Poniedziałek, 15.10.2018, imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy

W Hajdukach Nyskich - dźgnęła go nożem w ucho i nadgarstek.

  • 5.12.2017, 14:35 (aktualizacja 06.12.2017 23:09)
  • redakcja RTO
W Hajdukach Nyskich - dźgnęła go nożem w ucho i nadgarstek.
W miejscowości Hajduki Nyskie doszło do napaści z użyciem noża. Poszkodowany ranny mężczyzna sam zadzwonił na policję z tą informacją. Sprawcy, kobieta i mężczyzna są dobrze znani nyskiej policji.

Do zdarzenia doszło w  środę 21 listopada

- Dyżurny nyskiej policji otrzymał zgłoszenie od mężczyzny, że w miejscowości Hajduki Nyskie miał zostać ugodzony nożem - informuje rzecznik nyskiej policji Magdalena Skrętkowicz.

- Na miejsce natychmiast został skierowany patrol, który pod wskazanym adresem nie zastał zgłaszającego. Z uwagi na to, iż mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia, a ślady wskazywały na możliwość popełnienia przestępstwa, policjanci wszczęli poszukiwania zgłaszającego. Po kilku godzinach policjanci ustalili miejsce jego przebywania. Ugodzony nożem w nadgarstek i ucho znajdował się w mieszkaniu. Policjanci wezwali pogotowie, które udzieliło mu niezbędnej pomocy medycznej. Jeszcze tego samego dnia zostały zatrzymane dwie osoby, które usłyszały w tej sprawie zarzuty. Mężczyzna usłyszał zarzut pobicia za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, zaś kobieta pobicia z użyciem noża, za co grozi kara do 8 lat więzienia

info - KPP w Nysie.

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nysanka
Nysanka 6.12.2017, 17:46
Czy to nie slynna para....N.M i J.....

Pozostałe