Poniedziałek, 19.11.2018, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Kandydaci do Sejmiku Województwa Opolskiego

  • 7.10.2018, 19:06 (aktualizacja 08.10.2018 19:37)
Kandydaci do Sejmiku Województwa Opolskiego

Okręg nr 1

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
1Sejmik Województwa Opolskiego20125481297

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1SAWICKI Grzegorz Adam58Suchy Bór 
2ZAGOLA Agnieszka Izabela43Opole 
3DEC Bogusław Łukasz41Wawelno 
4WAWER Henryk Janusz67Opole 
5OSZAŃCA Marcin Krzysztof33Krzyżowa Dolina 
6SZERNER Agnieszka Danuta38Opole 
7SPYRA Roland Zygmunt38Kotórz Mały 
8SZCZAKIEL Jerzy69Opole 
9PIENIACHA Dorota Joanna44Rzędziwojowice 
10STERNIUK Jadwiga Julianna56Opole 

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1SULIKOWSKI Adrian Marcin45Opole 
2CZYRSKA Anna Małgorzata33Opole 
3NEUGEBAUER Henryk Adam62Opole 
4SŁAWSKA Edyta Diana45Opole 
5POLAK Krzysztof48Opole 
6STARK Karolina Genowefa31Opole 
7LISIŃSKI Daniel Rafał45Opole 
8NACKOWICZ Jerzy Marek66Głuchołazy 

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KUBALAŃCA Zbigniew Eugeniusz36Opole 
2DYMEK Łukasz Ludwik40Opole 
3OGŁAZA Szymon Przemysław39Opole 
4MISZTAL Maria Stanisława29Niemodlin 
5TRZEPIZUR Janusz Roman59Opole 
6OŻÓG Monika41Opole 
7PIASECZNY Piotr Rafał50Opole 
8CZARNECKA Anna Rozalia65Opole 
9MAZUR-KULESZA Katarzyna Elżbieta39Opole 
10JARMUZIEWICZ Tadeusz61Opole 

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1NAMYSŁO Andrzej Józef73Opole 
2DUSZYŃSKI Dionizy68Pisarzowice 
3GĄSOWSKA-KRAMARZ Agata32Opole 
4KOZIARZ Zbigniew62Opole 
5DUNIKOWSKA Teresa Janina66Opole 
6SZKOLNY Jerzy63Prószków 
7KOWOL Justyna34Opole 
8ZAGOŻDŻON Adam Adrian43Opole 
9MOKRZYCKA Jolanta Maria44Opole 
10KAMPA Paweł Jan35Tarnów Opolski 

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KRUSZKA Maciej Jan31Opole 
2FILACZYŃSKA Kaja30Opole 
3BURGHARDT Grzegorz31Prószków 
4BRONOWICKA Joanna Wanda32Opole 
5PYTLIK Szymon29Opole 

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1SZKARUPSKI Daniel28Opole 
2BARTNIK Jacek Bernard49Opole 
3GRELA Danuta Urszula72Opole 
4WALCZAK Jacek42Malnia 
5BARTNIK Monika Anna30Narok 

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1JAGIEŁŁO Wojciech Jan29Opole 
2BIELECKI Przemysław42Opole 
3UFA Sylwia Dorota28Opole 
4ŁUCZKO Aleksandra Krystyna29Opole 
5SOPYŁA Tomasz Józef24Opole 
6SOWADA-KUPIEC Małgorzata Jadwiga38Dobrzeń Wielki 
7MASŁOWSKI Rafał Mateusz29Opole 
8DAWID Agnieszka Maria42Kluczbork 
9KWIATKOWSKI Kacper Jan26Olesno 
10ŻURAKOWSKI Krzysztof Kamil57Opole 

