Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Kto kandyduje na radnego w Nysie? - wybory 2018

  • 7.10.2018, 11:32 (aktualizacja 07.10.2018 12:50)
Kto kandyduje na radnego w Nysie? - wybory 2018

KANDYDACI DO RADY MIASTA Nysa. OKRĘG nr 1
Obejmuje Miasto Nysa ulice: 3 - Maja, Aleja Wojska Polskiego, Azaliowa, Bazaltowa, Berberysowa, Braci Gierymskich, Bramy Grodkowskiej, Brata Dionizego Wegnera, Brata Ferdynanda Fludera, Brata Gotfryda Bochnigha, Brata Kazimierza Froncka, Brata Rajmunda Kasperczyka, Brodzińskiego, Bukszpanowa, Bursztynowa, Diamentowa, Dunikowskiego, Eichendorffa, Franciszkańska, gen. Bora-Komorowskiego, gen. Fieldorfa pseudonim „Nil”, generała Maczka, generała Okulickiego, generała Sosnkowskiego, generała Władysława Andersa, Głowackiego, Gołębia, Granitowa, Grodkowska parzyste: 2 - 30, nieparzyste: 1 - 33, Grodkowska parzyste: 32 - do końca, nieparzyste: 37 - do końca, Grottgera, Chełmońskiego, Chodkiewicza, Ireny Sendlerowej, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaśminowa, Jeziorna, Kaczkowskiego, Kadetów II RP, Kadłubka, Kalinowa, Kamienna, Karugi, Kmicica, Kołłątaja, Kombatantów RP, Kordeckiego, Kościuszki, Krasickiego, Krucza, Kryształowa, Kukułcza, Krzemieniecka, Lazurowa, Leszczynowa, Lwowska, Łąkowa, Malczewskiego, marszałka Rydza Śmigłego, Merkert, Michałowskiego, Mieczysława I, Mieleckiego, mjr Dekutowskiego „Zapory”, Nowogródzka, Obrońców Tobruku, Ojca Benno Sonsalli, Orla, Orląt Lwowskich, Osiedle Podzamcze sektor A, Osiedle Podzamcze sektor B, Osiedle Podzamcze sektor C, Oświęcimska, Otmuchowska, Orzeszkowej, Pawlik, Piaskowa, Pionierów, Plac im. Kazimierza Albina Zalewskiego, Plac Kilińskiego, Plac Sikorskiego, Poniatowskiego, Powstańców Śląskich, Porzeczkowa, Poziomkowa, Poznańska, Prądzyńskiego, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rubinowa, Saperska, Słoneczna, Słowiańska, Słowicza, Sokola, Stanisławowska, Szkolna, Szlak Chrobrego, Szymanowskiego, Św. Elżbiety, Tarnopolska, Torowa, Ujejskiego, Wileńska, Witkiewicza, Wiosenna, Władysława Łokietka, Własta, Wyczółkowskiego, Złotogłowicka, 

 

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"
1. BUCZKOWSKI Stanisław Witold
2. TOKARZ Wiesław Eugeniusz
3. KRZYŻOWSKA Ewa Anna
4. OSTROWSKA Jadwiga Ewa
5. SAJBOTH Beata Ewa
6. HETMAŃCZYK Jolanta Wanda
7. SZMIDKO Daniel 

_____________
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORDIANA KOLBIARZA
1. ZELENT Adam Tomasz
2. KRZYSIK Maciej Antoni
3. KUROWSKA-KUŁAK Marta Anna
4. BORKOWSKA Barbara
5. FIGUŁA Marta Weronika
6. LIZAK Bogusława Renata
7. KALIKA Wojciech Paweł
_____________

KOMITET WYBORCZY „LIGA NYSKA”
1. PYKA Anna Barbara
2. SZCZERSKI Marek Jerzy
3. SALACHNA Maciej Michał
4. NOWAK Katarzyna Izabela
5. MATEJA Tomasz
6. PETERKA Maria Zofia
7. MARGOL Aleksandra Barbara 

_____________

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE HANKUS 2018
1. OZGA Ewa Anna
2. HANKUS Marek
3. STADNIK Andrzej
4. HYLIŃSKI Jakub Mateusz
5. MICHEL Artur Bronisław
6. HAJDUK Ewelina Anna
7. HYLIŃSKA Kamila 

______________

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1. LICHNOWSKA Celina Barbara
2. GŁOWANIA Grzegorz
3. JAKUBEK Ewa Małgorzata
4. SUCHOŃSKI Sławomir Wiesław
5. RADZIKOWSKA Maria
6. JELEŃ Dariusz 

