Poniedziałek, 16.07.2018, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Czy zdążą z basenem na 15 lipca?

  • 9.07.2018, 14:51 (aktualizacja 09.07.2018 21:32)
  • redakcja RTO
Czy zdążą z basenem na 15 lipca?
Nyskie kąpielisko wzbudza zainteresowanie wśród mieszkańców tym bardziej, że miało być otwarte na początku lipca.  Burmistrz tłumaczy, że przy tak dużej inwestycji trzeba się liczyć z drobnymi opóźnieniami i zapewnia, że do połowy lipca na nowe kąpielisko będzie mógł zaprosić mieszkańców miasta.

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gonzo wielki
Gonzo wielki 13.07.2018, 14:20
Co tam obietnice bez pokrycia - a co powiesz na pokrycie bez obietnic?
nie
nie 13.07.2018, 14:31
POKRYCIE BEZ OBIETNIC - - ha ha ha umieram
nysanin
nysanin 13.07.2018, 13:50
Nie wiem jak Wy, ale Ja nie chcę mieć Burmistrza, który daje obietnice bez pokrycia i zachowuje się w ten sposób - unika konfrontacji. Nysa i Jej ciężko pracujący mieszkańcy zasłużyli na odrobinę szacunku.
miro33
miro33 13.07.2018, 13:45
Aranowicz powiedział w radio, że basen nie będzie oddany w kolejnym już wyznaczonym terminie. Czyli dobre wieści podaje Kolbiarz, a złe podaje Aranowicz. Taka już rola sługusów, którzy za posługę biorą pieniądze.
BINGO
BINGO 13.07.2018, 13:38
Kolbiarz chce za wszelką cenę wygrać wybory poprzez oddanie do użytku basenu, który jest w budowie. Ten obiekt bardziej niż hala cieszy większość mieszkańców więc zdobędzie więcej głosów. Niestety jego plany krzyżują naturalne opóźnienia, które przy takich inwestycjach są nieuniknione. Firmę stać na kary za opóźnienie, a Kolbiarza już niestety nie.
Nysa to ludzie kolbiarza
Nysa to ludzie kolbiarza 13.07.2018, 13:17
Kokoszka pisze, że znowu termin otwarcia basenu zmieniony. Sądzę, iż KK będzie chciał otworzyć basen bez względu na wszytko o podpisze odbiory wykonawcy bez względu na jakość wykonania. Tam jest jeden wielki plac budowy i otwarcie jeżeli nastąpi, to bezie niezgodne z zasadami odbiorów budowlanych. Ale czy to pierwszy raz nadzór budowlany w Nysie nagina rzeczywistość.
KK -kolejny kredyt
KK -kolejny kredyt 13.07.2018, 13:05
Po to Bozia dała nam ludziom dwoje uszu żeby podwójnie słuchać i jedne usta, żeby mniej gadać, a Kolbiarz robi sobie z japy trampek i opowiada o ZOO w parku , lokomotywie , open space itd. Zrobi parę ławeczek i cześć i czapka
MrBRAINWASH
MrBRAINWASH 13.07.2018, 11:57
Przecież ten gość nie dotrzymuje ŻADNYCH terminów. Miała być w tej kadencji galeria, a jest rumowisko. Miały być prężnie działające firmy na FSD, a jest rumowisko. Miał być basen do 30 czerwca 2018 r. oddany, a jest wielki plac budowy i kolejne mgliste terminy... Niech lepiej facet nic nie gada, bo tylko sobie szkodzi.
kolejny kredyt (KK)
kolejny kredyt (KK) 12.07.2018, 09:06
Po co Kolbiarz nakręca terminy i robi z siebie durnia, polityk z niego żaden, nie umie obiecywać i dotrzymywać słowa, czyli lipny Kolbiarz.
Trzeba umieć ogłupiać naród, więc niech się nigdzie nie wybiera wyżej, bo go schrupią i wyplują.
Piotr
Piotr 10.07.2018, 09:08
Niech się nie spieszą, ten sezon przeczekamy, niech to zrobią solidnie a nie szybko na wybory!!!

Pozostałe