Sobota, 19.01.2019, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Joanna Szyc, piękna Nysianka wskoczyła do finału brytyjskiego Top Model.

  • 2.02.2018, 19:22 (aktualizacja 06.02.2018 17:08)
Joanna Szyc, piękna Nysianka wskoczyła do finału brytyjskiego Top Model. Fox Visual Art Photography
Zrobiła takie wrażenie na jury, że od razu weszła do finału! jakby tego było mało zaraz po tej decyzji zainteresowały się nią znane magazyny mody i glamour.

Joanna pochodzi z Nysy, a w Londynie mieszka od 2005 roku. Wyjechała tam jak wielu młodych ludzi "na chwilę", ale jak sama mówi odnalazła tam miejsce dla siebie. 10 lat po przyjeździe tj. w 2015 otworzyła swój salon kosmetyczny. Jest mamą dwójki dzieci co nie przeszkodziło jej wyglądać tak wystrzałowo, że rzuciła sędziów na przysłowiowe kolana.

Podczas castingu do Top Model UK 2018 oceniający wybrali ją wprost do finałów, a jej kariera nabrała tempa.


Joanna liczy, że Top Model UK, to przepustka do pracy modelki, o której marzyła. Rodzina 12 letni Maksymilian
i 9-letnia Rozalia oraz mąż Marcin Szyc trzyma za nią kciuki.

Finały Top Model UK Official 2018 będą miały miejsce  londyńskim hotelu Hilton już 7 kwietnia. Do konkursu zakwalifikowała się ponad setka modelek i modeli.  Wśród nich mamy 7 Polek. Castingi przeprowadzono online oraz stacjonarnie w Londynie. Joanna Szyc została zakwalifikowana do finału bezpośrednio z pierwszego castingu.


Jednak to nie bajka o kopciuszku. droga Joanna do tej prestiżowej imprezy to owoc pracy i wytrwałości.  Nysianka od kiedy pamięta marzyła o pracy modelki, wybiegach i zdjęciach w  pismach o modzie.

Joasia Zimna (nazwisko panieńskie) urodziła się w 1985 roku w Nysie, tutaj spędziła pierwsze pięć lat życia. Potem z rodzicami przeprowadziła się do Godkowic, w gminie Pakosławice. Połowę podstawówki zaliczyła na miejscu, resztę w Biechowie, ósma klasa w Nowakach. Po ukończeniu Technikum w Biechowie.

Zaraz po maturze w 2005 r. wyjeżdża do Londynu, do narzeczonego. Młodzi poznali się w Nysie w 2002 . Pobierają się we wrześniu 2005 roku. Joanna wraz z mężem pracują w Londynie i
wychowują dwójkę dzieci.  Maksymilian ma dziś 12 lat, Rozalia 9 lat. Joanna jest matką, żoną, ale nie rezygnuje z marzeń. Bierze udział w sesjach modelingowych. Jest wytrwała, choć długo nie udaje jej się przebić. W 2012 bierze udział w castingu do Top Model w Katowicach, jednak bez sukcesów. Nie poddaje się i już kolejne próby przynoszą sukces. 
W 2016 roku podczas szkoleń make-up w Warszawie Joanna poznaje ludzi ze świata mody. Ta znajomość owocuje udziałem w pokazach mody, m.in. Patrycji Kujawy oraz Daniela Jacob Dali. To pozwala uwierzyć, że marzenia można realizować. Zakłada własny salon kosmetyczny. Występuje w kolejnych pokazach mody Warszawie, w sesji do magazynu w Argentynie. W 2017 roku organizuje podczas polskiej edycji Metamorfoz w Londynie pokaz kolekcji polskiej projektantki. Występuje na nim również  jako modelka, ze swoją 9-letnią Rozalią.

Potem...  decyduje się na udział w oficjalnym castingu Top Model UK 2018 w kategorii 25+. Joanna Szyc potraktowała pracę w modelingu na serio. Finał 6-7 kwietnia w Hilton w Londynie.
Joanna Szyc w Londynie. Udział w tym prestiżowym wydarzeniu to szansa na rozwój i kontakty w branży.

Karierę Joanny można śledzić na:
www.facebook.com/
jolondonmodel

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jola
jola 4.02.2018, 20:15
Super.

Pozostałe