Poniedziałek, 28.05.2018, imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Gala boksu w Nysie 10 lutego 2018.

Gala boksu w Nysie 10 lutego 2018.
Jak piszą serwisy branżowe gala boksu w Nyskiej hali nie zapadnie fanom boksu na długo w pamięć, bo pięć z sześciu zaplanowanych walk odbyło się błyskawicznie i skończyło przed czasem. Ale mimo to impreza cieszyła się frekwencja i podobała się.


Pięć pierwszych walk jedna za drugą kończyły się nokautami, na deskach lub technicznymi. Żadna z nich nie trwała dłużej niż 6 minut.

Dopiero w ostatniej walce widzowie mieli pokaz solidnego boksu. I obejrzeli całe 8 rund. W piątej rundzie mimo solidnego dopingu reprezentant polski Krzysztof Głowacki po silnym ciosie Ukraińca Siergieja Radczenki runął na deski i był liczony. Dotrwał jednak do końca rundy i ostatecznie wygrał na punkty.

Atrakcją wieczoru był wspomniany wyżej były mistrz świata Krzysztof Głowacki Bohaterem drugiej walki, która jednak skończyła się przed czasem z powodu nokautu technicznego był także były mistrz świata Krzysztof Włodarczyk.

Gala cieszyła się niezłą frekwencją i całą imprezę należy uznać za kolejną udaną sportową inaugurację nowego obiektu hali sportowej.


 

