Sobota, 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

BUDŻET OBYWATELSKI - 3 STYCZNIA RUSZA GŁOSOWANIE!

  • 3.01.2018, 18:06
BUDŻET OBYWATELSKI - 3 STYCZNIA RUSZA GŁOSOWANIE!

wtorek, 02.01.2018

600 tysięcy złotych do podziału, 17 zgłoszonych projektów i blisko 4 tygodnie by zdecydować, które pomysły są najlepsze - od 3 stycznia rusza głosowanie w ramach kolejnej edycji budżetu obywatelskiego. Głosować będzie można przez Internet lub tradycjnie, poprzez wypełnienie karty. 

Wszystko w naszych rękach! Od jutra (3.01) możemy głosować na projekty zgłoszone w ramach IV edycji budżetu obywatelskiego. Przekrój pomysłów jest spory – warto więc rozważyć, który z nich najbardziej zasługuje na naszą aprobatę. - Jestem przekonany, że warto brać sprawy w swoje ręce i osobiście decydować o tym na co mają być wydatkowane nasze wspólne pieniądze. - mówi Zastępca Burmistrza Nysy, Piotr Bobak. – Doceniam aktywność związaną ze składaniem wniosków i bardzo zachęcam do wzięcia udziału w głosowaniu.-  dodaje. A czas na to mamy do 28 stycznia. Później nastąpi weryfikacja oddanych głosów, a już 26 lutego dowiemy się, które projekty otrzymają dofinansowanie. W zeszłym roku prym wiodły sołectwa. Z czterech zwycięskich pomysłów aż trzy były zgłoszone przez mieszkańców wsi z naszej gminy. Ogromne było także zainteresowanie samym głosowaniem - oddano w sumie prawie 20 tysięcy głosów! Jak będzie tym razem? Zachęcamy do głosowania! Przypomnijmy, że do podziału jest 600 tysięcy złotych.

Głosować można elektronicznie (link do głosowania) lub tradycyjnie poprzez wypełnienie karty (wzór w załączniku).Wszelkie szczegóły na temat głosowania podamy 3 stycznia - zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej. 

Poniżej do pobrania lista wniosków wraz z kodami:

BO 2018 ostateczna lista wniosków dopuszczonych do głosowania
 

Wszystkie informacje n/t Budżetu Obywatelskiego Gminy Nysa można znaleźć pod adresem http://nysa.eu/strona-1954-budzet_obywatelski.html

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe