Środa, 19.09.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Czy zdążą z basenem na 15 lipca?

  • 9.07.2018, 14:51 (aktualizacja 09.07.2018 21:32)
  • redakcja RTO
Czy zdążą z basenem na 15 lipca?
Nyskie kąpielisko wzbudza zainteresowanie wśród mieszkańców tym bardziej, że miało być otwarte na początku lipca.  Burmistrz tłumaczy, że przy tak dużej inwestycji trzeba się liczyć z drobnymi opóźnieniami i zapewnia, że do połowy lipca na nowe kąpielisko będzie mógł zaprosić mieszkańców miasta.

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kobziarz
Kobziarz 17.07.2018, 17:29
Ja Kobziarz nie rozumię dlatszego ten Smoder nie uległ jeszcze mojemu urokowi = przecież haratam w gałę z towarzyszem Zelentem i wogle. On jest za ch_H_chudy, żeby zostać burmistrzem
Szpec od budownictwa
Szpec od budownictwa 17.07.2018, 12:04
Równi i równiejsi, spróbuj sobie użytkować lokal bez odbiorów budowlanych, zaraz będzie miał inspekcje ze starostwa, a tutaj na placu budowy daje się płot i heja.
mark
mark 17.07.2018, 09:10
Hockey, czytaj ze zrozumieniem tego uczą w pierwszych klasach szkoły powszechnej , napisałem jak się wydarzy, a ty mistrzu że będzie wypadek, to duża różnica. O poziom to ty sobie zadbaj, a co do wyborów to nie bądź taki kozak, bo wszystko się może wydarzyć i będziesz sadził zieleń
W żadnym razie_smoteropodobny
W żadnym razie_smoteropodobny 17.07.2018, 17:26
ha ha ha, nie wiem co masz przeciwko zieleni brutalu??(&*%