______________
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. SZEWCZUK Ewelina Elżbieta
2. ŚWIĘS Marek Michał
3. SMAGOŃ Janusz Marek
4. STEFANOWSKA-GUTOWSKA Grażyna Maria
5. JAREMCZUK Antoni Jacek
6. ZAMOJSKA Sylwia Joanna
7. PISZCZEK Zdzisław

_______________

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY 2018”
1. HOFMAN Krzysztof
2. CYGANOWSKA Jolanta Renata
3. RASZCZUK Marek Roman
4. KIEBLESZ Agnieszka Katarzyna
5. SZERSZEŃ Beata Joanna

 

=============================

KANDYDACI DO RADY MIASTA Nysa. OKRĘG nr 2
Miasto Nysa ulice: 22 Stycznia, Aleja Duńczyków, Aleja Roosvelta, Armii Krajowej, Asnyka, Batalionów Chłopskich, Bema, Bielawska, Biskupa Jarosława, Bohaterów Warszawy, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Bracka, Celna, Dąbrowskiego, Drzymały, Dubois, Dzierżona, Forteczna, Gierczak, Grodzka, Grzybowa, Chodowieckiego, Jagiellońska 1 - 13, Jagiellońska: 15 - do końca, Jana Sobieskiego, Karpacka, Kolberga, Kolejowa, Koszarowa, Kowalska, Krakowska, Kramarska, Kraszewskiego, Królowej Jadwigi, Ks. Józefa Kądziołki, Kupiecka, Ligonia, Lompy, Łukasińskiego, majora Sucharskiego, Marcinkowskiego, Mariacka, marszałka Piłsudskiego 2 - 43, Matejki, Mazowiecka, Miarki, Mickiewicza nieparzyste: 1 - 13, Moniuszki, Mostowa, Niemcewicza, Norwida, Nowowiejska, Ogrodowa, Orkana, Parkowa, Partyzantów, Piastowska, Plac 50 - lecia Armii Krajowej, Plac Jana Pawła II, Plac Katedralny, Plac Kopernika, Plac Kościelny, Plac Lüdinghausen, Plac Paderewskiego, Plac Staromiejski, Plebiscytowa, Pola, Prudnicka, Racławicka, Rynek Garncarski, Rynek Solny, Rynek, Siemiradzkiego, Skłodowskiej-Curie, Staszica, Strzelców Bytomskich, Stwosza, Sukiennicza, Szopena, Świętego Piotra, Teatralna, Tkacka, Toruńska, Towarowa, Traugutta, Wałowa, Warszawska, Waryńskiego, Władysława Jagiełły, Wolności, Wrocławska, Wyspiańskiego, Wyzwolenia, Zagłoby, Zamojskiego, Zjednoczenia, Żwirki i Wigury


KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"
1. KRZYSZTOŃ Jacek Ryszard
2. PECZENIUK Henryk
3. BOBROWSKA Dorota Małgorzata
4. UCHMAN Zofia Gabriela
5. TWAROGIEL Marta Anna
6. BEM Sebastian Łukasz
7. HERZEL Adam Jan
8. ANTKOWICZ Marcin Grzegorz

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORDIANA KOLBIARZA
1. KOLBIARZ Kordian Jan
2. HAŁAJKO Edward Henryk
3. ZIĘBA Dariusz Artur
4. STANISŁAWCZYK Roksana Krystyna
5. CZARNOPOLSKA Anna Marta
6. KAŁĘTKIEWICZ Marta Justyna
7. ZAJDEL Krzysztof
8. DZIADUŚ Przemysław Piotr

 

KOMITET WYBORCZY „LIGA NYSKA”
1. WOJTASIK Piotr Radosław
2. PASIEKA Danuta
3. RUDKOWSKI Bernard Zbigniew
4. WIEJA-BACZYŃSKA Monika
5. WOLAK Dominika Anna
6. PRZYBYŁOWSKI Piotr Marek
7. ŁOPUCH Franciszek
8. JANCZAK Ewelina Marcela

 

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE HANKUS 2018
1. JANIK Janina
2. KASZOWSKI Paweł Łukasz
3. OLEJNIK Leszek Józef
4. BOROWICZ Joanna Agnieszka
5. SADOWSKA Anna Anastazja
6. BARANIEWICZ Michał Edmund
7. SENDUKAS Irena Denise

 

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1. TRYTKO-WARCZAK Jolanta Elżbieta
2. BORZYKOWSKI Piotr Aleksander
3. WOŁOCHACZ Henryka Ewa
4. WACŁAWCZYK Magdalena
5. TRUBIŁOWICZ Kamila Wiktoria
6. KULA Zenon Józef
7. POŁOSAK Tomasz

