Czwartek, 20.09.2018, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Konwent wyborczy Kordiana Kolbiarza.

  • 4.09.2018, 22:18
  • redakcja RTO
Konwent wyborczy Kordiana Kolbiarza.
W niedzielę odbył się oficjalny konwent wyborczy obecnego burmistrza Kordiana Kolbiarza. Tym razem zwolennicy burmistrza chcą powalczyć zarówno o gminę jak i o powiat.

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hi hi cha cha
hi hi cha cha 7.09.2018, 20:57
Ile tysięcy (dziesiątek) PKP zażądała od przedsiębiorców za bezumowne korzystanie z ich terenu (billboadry) ??? - 30 - czy 100 tys.
Ktoś wie - czy to tajemnica
ha ha hi hi
ha ha hi hi 7.09.2018, 20:54
Hankus raczej, chyba ha ha ha - nie będzie bronił nielegalnie postawionych billboardów "KAJA haha" - cha cha cha cha
Nie będzie chyba też bronił długów przedsiębiorców wobec kolei i dróg wojewódzkich. Bo tam stoi duuuzo żelastwa bez umów - PRAWDA?
hi hi ha ha - nie do śmiechu
hi hi ha ha - nie do śmiechu 7.09.2018, 21:02
Zarząd Dróg Wojewódzkich jest jeszcze w rekach PO, a ci nie będą egzekwowali należności na swoją rzecz, bo wiadomo Platforma Obywatelska - zwolennicy Państwa Teoretycznego - są nastawieni na zasadę keep and bill - czyli kto co złapie w ręce należy do niego, a sami łapią najwięcej.

Ale na terenach ZWD jest mnóstwo konstrukcji i cała masa bez umów.
KAJA haha
KAJA haha 7.09.2018, 20:29
Co na to kandydat hankus? Weźmie się za was wszystkich, tylko zagłosujcie i dajcie mu pierwszą w życiu pracę.
hachucha
hachucha 7.09.2018, 16:00
nie bronię Kolbiarza, ale jak SAM wykupisz billboardy by powiesić na nich swoją facjatę to Ciebie także na nich powieszą obok Kordianka.
hachucha
hachucha 7.09.2018, 14:51
Prawda jest taka, że odpowiedzialność za konstrukcję ponosi właściciel konstrukcji, a nie ten kto na niej wisi, ktokolwiek by to był. Rozumiem, że reprezentujesz jedną z agencji (Tom***, Juw**, czy Kaj*, lub ProK***) i stąd twój nieprzychylny stosunek do architekta.
Billboardy dobry interes co? - Szczególnie na terenie byłego NOR, gdzie dyr Ar nie jest zbyt drobiazgowy przy księgowaniu umów. xD
Damian
Damian 7.09.2018, 10:46
Listy dyscyplinujące do przedsiębiorców architekt Boże chroń Jabłoński już rozesłał więc nadał rygor dostosowania i karania. Tylko Kolbiarz tego nie przestrzega bo ave cezar jest
Kuksu
Kuksu 7.09.2018, 09:24
Niezłe. Ale kodeks chyba wchodzi dopiero od stycznia bo jest 12 miesięczna karencja?? Czy jak
kiks
kiks 7.09.2018, 07:53
Panie Kolbiarz , walczy Pan zaciekle z banerami reklamowymi w Nysie powołując się na uchwałę krajobrazową chcąc je wszystkie polikwidować i karać przedsiębiorców, a tu sam się Pan obwiesza po całej Nysie na nielegalnych banerach, no super boss - jak Pan wygląda?

Pozostałe