Niedziela, 22.10.2017, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Zobacz jak wyglądał pościg za nietrzeźwym kierowcą w Nysie. Jest zapis wideo!

  • 25.09.2017, 01:14 (aktualizacja 25.09.2017 18:37)
  • redakcja RTO
Zobacz jak wyglądał pościg za nietrzeźwym kierowcą w Nysie. Jest zapis wideo!
O policyjnym pościgu za mnie trzeźwym kierowcą w centrum Nysy głośno było w ubiegłym tygodniu. My zaś dziś chcemy państwu zaprezentować jak to naprawdę wyglądało. Dzięki uprzejmości straży miejskiej w otrzymaliśmy zapis monitoringu z tego niecodziennego wydarzenia. Na szczęście cała sytuacja była bardziej Humorystyczne niż niebezpieczna, A wszystko dzięki kulturalnemu Ściganemu i sprawnej akcji policji.

redakcja RTO

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Thor bez młota
Thor bez młota 27.09.2017, 23:21
Naoglądaliście się amerykańskich filmów, że zaraz będą rozwalać radiowozy i w wjeżdżać sobie w kupry. Samochód to kupa stali ważąca minimum 1 tonę. Rozumiem, że część z was oczekiwała Thora z młotem w policyjnej kamizelce.
Smiech na sali
Smiech na sali 27.09.2017, 22:05
A to wszystko z kasy naszych obywateli.Straszne to jest zeby juz nie było prawdziwych mezczyzn na swiecie
Zrobić porządek w milicji
Zrobić porządek w milicji 27.09.2017, 22:00
Nyska policja.Jeden patrol nic nie zdziala chyba,ze trafisz na zakompleksialych milicjantów ambitnych i cos ci wmuwia i postrasza wladza
widz
widz 27.09.2017, 12:14
słaby ten cały komentarz p. komentatora......BRAWO POLICJA!!!
Tak dla akcji policji
Tak dla akcji policji 26.09.2017, 08:39
Akurat ten kierowca to specjalnie niebezpieczny nie był, chociaż na pewno na filmikach nie wszystko widać. Policja całkiem fajnie to zrobiła, więc można liczyć na to, że grożnego kierowcę też tak dopadną, bezboleśnie dla otoczenia.
Widz
Widz 25.09.2017, 23:22
Bardziej Debilnej stacji pseudo TV nie widziąłem. Widać jesteście ANTY!!!. Zamiast sie cieszyć że Policja czówa nad naszym bezpieczeństwem i z kazdej strony zjechały radiowozy aby zatrzymać tego PIJAKA. To Wy UPOŚLEZDONA ALA TELEWIZJO jaja robicie. Swoimi news'ami patologię zachęcanie do nieprzestrzeganie prawa. Pamiętajcie "Jak Kuba Bogu Tak Bóg Kubie". Życzę WAN Wszystkiego Jak Najgorszego. Pozdrowienia Widz.
gul gul
gul gul 30.09.2017, 20:31
uważaj na siebie bo ci żyłka jeszcze pęknie, mniej kawy i jak masz zaparcie to nie ciśnij.
008 agent
008 agent 27.09.2017, 17:55
pozdrawiamy funkcjonariusza nr 666 lub 555 lub 999 lub 007 z _licencją na wyzywanie_
+_+
+_+ 27.09.2017, 13:25
poza tym w domu wszyscy zdrowi?
----
---- 27.09.2017, 16:51
Poza tobą tak
Też widz
Też widz 26.09.2017, 08:35
Pozdrawiam policję
osykosy
osykosy 25.09.2017, 17:48
Ja pierdzielę, w biały dzień wypitego kierowcę ścigały siły policyjne w ilości 6 radiowozów i jeden, skromny policjant na motocyklu. A pijus robił, co chciał...Jeszcze chwila i dojechałyby posiłki policyjne z Opola i Wrocławia. Oto kolejny BLAMAŻ nyskiej policji!!! Wstyd i nic więcej...
antyosykosy
antyosykosy 26.09.2017, 18:19
Sam byś to lepiej zorganizował. Prawda? Ha ha ha. Skąd się tacy biorą....
osykosy
osykosy 26.09.2017, 18:41
Oczywiście - tylko trzeba chcieć!!!
The Police
The Police 27.09.2017, 16:57
Woow. Zapraszamy w nasze szeregi. Marnujesz się. Plisss!!!
5\=+
5\=+ 27.09.2017, 17:58
Policja potrzebuje nowych kadr płaci słabo, ale można łapać bandytów i pijanych rowerzystów i paralizatorem kopać brudasów
nysa nysa