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ktosu
Ktosu 19.02.2018, 11:48
Wszystko fajnie, tylko ani Kolbiarz, ani nikt z Nysy nie był organizatorem Gali. Haka została wynajęta prywatnej firmie i to ona zajmowala się biletami i wszystkim innym.
bezpartyjny kolbiarz
bezpartyjny kolbiarz 18.02.2018, 18:18
No tak, a sprawdzał ktoś, ilu tak jeszcze ludzi z Paczkowa pracuje? to się zdziwicie, sprawdźcie sobie. O siostrach nie wspominam. jak KK nie powstrzymacie to mieszkanie plus dostaną tylko kolesie Wyczałkowskiego. tak jak w Paczkowie - pamiętacie domy które budował kolbiarz jako szef Pupu? domy dla najbiedniejszych, czyli specjalnie w tym celu rozwiedzionych żon piłkarzy , kolegi Bogusia. szczęśliwego jakiego...
Kobiarz w partii być nie musi - Bobak w platfornie, Boguś sld, a rymarza się zapisze do gowina i gra. Głosowaliście na bezpartyjnego hahhaa
Bożena W.
Bożena W. 18.02.2018, 15:35
Za darmo rozdawano bilety na wszystkie imprezy na hali. Halę budowane za nasze, pracuje tam kupa ludzi na czele z menadżerem zelentem też za nasze, a już wejściówki rozdaje się według klucza partyjnego.
!@#$
!@#$ 18.02.2018, 15:46
partia Zelenta?
Partyjka kolbiarza
Partyjka kolbiarza 18.02.2018, 17:50
komitet wyborczy Adama Zelenta, niestety, nie da rady, bo już nie będzie JOW-ów, więc teraz będzie wspólny komitet Kordiana Kolbiarza. Wieść gminna niesie, że będzie konkurował z Bogdanowskim. Dlatego zelent musi dać jakieś zlecenie firmie rozrywkowej z jego osiedla, żeby mu zrobili potem jakiś piknik za darmo, sportowcom z podzamcza rozdać bilety, aby na niego głosowali no i takie tam reszta.
bilety za darmo
bilety za darmo 17.02.2018, 18:40
Niech się telewizja zapyta ile kasy hala zarobiła na biletach i dlaczego tyle ludzi dostało bezpłatne wejściówki, w tym koledzy Zelenta.
Nyski podatnik
Nyski podatnik 18.02.2018, 12:43
Jak to za darmo?! Z naszych podatków? Ktoś to potwierdzi, że tak jest?
WW
WW 18.02.2018, 13:42
Tak jest, potwierdzam w rzeczy samej
WWE
WWE 17.02.2018, 23:36
Pustki na trybunach ? to takie mało pijarowe, mało fejsbukowe ...
KKKJ
KKKJ 17.02.2018, 15:50
Każdy z burmistrzów tego nieszczęsnego miasta robił numery, głównie z nieruchomościami, i tylko jeden Warzocha dostał wyrok, a to tylko dlatego, że kazał urzędnikom i straży miejskiej organizować sobie wybory. Smutkiewicz słynął z miłości do pięknych pań i zaliczył pół urzędu jak też słyną nyską aktorkę Martę K. Wszystkie wybryki były na koszt miasta, ma sie rozumieć. Sanocki rzekomo dostał za Kaufland, a Braska sprzedała rynek za bezcen kumplowi z platformy. Kolbiarz jest taki sam, jak poprzednicy, tylko że tamci nie uprawiali tak strasznego nepotyzmu.
Wierci
Wierci 17.02.2018, 23:37
a "kumpel" od kiedy jest/był z Platformy ? tak pytam ...
wierci z PO
wierci z PO 18.02.2018, 15:38
Wiercimok od zawsze wspierał czynnie platformę i się opłaciło. Miller zalatwił, że sąd wynajmuje lokale w kamienicy wiercimoka, barska sprzedała mu pół rynku za bezcen. Jak myślisz, gdzie będzie wisiał największy billboard millera w tegorocznych wyborach?
Wierci Jawor
Wierci Jawor 18.02.2018, 16:29
A skąd pewność że wystartuje ?
Nieudolny dyrektor
Nieudolny dyrektor 16.02.2018, 15:21
Cały czas jest gadane, że dyrektor hali jest nieudolny. Zelent tam pracuje już rok, jak sie do tej pory nie nauczył, to się już nie nauczy.
podpis
podpis 16.02.2018, 17:17
Bo ten dyrektor teraz będzie konkurował z NDK. Kabarety, koncerty, berety bo co ma chłop zrobić. - wyniki musi robić a tu co miesiąc 100 tysi trza kosztów płacić a zysków ile? no wie ktoś? hala pełna to może już się zwróciła ze dwa razy...kto wie, kto wie.
mnm
mnm 19.02.2018, 14:13
Mało kto o tym wie, ale cała masa ludzi dostaje darmowe wejściówki... Gdyby nie to to hala już dawno świeciłaby pustkami. Na koniec roku będzie widać ile hala zarobiła. I okaże się, że jest kompletnie nierentowna mimo tłumów na trybunach ;) No ale jak sporo chłopa dostaje wejściówki to co się dziwić?
tłu100
tłu100 16.02.2018, 09:40
Nic zresztą dziwnego. Człowiek z rowerem i młodzieżą jest prawdziwy. Człowiek który obiecuje mieszkania a nawet nie wbił łopaty, no bo gdzie skoro na działce stoją nadal samochody w komisie - ma być człowiekiem roku? Tu kogoś pokręciło chyba zgłaszać taką kandydaturę... Najpierw coś zrób, a potem się chwal chłopie.
mi20
mi20 16.02.2018, 17:14
A tak miało być tanio i dobrze... żegnajcie wybory...
http://www.portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/mieszkanie-plus-jedrzynski-mialy-byc-tanie-mieszkania-skonczylo-sie-na-obietnicach,104185.html
Czy Żurkowa goli nogi ?
Czy Żurkowa goli nogi ? 16.02.2018, 11:43
Kandydaturę? Chyba karykature ...
żreżur?
żreżur? 16.02.2018, 13:19
nie goli, jeża hoduje
tłu100
tłu100 16.02.2018, 09:34
Dwa dni wcześniej KK przegrał człowieka roku NTO ze swoim pracownikiem i Panem Ptakiem, który pracuje z młodzieżą. Rozpiętość głosów była przerażająca 237 (KK), 363 (Zelent), 491 (Ptak). Po takiej "prawyborczej" porażce i traumie nikt by nosa nie wychylił. Zważywszy, że w 2015 roku Kolbiarz wygrał i miał prawie 6000 głosów i pokonał Pana Prygę o 400 głosów. Bastion Kolbiarza pada i to był pierwszy niefortunny sondaż.
58vn
58vn 16.02.2018, 20:31
ha ha ha naiwniaki, albo agenci = sondaże w NTO to nie są żadne sondaże tylko promocja wyborcza. Jaki jest mechanizm? Ano trzeba wysłać sms za 2,5 zł czy jakoś tam. Wiec jak ktoś wyda na kampanię 12 tyś to ma 6000 głosów.
komisarz wyborczy powinien nakopać do du&py NTO za te pseudo sondaże w kampanii wyborczej.
59vn
59vn 16.02.2018, 22:20
Zwał jak zwał ale spadek Kordiana jest widoczny i trudno z tym dyskutować. Nie ma wzrostu, nie ma wyrównania, jest ....20-dziesto krotny spadek!!! To nie są pseudo sondaże tylko to jest pseudo kandydat ...
oryginalny vn59
oryginalny vn59 17.02.2018, 15:02
Nie popieram go to playboy i nepota. To małomiasteczkowy przeciętniak, którego głównym celem jest posiadanie poparcie politycznego.


Ale nie jestem propagandzistą Janusza lub Rajmunda jak Ty (co się podszywasz bezczelnie pod 59vn)
I nie sadzę by Kordian zaliczał dramatyczny kryzys poparcia.

