Wtorek, 22.01.2019, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Szkoły Podstawowej nr 10 - "Żyj smacznie i zdrowo"

  • 24.04.2018, 20:17
Szkoły Podstawowej nr 10 - "Żyj smacznie i zdrowo"
Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszej szkole w dniu 27 kwietnia (piątek). Zaczynamy o godzinie 10.00 (szczegóły na plakcie, który znajdziecie Państwo w załaczniku). To nie tylko dobra zabawa, ale także - a może przede wszystkim- promocja naszego miasta.

Szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym  "Żyj smacznie i zdrowo" marki "Winiary", w ramach którego szkoły biorą udział w konkursie, którego celem jest   utrwalanie prawidłowych nawyków żywieniowych i stosowanie ich w codziennym życiu oraz zachęcanie do częstego spożywania warzyw i owoców oraz uprawiania aktywności fizycznej. Konkurs ma zachęcić  uczniów do przygotowania prac konkursowych w formie relacji z wydarzenia społecznego propagującego zasady zdrowego żywienia i 
codziennej aktywności fizycznej. 
Naszym pomysłem jest turniej zumby, w którego uczestnikami będa mieszkańcy Nysy od przedszkolaka do seniora. W trakcie jego trwania gimnazjaliści serwować będą zdrowe i smaczne przekąski. 
 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe