Wtorek, 22.01.2019, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

3 pożary w Nysie.

  • 30.04.2018, 19:15 (aktualizacja 30.04.2018 20:44)
3 pożary w Nysie.
W ostatnim tygodniu w Nysie doszło do kilku pożarów. Spółek 2 samochody, dokumenty księgowe oraz po raz kolejny cześć dachu byłej fabryki pomocy naukowych.

W nocy z wtorku na środę 25 kwietnia spłonęły dwa samochody. Najprawdopodobniej to podpalenie bo jednocześnie zapaliły się komory silnikowe osobowej i terenowej toyoty. Oba auta zaparkowane były przy bocznej ul. Słowackiego. 
Nie mogły się jednak zająć jedno od drugiego, bo stały tyłem do siebie. Jeden z poszkodowanych już zawiadomił policję o zniszczeniu mienia i wystąpił o ściganie sprawcy. Straty oszacowano na ok. 100 tys. Zł. 

____

Do kolejnego pożaru  doszło przed 7 rano tego samego dnia. Paliły się dwa  pomieszczenia w budynku jednej z nyski firm przy ulicy Chodowieckiego, dosłownie kilkadziesiąt metrów o posesji urzędu miejskiego w Nysie. W tym pożarze także obyło się bez osób poszkodowanych ucierpiały jedynie dokumenty. 

_______

Kolejny pożar powstał w piątek w godzinach południowych po raz kolejny palił się dach dawnej fabryki pomocy naukowych. Ostatni relacjonowany przez nas pożar właśnie tego budynku miej miejsce miesiąc temu pod koniec marca. Budynek jest w coraz gorszym stanie. kolejne pożary tego pustostanu prawdopodobnie wymusza prędzej czy później jego rozebranie.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe