Poniedziałek, 15.10.2018, imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy

Charcz i warcz sprawdzona metoda wyborcza Janusza Sanockiego

  • 24.09.2018, 23:28 (aktualizacja 25.09.2018 14:43)
  • redakcja RTO
Charcz i warcz sprawdzona metoda wyborcza Janusza Sanockiego
Wyzwiska, wulgaryzmy, publiczne oskarżenia bez pokrycia w wykonaniu Janusza Sanockiego to metoda na polityczny sukces. Czy okaże się skuteczna i pomoże jego wychowankowi Piotrowi Smoterowi i lidze nyskiej zyskać poparcie czy raczej w tym przeszkodzi okaże się już niedługo.

Lider lokalnej Ligii Nyskiej nigdy nie był mistrzem merytorycznej dyskusji, jego specjalność to polityczne awantury.  Agresywnych wystąpień było wiele.  Takie zachowanie jak podczas rocznicy pod pomnikiem nie podoba się nie tylko jego politycznym rywalom. Dotknięci ostatnimi wystąpieniami posła czują się nyscy seniorzy-sybiracy, to podczas ich rocznicy kilka dni temu zamiast na temat było jak zwykle. Sybiracy zastanawiają się kto zaprosił Sanockiego na mównicę. Dodają także, że po Sanockim trudno spodziewać się kultury i poszanowania innych.


Kilka dni później poseł zorganizował konferencje prasową, gdzie pokazał zawiadomienie do prokuratury. Sanocki zarzuca Kolbiarzowi prywatę mówiąc, że wzrost zatrudnienia w UM ma na celu prowadzenie kampanii wyborczej.  Charcz i warcz to strategia Janusza Sanockiego niezmienna od lat. Jednak elektorat stworzonego przez niego ugrupowania z roku na rok się kurczy, a Liga Nyska pozostaje niezmiennie od 16 lat w opozycji.

 

więcej w materiale...

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bonifacy
Bonifacy 1.10.2018, 22:05
Art. 238.
Kto zawiadamia o przestępstwie, lub o przestępstwie skarbowym organ powołany do ścigania wiedząc, że przestępstwa nie popełniono, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Głupota nie jest przestępstwem
Głupota nie jest przestępstwem 3.10.2018, 11:51
Ale można być idiotą i nie rozumieć co to jest przestępstwo, - więc Janusz z pewnością się wytłumaczy, że mu się wydawało, że przestępstwo było.
sanocki antykultura
sanocki antykultura 1.10.2018, 13:23
https://natemat.pl/236467,posel-janusz-sanocki-odpowiada-fundacji-viva-chodzi-o-zwierzeta-futerkowe
Durny, mam w du.....
Spier.......
to jest nasz nyski poseł
NTOoooooooo tak to szło
NTOoooooooo tak to szło 30.09.2018, 16:39
Ringier Axel Springer prawdopodobnie wysłał do pracowników nową instrukcję - IDZIEMY DO WYBORÓW Z RODZINĄ(*#$@(#$% SCHETYNY - i masz proste wyjaśnienie.
NTOoooooooo tak to szło
NTOoooooooo tak to szło 30.09.2018, 12:20
Niemiecka gazeta NTO i dziennikarz o niemiecko brzmiącym nazwisku czyli Strauchmann także tam był, ale usłyszał zupełnie co innego niż RTO.
U Strauchmanna, nie było żadnego zawiadomienia do prokuratury na ekipę Kolbiarza (sic!) - U Strauchmanna chodziło o Patryka Jakiego, który raczej był wątkiem pobocznym.
NTO pisze o walkach wewnętrznych w PIS,o Stępkowskich, Otmuchowie???!

Widzę alternatywna rzeczywistość.
Krzysztof Strauchmann
Krzysztof Strauchmann 2.10.2018, 13:58
Informacja NTO po konferencji Janusza Sanockiego z dnia 20 września
https://nto.pl/posel-sanocki-podgrzal-temperature-kampanii-w-nysie-zglosil-do-prokuratury-przerost-zatrudnienia-w-urzedzie-miasta/ar/13509756
Informacja NTO po opublikowaniu listu otwartego posła Sanockiego do prezesa Kaczyńskiego z 24 września:
https://nto.pl/posel-janusz-sanocki-donosi-na-patryka-jakiego-do-jaroslawa-kaczynskiego/ar/13519078
Zanim się kogoś zmiesza z błotem warto przynajmniej sprawdzić podstawowe fakty
PP
PP 3.10.2018, 11:51
Niestety, jest Pan jednostronny w bardzo wielu sytuacjach., gdy dotyczą one polityki.Prawo prasowe nakazuje zwrócenie się do obu stron, a Pan tak nie czyni. Najlepiej Panu wychodzą artykuły historyczne, bo nie kolidują ze strategią pisma, które Pan zatrudnia.
NTOoooooooo tak to szło
NTOoooooooo tak to szło 30.09.2018, 16:22
artykuł w NTO - https://nto.pl/posel-janusz-sanocki-donosi-na-patryka-jakiego-do-jaroslawa-kaczynskiego/ar/13519078
nic nie poradzisz na EU
nic nie poradzisz na EU 30.09.2018, 13:50
Niemcom nie przeszkadza - spier*alaj, u nich brzydkie słowo to "hau ab! verpiss dich" - polskie spierd**laj to u nich najpiękniejszy komplement, który prawdziwi niemieccy gentlemani wypisują na perfumowanych karteczkach z serduszkami i wkładają do bukietów róż dla swoich wybranek.
nic nie poradzisz na EU
nic nie poradzisz na EU 30.09.2018, 16:34
nie chciałem nikogo obrazić, przypominając z niejakim sarkazmem słowa, jakie wypowiedział Janusz Sanocki publicznie, ALE jeśli dziennikarz niemieckiej gazety NTO z tej samej konferencji przynosi zupełnie inna wiadomość to jest coś nie tak!

1) Polska lokalna telewizja pokazuje, że Sanocki pokazał złożone przez siebie zawiadomienie do prokuratury na burmistrza miasta dotyczące jego polityki kadrowej i zwyzywał niecenzuralnie tegoż, oraz innych.

2) niemiecka gazeta pisze, że Sanocki napisał list do Kaczyńskiego dotyczący Patryka Jakiego kandydata na prezydenta Warszawy, konkurenta popieranej PRZEZ NIEMCY Platformy Obywatelskiej.

Czy ja mam rozdwojenie jaźni, czy raczej dziennikarze je mają.
BITWA WARSZAWSKA
BITWA WARSZAWSKA 30.09.2018, 13:43
Niemcy (NTO) walczą o Warszawę - Bitwa Warszawska pomiędzy złodziejami kamienic (pod wodzą Gronkiewicz Zatrzask) a oddziałami policjantów PISiami z Jakowa.
Trochę żenada Panie Krzysztofie dziennikarzu NTO, Kreuje Pan, pewnie na rozkaz centrali rzeczywistość odpowiadającą paktowi Ribbentrop - Mołotow???
Joe
Joe 26.09.2018, 08:23
A la nie pisze się razem!
7i64bh
7i64bh 30.09.2018, 01:49
A Fela razem?
Nysianka
Nysianka 26.09.2018, 00:06
Gó*wno górą!!!! Hurra
Paczkowianka
Paczkowianka 25.09.2018, 16:21
SANOCKI GÓRĄ!!!!!!!!!!!!!!

Pozostałe