Poniedziałek, 19.11.2018, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Kandydaci do Rady Powiatu Nyskiego

  • 7.10.2018, 18:51 (aktualizacja 08.10.2018 19:37)
Kandydaci do Rady Powiatu Nyskiego
źródło - https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/160700/dist_council/4

Okręg nr 1

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
1Rada Powiatu w Nysie4743010784

 

 

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1JAMRÓZ Tadeusz62Biała Nyska 
2BARSKA Jolanta Danuta52Nysa 
3BARCIK Józef Piotr62Nysa 
4TORUŃSKI Krzysztof37Sękowice 
5ZIEMNIK Józefa Halina57Jędrzychów 
6KACZMARCZYK Grażyna Lucyna52Hajduki Nyskie 
7ZAWADZKA Stanisława Natalia60Nysa 
8POPIEL Izabela Ewa35Nysa 
9LUTECKA Maria69Domaszkowice 
10ZALEWSKI Zygmunt Albin60Nysa 
11KORZEKWA Zbigniew Roman63Nysa 
12JUSZCZYK Aleksander Andrzej57Nysa 

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1PALIMĄKA Daniel Rafał41Nysa 
2ARANOWICZ Mirosław Tomasz59Nysa 
3SAMBORSKI Grzegorz40Nysa 
4SZAFRANIEC Ireneusz Jan51Konradowa 
5KOWALCZYK Renata Elżbieta61Nysa 
6SINIAWA Urszula Magdalena35Złotogłowice 
7FUTOMA-MUSIOŁ Alicja34Nysa 
8WOJCIESZCZAK-MATEJA Ewa Teresa34Nysa 
9BAJTEK-BEJCZUK Magdalena Justyna40Nysa 
10JANOS Mariusz Mieczysław41Niwnica 
11CZUCZMAN Małgorzata Beata41Nysa 
12TARAPATA Piotr Grzegorz49Nysa 

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1ŻUKOWSKA-JACYKOWSKA Maria Magdalena30Nysa 
2WAWRYCZUK Kazimierz Władysław64Nysa 
3ROZUMEK Kazimierz Jan74Nysa 
4SZEWCZUK Henryk Władysław54Nysa 
5CHABIŃSKA Elżbieta Sylwia59Nysa 
6CHWALENIA Jacek Krzysztof54Nysa 
7LECH Krystian Andrzej37Nysa 
8RZEPECKA Katarzyna34Domaszkowice 
9NOWAK Anna Julia36Nysa 
10MAZAŃSKI Rafał Andrzej40Wierzbięcice 
11GORSKA Maria Paulina62Nysa 
12KUROWSKI Janusz Leon57Nysa 

Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA POWIATU 2018”

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1GALLA Wincenty Antoni69Nysa 
2JAZIENICKI Tomasz Mariusz59Nysa 
3KANONOWICZ Jan64Biała Nyska 
4BLACHARSKA Aneta Maria29Złotogłowice 
5GABIS Elżbieta Teresa57Nysa 
6ROGULSKI Stanisław73Nysa 
7ROBEL Bartłomiej Tadeusz45Nysa 
8GRZYBOWSKA Izabela Jadwiga39Nysa 
9FERENC Urszula Cecylia55Nysa 
10KAPERA-BASOŃ Joanna Alicja45Nysa 
11ŚWIGOST Henryk70Jędrzychów 
12DUNAJ Radosław Łukasz27Nysa 

Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT TO LUDZIE - KORDIAN KOLBIARZ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1BOBAK Piotr Paweł43Nysa 
2ZWARDOŃ Wojciech Michał35Nysa 
3BURSKA Joanna Małgorzata43Nysa 
4MARUK Anna Maria42Lipowa 
5SKAŁUBA-FILIPOW Zofia Kazimiera49Nysa 
6CZABANOWSKI Adam Marian49Nysa 
7NACIASTA Danuta55Nysa 
8KULPA Krzysztof Stanisław48Konradowa 
9BRZĄKAŁA Szymon Roman40Nysa 
10LICHOŃ Marcin Albin38Rusocin 
11CHARYTANOWICZ Jerzy62Regulice 
12STYCHNO Urszula Halina29Domaszkowice 

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1FUJARCZUK Adam63Nysa 
2PYZIAK Andrzej Dariusz53Jędrzychów 
3ŁUŻNY Mieczysław61Niwnica 
4WALAWENDER Ryszard71Nysa 
5GRUBIAK Alicja47Nysa 
6TYCZKA Jacek Jan55Nysa 
7TURNIAK Ewa Jolanta57Nysa 
8SOWA Gabriela Jadwiga55Nysa 
9PIĘCH Dariusz Stanisław46Nysa 
10SOSULSKA Irena Maria60Nysa 
11KAMIŃSKA Monika Dorota63Nysa 
12NOWICKI Piotr Stanisław59Nysa 