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1BARTNIK Longin61Opole 
2SIENKIEWICZ Ewa Małgorzata42Opole 
3MUSZYŃSKI Dominik Mateusz20Ligota Prószkowska 
4ŁOPATO Igor Jakub39Opole 
5WENCEL Konstancja Maria25Ochodze 
6MIESZEK Ewa Aldona21Prudnik 
7OLSZOWSKI Stanisław60Kędzierzyn-Koźle 
8KOBYLAŃSKI Lucjan20Lisięcice 

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1OCIEPA Marcin Michał34Opole 
2SZRAM Ryszard Józef61Dobrzeń Wielki 
3BOCHENEK Mariusz Janusz51Brzeg 
4KĘDZIERSKI Marek59Opole 
5JANKA Ryszard Marian74Opole 
6CHOJKA Anita Katarzyna29Opole 
7JAZŁOWIECKA Teresa Helena67Niemodlin 
8MAJERSKA Izabela Barbara41Opole 
9POCZTAREK Krystyna77Opole 
10GABOR Tomasz Adam45Opole 

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1GUZIK Grzegorz Jacek59Opole 
2ŁUBIŃSKI Zygmunt Marek59Prószków 
3OBORSKI Paweł Kazimierz44Opole 
4KONOPKA Bogusława Maria62Ligota Prószkowska 
5KULIK-NOWAK Dorota Barbara39Opole 

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1BARTEK Rafał Jan41Chrząstowice 
2KOŁODZIEJ Hubert Jerzy63Ładza 
3LENART Ilona Patrycja48Stare Siołkowice 
4SACHANBIŃSKI Aleksander72Osowiec 
5LISSY-KLUCZNY Aneta Gabriela41Opole 
6SZYMA Henryk Paweł63Komprachcice 
7KONIECZKO Krystyna Maria64Węgry 
8SŁOWIK Engelbert Krystian55Krzanowice 
9POLEDNIA Melania Cecylia68Mechnice 
10KUBICA Beata Władysława47Opole 

Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1JANIK-JANKOWSKA Małgorzata47Opole 
2TEICHMANN Bernard Andrzej50Nysa 
3DŁUGOSZ Małgorzata Aneta37Chróścice 
4ŚLEZIONA Anna Barbara49Dobrzeń Wielki 
5STYRNA Zbigniew Józef48Opole 
6RIEWOLD Krzysztof Józef24Dobrzeń Wielki

 

=======================================================================================================

 

Okręg nr 2

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
2Sejmik Województwa Opolskiego14176051274

Listy kandydatów

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1MAGDA Mateusz Mirosław28Namysłów 
2GRONEK-KAŁUŻA Ludwika Anna40Kluczbork 
3SOPPA Mateusz Dominik19Opole 
4KULA Justyna Cecylia26Pokój 
5PURUL Piotr Jan44Komprachcice 
6ROKOSZ Magdalena Anna22Mańkowice 
7KOSTECKA Ilona Barbara35Namysłów 

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1RAKOCZY Stanisław60Kluczbork 
2KUCHCZYŃSKI Ryszard Bogusław59Namysłów 
3JĘDRYSIAK Lidia31Prosna 
4RUDZIEWICZ Jolanta Cecylia50Byczyna 
5ZAJĄC Natalia Agnieszka33Namysłów 
6WOJCIECHOWSKA-BUTRA Katarzyna57Trzebiszyn 
7MIKA Bernard Walenty63Dobrodzień 

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1BUŁA Andrzej53Kluczbork 
2WILCZYŃSKA Jolanta Alina54Nowy Folwark 
3GODYLA Szymon Piotr26Kujakowice Górne 
4JURANEK-MAZURCZAK Katarzyna Aleksandra52Borkowice 
5HADAŚ Elżbieta Ewa50Olesno 
6GAŁKIEWICZ Janusz Stanisław71Polska Nowa Wieś 
7BIENIAS Zbigniew52Olesno 