Wyobraź sobie, że istnieją inne źródła utrzymania niż bycie urzędnikiem za 3 tys., no ale Ty tego chyba nie wiesz skoro z taką pewnością szufladkujesz, że każdy kto się z Twoim zdaniem nie zgadza jest pracownikiem Kobziarza. Wyluzuj Smoteropodobny młodzieńcze.
Hockey
Hockey 17.07.2018, 08:37
Ja rozumiem, ze internet to darmowa przestrzeń marketingowa - do reklamy lub ANTYREKLAMY przedwyborczej. Ale może jakiś poziom tych argumentów trochę wyższy "mark" postaraj się.
Hokcey
Hokcey 17.07.2018, 08:35
Jak Cie tak strasznie Kolbiarz denerwuje to stań do wyborów i zostań burmistrzem, zamiast pisać piedroły - że na basenie będzie wypadek - Wypadki są wszędzie, niezależnie od tego czy merem miasta jest Twój ulubiony szaman czy nie.
Kordian Zadłużyciel
Kordian Zadłużyciel 17.07.2018, 14:21
Hahaha, większego ignoranta tu chyba nie było. Masz świadomość jak wygląda proces budowlany ? Co to jest odbiór ? Co to jest pozwolenie na użytkowanie ? Co to znaczy użytkować obiekt przed zakończeniem wszystkich prac i jaki są tego konsekwencje ? Nie ? To morda w kubeł
Audrey
Audrey 17.07.2018, 16:43
Dlaczego nikt nie powiadomi nadzoru budowlanego, an przykład ataki hankus czy sanocki?
mark
mark 17.07.2018, 07:45
Jak się wydarzy jakiś wypadek na tym basenie, Kolbiarz powinien siedzieć, niech się modli jak umie o spokój . W takiej otoczce prędkości za wszelką cenę, obiekt publiczny musi być dopuszczony i sprawdzony, a ta ślepa szybkość może zaszkodzić, oby nie
Matka
Matka 17.07.2018, 06:57
Jak twój bachor będzie takim człowiekiem jak ty to już mu współczuję
89mwp
89mwp 16.07.2018, 20:17
Nowy termin na 20 lub 21 otwarcie
Nie PiS
Nie PiS 16.07.2018, 19:12
KK jest zdolny inaczej , na osiedlu Powstańców - Mickiewicza budują drogi bez chodników, tak wiec będzie basen na placu budowy . Komuś się we łbie poprzewracało.
Lidia K.
Lidia K. 16.07.2018, 18:24
Basen ma być otwarty, a raczej ludzie zostaną wpuszczeni na plac budowy. ratownik,ów nie ma, dopiero zaczęła się rekrutacja.
wyklęty
wyklęty 16.07.2018, 10:39
Najbardziej jęczy patologia od 500 + bo nie wie co zrobić ze swoimi bachorami .Będą siedzie lenie i prażyć się na słońcu ,chlejąc podłego harnasia .A normalni ludzie będą ***ć w tym czasie w pracy ,i płacić podatki na pasożytów .Powinni dowalić takie ceny biletów wstępu żeby im w te brudne pięty poszło .A basen oddać jak będzie gotowy na ful.
4r4fv
4r4fv 16.07.2018, 20:20
Patologia jest taka sama z 500 plus jak i bez 500 plus. Po co mieszać w to moim zdaniem bardzo sensowne 500 plus. Żal ci D ściska, że nie masz 500 zł
JJ
JJ 16.07.2018, 10:58
tak.
Gonzo wielki
Gonzo wielki 13.07.2018, 14:20
Co tam obietnice bez pokrycia - a co powiesz na pokrycie bez obietnic?
nie
nie 13.07.2018, 14:31
POKRYCIE BEZ OBIETNIC - - ha ha ha umieram
nysanin
nysanin 13.07.2018, 13:50
Nie wiem jak Wy, ale Ja nie chcę mieć Burmistrza, który daje obietnice bez pokrycia i zachowuje się w ten sposób - unika konfrontacji. Nysa i Jej ciężko pracujący mieszkańcy zasłużyli na odrobinę szacunku.
miro33
miro33 13.07.2018, 13:45
Aranowicz powiedział w radio, że basen nie będzie oddany w kolejnym już wyznaczonym terminie. Czyli dobre wieści podaje Kolbiarz, a złe podaje Aranowicz. Taka już rola sługusów, którzy za posługę biorą pieniądze.
BINGO
BINGO 13.07.2018, 13:38
Kolbiarz chce za wszelką cenę wygrać wybory poprzez oddanie do użytku basenu, który jest w budowie. Ten obiekt bardziej niż hala cieszy większość mieszkańców więc zdobędzie więcej głosów. Niestety jego plany krzyżują naturalne opóźnienia, które przy takich inwestycjach są nieuniknione. Firmę stać na kary za opóźnienie, a Kolbiarza już niestety nie.
Nysa to ludzie kolbiarza
Nysa to ludzie kolbiarza 13.07.2018, 13:17
Kokoszka pisze, że znowu termin otwarcia basenu zmieniony. Sądzę, iż KK będzie chciał otworzyć basen bez względu na wszytko o podpisze odbiory wykonawcy bez względu na jakość wykonania. Tam jest jeden wielki plac budowy i otwarcie jeżeli nastąpi, to bezie niezgodne z zasadami odbiorów budowlanych. Ale czy to pierwszy raz nadzór budowlany w Nysie nagina rzeczywistość.
KK -kolejny kredyt
KK -kolejny kredyt 13.07.2018, 13:05
Po to Bozia dała nam ludziom dwoje uszu żeby podwójnie słuchać i jedne usta, żeby mniej gadać, a Kolbiarz robi sobie z japy trampek i opowiada o ZOO w parku , lokomotywie , open space itd. Zrobi parę ławeczek i cześć i czapka
MrBRAINWASH
MrBRAINWASH 13.07.2018, 11:57
Przecież ten gość nie dotrzymuje ŻADNYCH terminów. Miała być w tej kadencji galeria, a jest rumowisko. Miały być prężnie działające firmy na FSD, a jest rumowisko. Miał być basen do 30 czerwca 2018 r. oddany, a jest wielki plac budowy i kolejne mgliste terminy... Niech lepiej facet nic nie gada, bo tylko sobie szkodzi.
kolejny kredyt (KK)
kolejny kredyt (KK) 12.07.2018, 09:06
Po co Kolbiarz nakręca terminy i robi z siebie durnia, polityk z niego żaden, nie umie obiecywać i dotrzymywać słowa, czyli lipny Kolbiarz.
Trzeba umieć ogłupiać naród, więc niech się nigdzie nie wybiera wyżej, bo go schrupią i wyplują.
Piotr
Piotr 10.07.2018, 09:08
Niech się nie spieszą, ten sezon przeczekamy, niech to zrobią solidnie a nie szybko na wybory!!!

Pozostałe