Niedziela, 16.12.2018, imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Czy budowa DEKADY ruszy pod koniec sierpnia?

  • 30.07.2018, 17:42 (aktualizacja 30.07.2018 17:46)
Czy budowa DEKADY ruszy pod koniec sierpnia?
Konsultacje społeczne w sprawie opinii środowiskowej dla Dekady to kolejna prezentacja projektu tej inwestycji, która może ruszyć już pod koniec sierpnia. 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

KK - kolejny kredyt
KK - kolejny kredyt 24.08.2018, 10:24
Irek, czemu ludzi wyzywasz od wieśniaków , będziesz potrzebował głosów wsi i zobaczymy, opóźnienia już są i ten nasz specjalista KK od bisnesu zaraz wrzuci jakąś wizualizację np. ławeczki w parku na odwrócenie uwagi od Dekady
irek
irek 24.08.2018, 20:02
To Ty będziesz potrzebował głosów na wsi, ja nie potrzebuje żadnych głosów sorry chłopcze - od kiedy startujesz z żebraniem o głosy po mieszkaniach?
Weź przykład z Samborskiego ten to ma patenty, np. na "przewróconego niepełnosprawnego", ty go podnosisz, a on ci wręcza ulotkę wyborczą. - To prawdziwy mistrz *****PR.
grek
grek 24.08.2018, 09:55
Hiszpanin, kto rano wstaje temu Pan Bóg daje, Ty kolego śpij i śnij dalej, powiadam Ci, że Kolbiarz znowu nawalił pomijając jednego z właścicieli i będą dalsze opóźnienia . Koniec sierpnia zapowiadane przez Kolbiarza już chyba 100 raz, a tu ni widu ni słychu o budowie czegokolwiek. Kolbiarz to propagandysta i pijarowiec - ludzi omamia
irek
irek 23.08.2018, 16:02
To bzdety Borzykowskiego i spółki czyli Smoterusia i Januszka Sanockiego, niedoszłych kandydatów na nadburmistrza Nysy i okolic, aż po Dniepr.

Borzykowski ze swoimi staruszkami, których ogłupia podobnie jak obwoźni sprzedawcy cudownych eliksirów NIE JEST sąsiadem działki, na której ma powstać galeria.

Sąsiadem jest powiat właściciel ul. Piastowskiej, gmina ul. Kolejowej i Wolności oraz Dyrekcja Dróg Wojewódzki od ulicy Bema.

Borzykowski wiejski samozwaniec, pseudo-przywódca ogłupiałych staruszków.
irek
irek 23.08.2018, 16:05
Borzykowski w mojej skromnej ocenie, żeruje na nieświadomości staruszków.
, których perfidnie zastraszył, wciskając ciemnotę o niedogodnościach i spadku cen nieruchomości - **********
____________________________________________________________________________________
 - prosimy o nie spekulowanie na temat wydarzeń, na których zaistnienie nie ma dowodów

pozdrawiam
Admin 
PobudkaO5Rano
PobudkaO5Rano 23.08.2018, 22:29
Wow no tak powinni się zgodzić na tą strefę dostaw u siebie pod blokiem i podziękować jeszcze Walczakowi za 40 tonowe tiry wiozące towar o 5 rano do operatora spożywczego galerii ... Nic tylko piać z zachwytu albo siedzieć cicho bo jakiś niedorozwinięty yrek ma ***zkę na myśl o galeriankach z dekady ... żenada
irek
irek 24.08.2018, 20:03
Jak nic Borzykowski. Miłośnik 16 kołowców
grek
grek 23.08.2018, 11:01
Irek, nie posądzaj nikogo jak nie masz pojęcia o czym mówisz, sam Kolbiarz się zapętla i nie umie zwykłych sąsiadów działek powiadomić jako strony postępowania o szykowanej decyzji środowiskowej co jest sprzeczne z ustawą, baj mundralo
 Ave Czesław
Ave Czesław 23.08.2018, 14:23
Borzykowski się obudził.
irek
irek 23.08.2018, 09:49
To musi być Smoter z Januszem, nie mogą przestać szkodzić miastu. To jest po prostu silniejsze od nich.
Może i Kolbiarz nie jest cudem nadprzyrodzonym, ale Sanocki z ekipą i nowymi przyjaciółmi z PO to z całą pewnością nadprzyrodzone polityczne gówn*o
grek
grek 23.08.2018, 07:39
No i lipa z Dekadą , Kolbiarz nie umie przygotować dokumentów i przeprowadzić procedury związanej z uzyskaniem decyzji środowiskowej, biedaczysko nie panuje nad tym , a Walczak się wkurza.
Zapomniał powiadomić wszystkie strony postępowania i tak w kółko. Panie Kolbiarz służby to Pan ma lipne, nie ma co, no ale gdzie się miały nauczyć i od kogo ?
Hiszpanin
Hiszpanin 23.08.2018, 17:30
grek - pisze głupoty, ale za to wcześnie wstaje. BRAWOOO!!!!
szwed
szwed 23.08.2018, 09:46
jakieś szczegóły? Bo nic konkretnego nie napisałeś. Kto składa skargę i o co dokładnie.

Pozostałe