Poniedziałek, 15.10.2018, imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy

Kolejny wypadek na nyskiej obwodnicy tym razem do rowu wpadł TIR z insuliną. - wideo z akcji drogowców.

  • 4.12.2017, 00:43 (aktualizacja 04.12.2017 14:21)
  • redakcja RTO
Kolejny wypadek na nyskiej obwodnicy tym razem do rowu wpadł TIR z insuliną. - wideo z akcji drogowców.
Kolejny tydzień i kolejny wypadek na nyskiej obwodnicy. Tym razem powodem byłą nietrzeźwość ukraińskiego kierowcy TIRa., który wiózł wyroby medyczne, jak poinformowała nas policja najprawdopodobniej insulinę.

 

 

Do zdarzenia doszło na obwodnicy Nysy na wysokości Goświnowic. Kierujący DAF-em z naczepą Ukrainiec stracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze i następnie wjechał do rowu. Policja potwierdza, że miał kierowca tira, miał aż 2,3 promila alkoholu w organizmie.

Doprowadzenie drogi do porządku składało się z kilku etapów. Po wstępnej interwencji policji i straży pożarnej i zamknięciu drogi do pracy przystąpiły służby drogowe.  By przystąpić do wyciągania przewróconego samochodu należało rozładować zawartość naczepy. Z racji położenia pojazdu trzeba było zrobić to ręcznie. Cenny ładunek to wyroby medyczne. Dopiero po rozładowaniu specjalistyczny sprzęt przystąpił do pracy. Zestaw został wyciągnięty na jezdnię i rozłączony. Uszkodzony  ciągnik siodłowy usadowiono na lawcie. Naczepa, która według oceny drogowców nadawała się do jazdy po załadowaniu towaru z powrotem do środka. miała zostać. przetransportowana do bazy na własnych kołach. Cała operacja trwała wiele godzin zakończono ją w godzinach popołudniowych. Przez większą cześć dnia jedna nitka obwodnicy byłą zamknięta.

redakcja RTO

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe