Wtorek, 22.01.2019, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Sąd Apelacyjny w Opolu zajął się sprawą 8-letniej Yasminy z Nysy. Ojciec - muzułmanin chce ją zabrać do Włoch

  • 21.04.2018, 19:18 (aktualizacja 23.04.2018 20:47)
Sąd Apelacyjny w Opolu zajął się sprawą 8-letniej Yasminy z Nysy. Ojciec - muzułmanin chce ją zabrać do Włoch
Sąd Okręgowy w Opolu nakazał we wtorek 17 kwietnia zbadanie 8-letniej Yasminy przez zespół ekspertów. Psychologowie mają sprawdzić relacje dziewczynki z ojcem Mohamedem S. i to czy powrót dziecka do Włoch może stanowić dla niej zagrożenie. 

Ojciec dziecka Mohamed S. domaga się powrotu córki do Włoch mimo, że założył już nowa rodzinę. Matka dowodzi, że musiała uciec z dziećmi do Nysy przed byłym partnerem, który wielokrotnie miał się posuwać do rękoczynów wobec niej i jej dzieci.


Na wniosek prokuratury wyłączono jawność rozprawy. Dziennikarze nie zostali wpuszczeni na salę. Nakazano także matce umożliwienie kontaktu telefonicznego i osobistego Mohameda S. z córką. Po rozprawie doszło do spotkania ojca z córką w jednej z nyskich kawiarni w obecności prawników, bez udziału matki.

Matka Yasminy, Pani Katarzyna Nowak, , w połowie ubiegłego roku wyjechała z Włoch, zabierając dzieci (dwoje starszych z poprzedniego małżeństwa i wówczas 7 letnią Yasmin) do Nysy, skąd pochodzi. Kobieta oskarża byłego partnera o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad nią i nad jej dziećmi. Mohamed S., ma pozwolenie włoskiego sądu na opiekę i stałe spotykanie się z córką Ojciec dziecka twierdzi, że doszło do porwania rodzicielskiego. W lutym br. Sąd Rodzinny w Nysie nakazał wydanie dziecka do Włoch. Po interwencji prokuratury wstrzymano jednak tę decyzję.

_________________

czytaj także

On zaraz wywiezie córkę do Maroka i słuch po niej zaginie. Nie zgadzamy sie z ta decyzją mówią zebrani pod sądem.

On zaraz wywiezie córkę do Maroka i słuch po niej zaginie. Nie zgadzamy sie z ta decyzją mówią zebrani pod sądem.

______________

Siedmiolatka ma wrócić do Włoch. Zapadł wyrok w sprawie córki Polki i Marokańczyka.

Siedmiolatka ma wrócić do Włoch. Zapadł wyrok w sprawie córki Polki i Marokańczyka.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

salam alejkum
salam alejkum 17.09.2018, 12:08
Proponuje, żeby sędzina przeszła na Islam i urodziła Mahomedowi kolejne 6-cioro dzieci - przecież to taki przecudny mężczyzna i europejski, Europejczyk prosto z EEEUROPY - będzie przewijał, karmił wszystko zgodnie z wersetami KORANU - bo przecież Koran mówi, że zadaniem mężczyzny jest opieka nad dziećmi. xD XD Xd
Sokrates był gejem
Sokrates był gejem 17.09.2018, 00:14
Konsekwencja decyzji sądu jest następująca:

Z powodu niepotwierdzonych ojcowskich uczuć bezrobotnego Mohameda z nową żoną i dwójką nowych dzieci, obywatelka polska śniada 8 letnia Yasmin ma rozstać się z matką i siostrą i iść na wychowanie w duchu islamu do arabskiej macochy, (bo przecież w islamie kobiety nie pracują inaczej niż wychowując dzieci, a mężczyźni pracują lub... biorą socjal) - zamiast zostać z matką w Polsce.

Pani sędzino z całym szacunkiem - Salomon by tego lepiej nie wymyślił, gdyby Bóg ukarał go czyniąc zeń idiotę, a nie mędrca.
Sokrates był gejem
Sokrates był gejem 17.09.2018, 00:26
ale Mohamed dobrze kombinuje, dodatkowe dziecko = więcej socjalu i jak zwykle chodzi o kasę. Czy widział ktoś religijnego Mohameda z niepracującą żoną (której jedyną praca jest wychowanie dzieci), żeby zaharowywał się zmieniając pieluchy?
|+_=\+_|+
|+_=\+_|+ 17.09.2018, 00:29
A ja bym wykopał bezrobotnych ********prosto do ***********niech liczą ziarnka piasku na pustyni, zamiast żyć z socjalu w Europie.
antyMachomte
antyMachomte 16.09.2018, 21:59
dale d...y machometowi i dziwi się ze zakazuje jej chodzić do kościoła?? ona jest tak ******?? Boże jakie te baby *****...ja bym oddał te dzieci ojcu ku przestrodze innych
ehe
ehe 17.09.2018, 00:07
Jesteś tępakiem, a poziom twojej tępoty powinien być przestrogą dla innych

Pozostałe