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1WĄSOWICZ-HOŁOTA Danuta Anna59Nysa 
2JANUSZ Maciej Michał54Nysa 
3SANOCKA Elżbieta Barbara62Jędrzychów 
4LICHOSIK Jerzy Józef64Nysa 
5ZUBRZYCKA Czesława69Nysa 
6WIERDAK Tadeusz70Nysa 
7CIELEŃ Elżbieta Jadwiga66Nysa 
8ZALESKA-SIKORSKA Mirosława Jolanta63Nysa 
9JANCZAK Piotr Marcin22Nysa 
10MRUK Aleksandra Stefania40Jodłów 
11MATEJASZEK Arkadiusz Piotr46Nysa 
12SKALNY Mariusz Stanisław27Wierzbięcice

 

==========================================================================================================

 

Okręg nr 2

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
2Rada Powiatu w Nysie203864636

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1GUNIA Grzegorz Leszek43Konradów 
2ZAPIÓR Janusz Wojciech69Głuchołazy 
3RZESZUTKO Wanda Krystyna63Głuchołazy 
4BUKOWIEC Monika38Głuchołazy 
5MATYJA Małgorzata32Konradów 
6KOWAL Ryszard62Markowice 

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KANARSKI Jacek Jerzy49Głuchołazy 
2SZYMKOWICZ Paweł Andrzej47Głuchołazy 
3MAŚLAŃCZYK Agata Agnieszka42Nysa 
4RUDECKI Grzegorz Tadeusz45Głuchołazy 
5STRUZIK Grażyna Bożena60Głuchołazy 
6JANKOWSKA Joanna Ewa42Głuchołazy 

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KAMIŃSKI Henryk Mieczysław71Nowy Świętów 
2AUGUSTYN Halina Iwona52Bodzanów 
3KĘDROŃ Piotr38Bodzanów 
4KARUGA Beata Anna59Głuchołazy 
5MYTNIK Marek Janusz57Sławniowice 
6BORTNICZUK Grażyna62Głuchołazy 

Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA POWIATU 2018”

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1PACHOTA Jan70Głuchołazy 
2OŻÓG Antoni55Konradów 
3JAROSZ Krystyna Anna59Głuchołazy 
4GRUBIAK Marzena Ewa49Głuchołazy 
5KOPACZYŃSKA Maria Helena44Głuchołazy 
6DROBEK Kamil Wojciech46Sławniowice 

Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT TO LUDZIE - KORDIAN KOLBIARZ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1PLESZCZAK Szymon Jakub34Polski Świętów 
2LUDWA Marzena Beata47Głuchołazy 
3PUZIA Beata Alina52Nysa 
4LISOWSKA Magdalena28Jarnołtówek 
5MENCEL Marcin Tomasz34Głuchołazy 
6WYDRA Piotr Henryk49Nowy Świętów 

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1DUNAJ Jerzy Zenon65Sławniowice 
2CHROBAK Piotr51Głuchołazy 
3ŻUREK Lilla Maria58Głuchołazy 
4GAWLIK Jolanta69Głuchołazy 
5ROGUCKA Maria68Wilamowice Nyskie 
6GRZELAK Krzysztof Mieczysław57Głuchołazy

 

================================================================================================

Okręg nr 3

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
3Rada Powiatu w Nysie216495747

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1BIŁOBRAN Czesław63Otmuchów 
2CHRONOWSKA Elżbieta Stanisława62Paczków 
3TOKARCZYK Zbigniew Tadeusz59Kałków 
4PRZEWROCKA Dorota Izabela56Paczków 
5GIŻA Urszula Maria58Otmuchów 
6KOCIUBIŃSKA Katarzyna Ewa28Frydrychów 
7PODRUCZNY Leszek Wiktor55Otmuchów 

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1NOSAL Teresa Grażyna63Meszno 
2ŚMIETANKA Magdalena Adelajda36Paczków 
3ŻAK Leszek Andrzej59Paczków 
4ERM Krzysztof Grzegorz52Ścibórz 
5GRZYCH Ireneusz Stanisław41Otmuchów 
6DUDEK Anna48Lubiatów 
7KRAUS Adam Robert64Paczków 

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KARNAŚ Zbigniew Józef53Nowaki 
2GÓRSKA Danuta64Otmuchów 
3MUCHA Marek Władysław38Trzeboszowice 
4ŁUSZCZ Marta Anna42Otmuchów 
5JANCZAR Piotr Krzysztof54Otmuchów 

Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA POWIATU 2018”

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1WOŹNIAK Piotr Jan41Otmuchów 
2PIEKARSKI Piotr Józef47Paczków 
3MICHAEL Zdzisław Kazimierz72Paczków 
4SZELĄG Wanda Monika40Kałków 
5KUROWSKA Małgorzata Joanna39Paczków 
6SOSZEK Jarosław Waldemar54Paczków 
7KORZEC Kinga Maria36Gościce 

Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT TO LUDZIE - KORDIAN KOLBIARZ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1STĘPKOWSKI Paweł Michał32Otmuchów 
2WYCZAŁKOWSKI Bogdan Andrzej46Paczków 
3MAJKA Zbigniew67Otmuchów 
4GALICA Łukasz Marian30Otmuchów 
5KRÓTKIEWICZ Ewa63Kamienica 
6POMIETŁO Janina Franciszka59Kozielno 
7BUDNIK Magdalena Beata30Otmuchów 

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1MAMALA Henryk52Ratnowice 
2WILCZEK Mieczysław Bolesław56Paczków 
3STACHERA Józef Stanisław59Paczków 
4GRABOWSKA-HOC Sylwia Małgorzata49Suszkowice 
5GRABOWSKA Stanisława68Wilamowa 
6GRYGLAS Krystyna Rozalia70Kałków 
7CZAPIGA Wiesław63Otmuchów 

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KORNAŚ Sebastian Łukasz43Paczków 
2PŁACZEK Damian Dawid32Ligota Wielka 
3PAWLINÓW Ewa Karolina47Paczków 
4BEDNARZ Renata Małgorzata44Ścibórz 
5NAPIERACZ Radosław Grzegorz50Kamienica 
6BORYS Ewa Stanisława44Meszno 
7MICHALISZYN Dorota Agnieszka28Frydrychów

 

============================================================================================================

Okręg nr 4

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
4Rada Powiatu w Nysie246686752

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1LEWIŃSKA Bożena Zofia63Łambinowice 
2SUROWIECKI Zbigniew Józef52Biechów 
3BARAN Alina Maria63Skoroszyce 
4KŁAKOWICZ Irena68Skorochów 
5HOŁYŃSKA Marianna43Ścinawa Mała 
6PAMUŁA Zdzisław61Strobice 
7WALICHIEWICZ Józef70Białowieża 
8RZEPKA Helena65Chróścina 

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1WIERZCHOWIEC Jan Wojciech49Nysa 
2PAWŁOWSKI Krzysztof Dariusz45Pakosławice 
3ADAM Piotr Jan49Chróścina 
4DZIERŻA Anna Danuta39Stary Grodków 
5SOKOŁOWSKI Józef Andrzej71Łambinowice 
6SZELWACH Urszula Marianna65Sowin 
7DAWIDOWICZ Monika Elżbieta32Rynarcice 
8ABRAM Joanna Beata43Biechów 

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1WYLĘŻEK Damian Eugeniusz45Kamiennik 
2KRUCZKIEWICZ Andrzej Leszek54Przechód 
3SKAŁECKA Bogumiła Joanna54Wierzbie 
4SKOWROŃSKI Przemysław32Skoroszyce 
5WDOWIKOWSKA Barbara Renata30Pakosławice 
6STACHOŃ Konstanty Michał58Prusinowice 
7MAJ Kamila38Grądy 
8MAGDIJ Małgorzata55Łambinowice 

Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA POWIATU 2018”

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1FIGIEL Włodzimierz Antoni72Łambinowice 
2ZIÓŁKOWSKA-WOŹNY Anna Edyta45Korfantów 
3CZARNECKA Małgorzata57Okopy 
4LIPKA Marek Aleksander47Łambinowice 
5OSIŃSKI Zdzisław71Sidzina 
6KLIŚ Tomasz45Kamiennik 
7KOPCISZ Ewelina Maria36Prusinowice 
8JAMRÓZ Krzysztof59Chróścina 

Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT TO LUDZIE - KORDIAN KOLBIARZ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1MISIURA Jadwiga Stanisława44Włostowa 
2SYPOSZ Magdalena Anna34Pakosławice 
3TRZCIŃSKA Krystyna Stefania63Korfantów 
4GABRYEL Adam Bernard44Jasienica Dolna 
5BOJKOWSKA Joanna Anna46Sidzina 
6WAJS Michał Andrzej32Sowin 
7OPARA Zygfryd Walenty75Skoroszyce 

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1JASKOT Janusz Roman58Kamiennik 
2MARTYNA Zdzisław67Korfantów 
3LIPKA Stanisław Jan73Mańkowice 
4JAGUSZ Krzysztof53Brzeziny 
5DERKACZ Łukasz Mateusz28Frączków 
6GOŃCZOWSKA Lidia Michalina51Budzieszowice 
7WŁUDYGA Agnieszka Magdalena40Lipniki 
8KORZENIOWSKA Danuta Gabriela59Przydroże Wielkie 

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1MAŁACHA Jacek Władysław64Skoroszyce 
2PIĘK Krzysztof Wojciech44Goszowice 
3WIERZBIŃSKA Kamila28Korfantów 
4DUSZYŃSKA Karolina Marzena22Karłowice Wielkie 
5ŁĘKAWSKA Ewelina Wioletta21Frączków
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe