Wtorek, 22.01.2019, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

UWAGA NA MEMY CD :-)

  • 9.10.2017, 15:15 (aktualizacja 09.10.2017 15:20)
UWAGA NA MEMY CD :-)
Wczoraj w radio Nysa odbyła się ciekawa debata. W "walce na głosy" udział wzięli: Burmistrz Kordian Kolbiarz i Prezes ARN Bogdan Wyczałkowski. Drugą stronę w dyskusji reprezentowali: Poseł RP Rajmund Miller i Radny Rady Miejskiej w Nysie Piotr Smoter. Poruszano wiele spraw dotyczących bieżących działań Burmistrza.

Dotknięto również tematu związanego z budową pomnika Józefa Piłsudskiego, który ma stanąć na nyskim rynku w 2018 roku. Dyskusja była bardzo ciekawa a miejscami nawet dość ostra i burzliwa. Burmistrz (skracając przekaz) w pewnym momencie stwierdził, że przedstawiciele opozycji (czytaj: P. Janek i P. Rajek) w przekazach medialnych zachowują się jak dwaj tetrycy. Czyli - są zgryźliwi, zgorzkniali i gderliwi. Nic dodać, nic ująć :-)

Chwilę pomyśleliśmy. Tak - znaliśmy kiedyś dwóch takich panów. W latach osiemdziesiątych w Polsce emitowano pewien program wymyślony przez Jima Hensona - Muppet Show. Dwóch głównych bohaterów tego programu siedząc na balkonie komentowało w zgryźliwy sposób otaczającą ich rzeczywistość. Podobnie jak w naszym nyskim teatrzyku lalkowym :-)

 

 

źródło : Nysa Satyrycznie

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe