Piątek, 25.05.2018, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Pożar w EKO przy samym Urzędzie Miejskim, paliła się księgowość.

  • 25.04.2018, 07:59 (aktualizacja 30.04.2018 17:59)
  • redakcja RTO
Pożar w EKO przy samym Urzędzie Miejskim, paliła się księgowość.
Dowcipni internauci już komentują, że paliła się "kreatywna księgowość", potraktujmy to jednak jako kwietniowy złośliwy żart. Ze słów rzecznika PSP Nysa wiemy, że na szczęście nie ma żadnych ofiar. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie chwilę przed godziną 7:00 rano. Paliły się dwa pomieszczenia, w których znajdowały się dokumenty.

Wydarzenie miało miejsce  w godzinach rannych w środę 25 kwietnia. Pięć jednostki PSP dość szybko poradziło sobie z pożarem. Teraz strażacy sprawdzą czy w budynku nie ma tlenku węgla i jeśli kontrola przebiegnie pomyślnie pracownicy jeszcze dziś wrócą do pracy. Na trawniku przed siedzibą firmy EKO leżą tysiące stron dokumentów, część z nich nadpalona od pożaru. Księgowi będą mieli przed sobą pracowite tygodnie żeby to wszystko uporządkować.

 

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ciekawostki z Nysy
Ciekawostki z Nysy 26.04.2018, 09:56
No ciekawe to wszystko,ciekawe. Budynek niestary, instalacje na pewno też, aż tu nagle pożar i to w godzinach rannych i to jakoś tak dziwnie, i tak nagle, i na dodatek w tych pomieszczeniach, gdzie są dokumenty. Gdyby to było o 2 na ranem, to raczej nie byłoby świadków tego zdarzenia, wtedy byłyby większe straty, a tak to tylko dokumenciki przepadły.
Obywatel
Obywatel 26.04.2018, 07:08
Brawo moja miła , będąc na spacerze zauważyła pożar w samym trakcie jego zapłonu .. z jej relacji to był błysk nagły jakby bardziej spiecie lub coś w tym stylu , nie mając telefonu szybko zaczepiła kogoś kto zadzwonił po straż pożarną na ulicy obok ;)
Co, jak,kiedy?
Co, jak,kiedy? 25.04.2018, 15:10
Ciekawe jakie są oficjalne przyczyny pożaru? Niegdyś w Carolinum był taki ciekawy pożar, kiedy się spaliło pewne tajne archiwum. Na policji też dokumenty spłonęły,
pozdrowienia ze skarbówki
pozdrowienia ze skarbówki 25.04.2018, 09:12
To ciekawe, że właśnie 2 pomieszczenia,gdzie były dokumenty księgowe i to zapaliło się nad ranem, cha cha
Sam
Sam 25.04.2018, 09:32
Jakim trzeba być palantem, żeby snuć jakiekolwiek podejrzenia na tym etapie. Papier czasem się pali, szczególnie jak leży w dwóch pomieszczeniach obok siebie. Dobrze, że nikomu się nic nie stało, pracuje tam mnóstwo osób z Nysy. Brawo strażacy!
Sama
Sama 25.04.2018, 09:58
Jakim trzeba być głupkiem, żeby nazywać palantem ludzi, którzy myślą. papier ulega samozapłonowi w temperaturze to ok. 233 s Celsjusza. Na dworze jest ... 10?
Z kimś
Z kimś 25.04.2018, 21:55
Jakim trzeba być debilem, żeby nazywać kogoś głupkiem kto nazywa kogoś palantem zwracającym uwagę na zbyt szybkie wysnute wnioski z przyczyn powstania pożaru. A może to było zwarcie instalacji lub niedopałek zapracowanej księgowej? Papier sam się nie odpala co najwyżej ma żółty kolor jak w przypadku dokumentów tożsamości powyższego Sama :)
Martioszka
Martioszka 26.04.2018, 14:36
Jakim trzeba być cipkiem, żeby nazywać kogoś debilem, za to że nazwał kogoś głupkiem za to, że nazwał kogoś palantem zwracającym uwagę na zbyt szybkie wysnute wnioski z przyczyn powstania pożaru...
ha ha ha
ha ha ha 26.04.2018, 00:28
ha ha ha
księgowy
księgowy 25.04.2018, 08:35
Ja piórkuję! Czy tam była kontrola skarbówki? Trzeba zapytać. Współczuje księgowej, ale z drugiej strony ma zapewnioną pracę na rok!

Pozostałe