Społeczeństwo ma w du$pie czy Ty i Twoi koledzy po wyborach dostaniecie posady do NIC_NIEROBIENIA zamiast ludzi Kordiana. Ludzie się w ogóle mało interesują samorządem - jak coś się buduje i nie ma konkretnych skandali to jest OK
Spadek poparcia KK
Spadek poparcia KK 18.02.2018, 12:56
Kordian buduje i rozdaje drogie zabawki za które ma poparcie i za które przyjdzie nam w końcu zapłacić. Prawdziwy kryzys poparcia KK mógłby nadejść gdyby pojawił się konkretny i nieskażony polityką kandydat. I na pewno żaden z w/w wymienionych.
CHEM
CHEM 16.02.2018, 17:11
No to sondaż nieciekawy dla Kordianka. Czyli jest gorzej niż po wyborach pomimo wszystkich "inwestycji". Oliwa sprawiedliwa zawsze na powierzchnię wypływa.
lolek
lolek 16.02.2018, 09:18
W radio Kordek się tłumaczył tylko że w TV oglądał...o gali było wiadomo od dawna, wyjazdu nie było służbowego, nic nie kumam z tego zachowania. A gdzie Wyczałkowski i spółka, zastępcy KK.
ElżbietaCiepielowa
ElżbietaCiepielowa 16.02.2018, 13:22
Odpowiedź można było zaobserwować w tzw loży VIP ... kto wie ten wie ... m.in. o tym jak szybko się naszym urzędasom alkohol skonćzył ... a że nikt nie wyszedł? No coż jedni przeczuwali pismo nosem i zostali w domu, inni podobnie jak bokserzy, byli liczeni po K.O.... w loży VIP haha
Zocha
Zocha 16.02.2018, 16:00
Jakie pismo? O co chodzi?
Ytr
Ytr 16.02.2018, 09:30
Gwizdów sie wystraszyła kordkowa ferajna
lolek
lolek 16.02.2018, 09:14
Coś poszło nie tak to jest do wybaczenia, pierwsza impreza, brak doświadczenia dyrektora w temacie. Ale że nie było władz miasta lub zastępców, a tak głośno zapraszali przecież. Zapraszać a nie przyjść, dziwnie dziwne i niegrzeczne.
NAUTYLIUS
NAUTYLIUS 16.02.2018, 08:53
NAUTYLIUS do GREGOR - przyznaję.
gregor
gregor 16.02.2018, 07:59
Nautylius musisz przyznać, że za taką kasę ( ponad 20 mln ) można było dopilnować szczegółów na sali gimnastycznej z widownią , bo zaplecza żadnego i oto chodzi że to mieszkańcy - podatnicy są sponsorami tej chały i wymagamy jakości, jak już będziemy spłacać i nasze dzieci kredyty
fuk
fuk 16.02.2018, 20:33
kibli jest za mało i nie ma szatni
Zielony Zelencik
Zielony Zelencik 15.02.2018, 17:24
NAUTYLIUS uważaj, bo wpisy o niskiej wartość intelektualnej są usuwane. Ta niby-hala kosztowała 20 milionów.
NAUTYLIUS
NAUTYLIUS 15.02.2018, 13:19
I znowu wieczni malkontenci ,a to sala ,a to hala ,a to Kolbiarz ,a że śmierdzi a że krzywo ,skośnie ,prosto ,za blisko ,za daleko ,za ciemno za jasno .Jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził.No chyba że kapitan Nemo...
Wioskowy
Wioskowy 15.02.2018, 19:28
Ty za to się ucieszysz byle ochłapem ... ot wiejska mentalność
Sd
Sd 15.02.2018, 09:15
Też tak macie, że gdzie nie otworzycie drzwi to widzicie Pliszkę? Kobieta już nie ma umiaru w przejaskrawianiu ...
Hala czy sala?
Hala czy sala? 14.02.2018, 17:24
Hala widowiskowo- sportowa czy sala gimnastyczna? Pomimo tego, że Kolbiarz kupił nowy projektu na halę, jest bardzo dużo niedociągnięć: hala nie jest dostępna dla osób niepełnosprawnych, ponieważ nie ma windy, nawet technicznej. Schody są bardzo szerokie, ogrzewanie będzie kosztowało majątek, a szatnie to klitki. Brakuje toalet, ludzie na imprezach czekają w ogromnych kolejkach, nawet faceci. Nie ma szatni, oświetlenia, ani nagłośnienia, wszystko jest wynajmowane tylko na imprezy, czyli za każdym razem jest montowane i demontowane, a to kosztuje. Telebimów na sali też nie ma.
lll
lll 19.02.2018, 14:51
Co się dziwić... projek tej sali jest sprzed prawie 10 lat. To miało być wybudowane w Kielcach, ale tam radni się nie zgodzili... u nas burmistrz to postawil zeby miec sie czy chwalic w kampanii
lol
lol 14.02.2018, 14:55
Kolbiarz wiedział że to nie wypali i siedział w domu.I tak go wygwizdali
Ignacja
Ignacja 14.02.2018, 11:41
Nie byłam, ale słyszałam od znajomych, że się bardzo rozczarowali organizacją. Trochę chaos był, fakt.
fox
fox 13.02.2018, 07:22
Takiej lipy to ja dawno nie widziałem, zamieszanie z opaskami , chaos organizacyjny, a ważenie zawodników w magistracie to już masakra, golasy na sali obrad rady ( jakby tak w sejmie ich poważyć ? ) To już na tej cudownej hali nie ma miejsca na takie wydarzenie -żenada, kompromitacja Kolbiarza
GTR