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. SZYRA Paweł Józef
2. ZEMAN Anna Maria
3. JAMIŃSKI Ryszard Tadeusz
4. KLEINEPAHLER Daniel Piotr
5. RUDOWSKI Stanisław
6. CICHEWICZ Beata Maria
7. GALIŃSKA Krystyna Teresa
8. SZCZYGIEŁ Robert Mariusz

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY 2018”
1. KORZEKWA Janina
2. JAŁOSZYŃSKI Jerzy Adam
3. SIEMIENIEC Marian
4. KLAR Krzysztof Jan
5. MUSIAŁ Iwona
6. KODLEWICZ Katarzyna Teresa
7. KODLEWICZ Dominik Czesław
8. GRABOWSKI Bartosz Kazimierz

==============================================================
 

KANDYDACI DO RADY MIASTA Nysa. OKRĘG nr 3
Miasto Nysa ulice: 11 Listopada, 17 Września, Augustowska, Baczyńskiego, Baligrodzka, Borelowskiego, Boya Żeleńskiego, Broniewskiego, Brzechwy, Bzów, Czarneckiego, Czesława Miłosza, Damrota, Długosza, Dwernickiego, Dygasińskiego, Falskiego, Fałata, Fredry, Gałczyńskiego, Gdańska, Głuchołaska, Gombrowicza, Grunwaldzka, Grzegorza z Sanoka, Gustawa Herlinga-Grudzińskiego, Chabrów, Henryka Pobożnego, Chłopickiego, Chocimska, Iwaszkiewicza, Karpińskiego, Kasprowicza, Kisielewskiego, Kochanowskiego, Komisji Edukacji Narodowej, Konarskiego, Konopnickiej, Korczaka, Korfantego, Kossaka, Kozarzewskiego, Kozielska, Krasińskiego, Krawiecka, Księdza Bończyka, Księdza Skargi, Księdza Ściegiennego, Kusocińskiego, Kwiatowa, Lelewela, Leśmiana, Makuszyńskiego, marszałka Piłsudskiego 44 - do końca, Mickiewicza parzyste: 2 - 22, nieparzyste: 15 - 39, Mickiewicza parzyste: 26 - do końca, nieparzyste: 43 - do końca, Modrzewskiego, Morcinka, Nałkowskiej, Narcyzów, Niezapominajek, , Obrońców Westerplatte, Ojców Werbistów, Opawska, Osmańczyka, Podolska, Pomorska, Prusa nieparzyste: 1 - 3B i parzyste: 2 - 12, Prusa nieparzyste: 9 - do końca, parzyste: 18 - do końca, Przemyska, Przerwy-Tetmajera, Pułaskiego, Reja, Reymonta, Rejtana, Rodziewiczówny parzyste: 4 - 12, Rodziewiczówny nieparzyste: 1 - do końca, parzyste: 12A-do końca, Romana Dmowskiego , Róż, Sandomierska, Sanocka, Sienkiewicza, Słowackiego, Staffa, Stawowa, Stęczyńskiego, Stokrotek, Sudecka 32 - do końca, , Sudecka nieparzyste: 1 - do końca, parzyste: 2 - 30, Szczecińska, Św. Arnolda Janssena, Świętojańska, Tadka Jasińskiego, Tuwima, Unii Lubelskiej, Wańkowicza, Wasylewskiego, Wołyńska, Zapolskiej, Zawiszy Czarnego, Zbaraska, Zwycięstwa, Zygmuntowska, Żeromskiego,

 

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"
1. TARNOWSKI Jacek Paweł
2. SATORA Jan
3. CZEPIL Maria Anna
4. WOŹNIAK Agata
5. DZIADUŚ Wirginia Maria
6. DĄBROWSKI Bogumił Jan
7. SWIERZY Ewa Krystyna
8. BOR Helena
9. SKOPEK Tadeusz

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORDIANA KOLBIARZA
1. BOGDANOWSKI Łukasz Marcin
2. BEDNARZ Dariusz Grzegorz
3. ŁAZOWSKI Grzegorz Andrzej
4. PORCZYŃSKA Magdalena Aleksandra
5. FORNALCZYK Monika Alfreda
6. SZLEMPO Bożena Henryka
7. GRESZCZUK Krzysztof Bronisław
8. TRZASKA Marcin Marek
9. CZECHOWSKA Patrycja Magdalena

 

KOMITET WYBORCZY „LIGA NYSKA”
1. SMOTER Piotr
2. SKULSKA Iwona Barbara
3. BUŁDYS Dorota
4. ZAJĄC Izabela Elżbieta
5. MATEJASZEK Mariusz Adam
6. TREPETA Renata Magdalena
7. CICHY Patryk Tomasz
8. WOŹNIAK Marian Edward
9. ZIÓŁKOWSKA Alina Agata

 

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE HANKUS 2018
1. HANKUS Tomasz Edward
2. GŁOGOWSKA-SZUKSZTO Marzena Aleksandra
3. MADERA-ŁABAZIEWICZ Julita Magdalena
4. MICHEL Marta Joanna
5. KOPAŁA Agnieszka Maria
6. LACH Mirosław Stanisław
7. IŻYCKI Sebastian Krzysztof
8. NOWAK Janusz Maciej
9. POLONKA Angelika Anna

 

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1. KAMIENIK Feliks Leonard
2. KONIK Zdzisław
3. DREWNICKA Ewa Wiktoria
4. KOBYLAŃSKI Robert Andrzej
5. SZABAT Marek Michał
6. KOPERA Natalia Anna
7. GACH Agata Krystyna
8. PROCHOWNIK Katarzyna Karolina
9. ROSA Andrzej Dariusz

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. NAKONIECZNY Paweł Jerzy
2. GRUBIAK Wojciech Paweł
3. CHABIŃSKI Janusz Bogusław
4. ŻAROWSKA Izabela
5. GUTOWSKA-RASZCZUK Lidia Katarzyna
6. DUCZKOWSKA Józefa
7. GACEK Rafał Piotr
8. SITARCZUK Paulina Agnieszka
9. STĘPNIOWSKA Bogusława Wanda

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY 2018”
1. SAKOWICZ Tadeusz Stanisław
2. KURCZAK Bogusław Marek
3. FISZER Elżbieta Zdzisława
4. JAMBOROWICZ Maciej Marek
5. STACHNIK Elżbieta Krystyna
6. GABORSKA Halina Elżbieta
7. NUCKOWSKI Bogdan Jan
8. FUŁEK Romualda Danuta

================================================================

KANDYDACI DO RADY MIASTA Nysa. OKRĘG nr 4
Sołectwa: Biała Nyska, Domaszkowice, Głębinów, Goświnowice, Hajduki Nyskie, Hanuszów, Iława, Jędrzychów, Kępnica, Konradowa, Koperniki, Kubice, Lipowa, Morów, Niwnica, Podkamień, Przełęk, Radzikowice, Regulice, Rusocin, Sękowice, Siestrzechowice, Skorochów, Wierzbięcice, Wyszków Śląski, Złotogłowice (wieś Złotogłowice i przysiółek Rochów)

 

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"
1. BARANIEWICZ Robert Jerzy
2. CZUCHRAJ Jacek
3. WILMAN Renata
4. GAZDA Maciej Marcin
5. DOLIŃSKA Agnieszka Joanna
6. BUCZKOWSKA-RAMS Joanna Aleksandra

 

KOMITET WYBORCZY „LIGA NYSKA”
1. RAJKO Edyta Maria
2. STRAMA Leszek Piotr
3. DROZD Paweł Ireneusz
4. FURDZIK Alina Janina
5. SPOREK Fabian
6. SOJKA Zofia Maria
7. MICHEL Joanna Agata

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORDIANA KOLBIARZA
1. JANKOWICZ Sebastian
2. KWIATKOWSKI Damian Tomasz
3. SZUSZKIEWICZ Jadwiga Teresa
4. CZEPIEL Stanisław
5. LISTOWSKI Mariusz Janusz
6. HASIAK Kamila Monika
7. PISARCZYK Barbara

 

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE HANKUS 2018
1. HANKUS Krystyna Maria
2. PACZWA Grzegorz Tomasz
3. PARALUSZ Agnieszka Katarzyna
4. CZECHOR Patrycja Jadwiga
5. JANIK Tomasz

 

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1. BOSAK Joanna Barbara
2. PIECZARKA Artur
3. KOŻUCH Sylwester Jan
4. PYTLIŃSKI Grzegorz Krzysztof
5. KRAWIEC Teresa
6. SŁUGOCKA-LAK Joanna Kazimiera
7. WALACH Piotr Paweł

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. CWAJNA Lilla Maria
2. WĄS Edyta
3. WILK Mateusz Grzegorz
4. BĄK Marian Józef
5. PRZYBYSZEWSKI Mateusz
6. MICHALSKI Adrian
7. ŁACIAK Jagoda Kamila

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY 2018”
1. KONOPKA Łukasz Józef
2. ZAJĄC Andrzej Kazimierz
3. SZPIECH Honorata Sabina
4. LITWIN Janusz
5. TABOR Julita Jolanta
6. SKOCZYLAS Wiesława Maria
7. RENKAS Marian Zygmunt
 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe