Poniedziałek, 15.10.2018, imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy

Wiadomości 12 listopada 2017 - Prokurator Biegun ma zamiar sprawdzić czy Sanocki pamięta kto odśnieżał ul. Drzymały 20 lat temu.

  • 13.11.2017, 00:33 (aktualizacja 13.11.2017 22:11)
  • redakcja RTO
Wiadomości 12 listopada 2017 - Prokurator Biegun ma zamiar sprawdzić czy Sanocki pamięta kto odśnieżał ul. Drzymały 20 lat temu.

Prokurator Biegun ma zamiar sprawdzić czy Sanocki pamięta kto odśnieżał ul. Drzymały 20 lat temu.
Budowa galerii może ruszyć na wiosnę tak zapowiada prezes dekada SA Aleksander Walczak jednak przeciwnicy maja kolejne nowe pomysłu tym razem świadkiem w sprawie analizowanej przez wojewodę opolskiego ma być Janusz Sanocki. Taki pomysł zrodził sie w głowie prokuratora rejonowego Sebastiana Bieguna, który najwyraźniej nie przemyślał, ze to bardzo mało wiarygodny świadek, zważywszy zażartą walkę jaką poseł toczy przeciw inwestycji.
Prokurator Biegun ma zamiar sprawdzić czy Sanocki pamięta kto odśnieżał 20 lat temu ul. Drzymały.

____________________________________

Odlewnia w politycznej grze. Prezes nie chce by Hankus patrzył mu na ręce.
Zgodnie z ustawą prawo ochrony środowiska odlewnia żeliwa powinna zostać wydana decyzja wstrzymująca działalności odlewni, aż do momentu uzyskania pozwolenia środowiskowego od gminy. Jednak nie wiadomo kto ma podjąć decyzje o zatrzymaniu produkcji. Tymczasem spotkanie dotyczące emisji szkodliwych substancji zamiast w starostwie powiatowym ma się odbyć w odlewni. Do tego prezes firmy chce wykluczyć osobę, która zrobiła dla sprawy zanieczyszczenia powietrza najwięcej.
Odlewnia w politycznej grze.

______________________________________

W Kubicach pod Nysą znaleziono ludzie szczątki. Prokuratura nie wyklucza żadnej wersji wydarzeń.
W Kubicach pod Nysa znaleziono ludzie szczątki. Prokuratura nie wyklucza żadnej wersji wydarzeń. Kierunek śledztwa określi wynik badań patomorfologicznych.
Szczątki ludzkie w Kubicach

___________________________

Groźby wyssane z palca, Klubowicz nie przedstawiła żadnych dowodów, teraz może za to odpowiedzieć.
Marta Klubowicz nie przedstawiła dowodów na rzekome groźby karalne, prokuratura odstąpiła także od ścigania portalu Nysa za zniesławienie, ponieważ nie ma w tym interesu społecznego. To nie koniec sprawy, teraz aktorka może odpowiedzieć za bezpodstawne oskarżenia zarówno cywilnie jak i karnie.
Groźby wyssane z palca, Klubowicz nie przedstawiła żadnych dowodów, teraz może za to odpowiedzieć.

______________________________

Pensja radnego - architekta na poziomie sprzątaczki pod lupą ciekawskich dziennikarzy.
Na ostatniej sesji jednym z punktów było podsumowanie weryfikacji oświadczeń majątkowych radnych, nas zainteresowało oświadczenie najaktywniejszego radnego opozycji Piotra Smotera z zawodu architekta.
Pensja radnego - architekta na poziomie sprzątaczki pod lupą ciekawskich dziennikarzy.

_______________________

Poradnik prawnika, czyli jak skutecznie zgłosić łamanie prawa. (mecenas dr. Arkadiusz Barut)
Mamy coraz większą świadomość prawną i zdarza się, że widzimy, iż zachowania, z którymi mamy do czynienia stanowią naruszenie prawa, a niekiedy nawet czyn zagrożony pod groźbą kary.Czy w takim wypadku możemy lub powinniśmy czyn ten zgłosić policji lub prokuratorze i co zrobić gdy organy te nie reagują w taki sposób, w jaki uważamy, że powinny zareagować?
Jak skutecznie zgłosić popełnienie przestępstwa, doradza mecenas dr Arkadiusz Barut.

redakcja RTO

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

fox
fox 14.11.2017, 13:46
Nie wiem dlaczego mistrz wizualizacji Kolbiarz jeszcze nie przedstawił wizualizacji przedszkola nr 10, a takie to by było cudne i śliczne!. Tylko radosna twórczość, propaganda sukcesu i pijar - to Kolbiarza narzędzia do sterowania mieszkańcami-jeszcze rok
Rurea
Rurea 13.11.2017, 22:52
Ten prokurator urwał się z choinki? czy on nie jest z Nysy i nie wie, że Sanocki prawdy nie powie, tylko to co mu pasuje???
Krzysztof
Krzysztof 13.11.2017, 09:20
Krzysztofa Kolbiarza?! Dekada nawet nie wie, jak ma na imię burmistrz Nysy? No tak, poddani nie zasługują aby zapamiętać ich imię.
hjhhj
hjhhj 13.11.2017, 15:51
Kancelaria prawnicza z Krakowa mogła się pomylić, bo imię jest nietypowe. głupie komentarze o niczym piszesz
Nietypowy kordian
Nietypowy kordian 14.11.2017, 12:33
Hahaha nietypowy to jest sam kordian a nie imię ... Mistrz wizualizacji i fejsbukowego pijaru, który ciemnota kupuje poklepując się dumnie po plecach ...
kukuruźnik
kukuruźnik 13.11.2017, 11:02
No bo co to za imię Kordian? Jakieś niemieckie. Nawet w Krakowie, w grodzie Smoka, kancelaria prawnicza nie słyszała o takim imieniu. A jeszcze w połączeniu z kolbą (kukurydzy- przyp. autora)!

Pozostałe