca z Wierdakiem i jego anonimami to kupa śmiechu.
Piotr
Piotr 25.09.2017, 07:55
Panie Walczak weź się w końcu do roboty. Pokaż pozwolenie na budowę Galerii. Przestań ściemniać. Mieszkańcy Nysy czekają. Przecież plan już dawno uchwalony. No chyba, że ta twoja dekada to ściema.
pro-dekada
pro-dekada 25.09.2017, 12:44
Schowaj się Smoterku w krzaki, dekada powstanie chociażby twój księciuniu pękł.
ha ha
ha ha 25.09.2017, 13:27
Niech Janusz pęka. Zobaczymy co jest w środku.
Miś
Miś 25.09.2017, 09:47
Piotrek, chyba wiesz nad czym głosujesz. ;)
Lucy
Lucy 25.09.2017, 07:02
Wieść gminna niesie, że Dekada wystąpiła do Warszawy o udostepnienie oryginału i dostała go. Więc Walczak chyba wie co mówi.

Pozostałe