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1MATYSIK Radosław Szymon38Strzelce 
2POPCZYK Beata Maria47Rudniki 
3BOCHENEK Waldemar Piotr51Kluczbork 
4DENISIEWICZ Beata Maria44Siemysłów 
5KACZOR Maciej42Kluczbork 
6CHMIELEWSKI Tadeusz71Brzeg 
7SŁAWSKA Katarzyna Elżbieta36Domaszowice 

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1JAROŃSKA Kamila Maria31Opole 
2OCHMAN Jerzy Antoni61Węgry 
3BARYŁOWICZ Anna Danuta62Opole 
4KOSTUREK Andrzej50Namysłów 
5KRZEMPEK Katarzyna46Opole 

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KULCZAK Anna Irena53Opole 
2SCHMIDT Maria Elżbieta60Opole 
3PAWLAK Bartosz Izaak28Opole 
4KOSTYRKA Andrzej Władysław58Opole 
5ROMANIUK Maria77Opole 

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1CZEKAJ Ryszard61Nakło 
2WEINTRITT Andrzej Józef57Namysłów 
3SZCZEPAŃSKA Iwona43Brzeg 
4WIERZBICKA Paulina29Brzeg 
5PIERÓG Ewelina Agnieszka37Brzeg 
6SMOLIŃSKI Szymon Franciszek20Lewin Brzeski 
7MALINOWSKI Wojciech Jarosław31Kościerzyce 

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1SKAWIŃSKI Ryszard Stanisław51Opole 
2STACHURA Marcel Wojciech29Uszyce 
3WENCEL Liliana Teresa49Ochodze 
4SAWCZUK Katarzyna41Zdzieszowice 
5SKIBA Jarosław51Kędzierzyn-Koźle 

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1NIEDŹWIECKI Jerzy Józef53Kluczbork 
2KOŚCIELNY Waldemar Zdzisław62Praszka 
3CEGLECKA-ZIELONKA Teresa Zuzanna61Namysłów 
4BUŁA Magdalena Elżbieta40Kochłowice 
5MARTYNISZYN Adam Stanisław53Wołczyn 
6MERYK Anna Krystyna57Borki Wielkie 
7TROJANOWSKI Rafał Sebastian34Namysłów 

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1SZYNDLER Jerzy72Namysłów 
2BAGIŃSKA Jadwiga64Namysłów 
3KOŁODZIEJ Marian68Namysłów 
4MICHAŁKIEWICZ Stanisław57Smarchowice Małe 
5IZBICKA Maria Dorota28Namysłów 

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1CZAJA Herbert Wincenty62Kadłub Wolny 
2SKORUPA Marianna Jadwiga64Dobrodzień 
3CIEPLIK Kryspin Tomasz36Bogacica 
4CZYŻKOWSKA Alicja30Jasienie 
5ORTMAN-BARAN Monika Patrycja34Pludry 
6KARPIŃSKA-URYGA Patrycja Maria36Pokój 
7DZIERŻON Jan Józef64Olesno 

Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1HERIAN Beata Maria33Bażany 
2CZAJA Marek Jan42Dziedzice 
3SENDAL Marta39Olesno 
4WOCKA Marcin Dariusz42Opole 
5WACHOWSKI Dariusz Józef45Sternalice

 

====================================================================================================

 

Okręg nr 3

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
3Sejmik Województwa Opolskiego13597751167

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KOCHAN Helena Maria60Pawłowiczki 
2KLIMEK Michał Antoni45Lubieszów 
3KUPNY Danuta Teresa42Góra Świętej Anny 
4NEUWALD Marek Józef43Łany 
5WIECZOREK-GRINER Agnieszka Danuta36Zakrzów 
6GOLA Ewa Barbara51Kędzierzyn-Koźle 
7KIEL Tomasz Teodor40Kędzierzyn-Koźle 

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KOLENDA-ŁABUŚ Brygida68Kędzierzyn-Koźle 
2PLASKOTA Mariusz49Większyce 
3SAŁACKI Andrzej Alfred64Zakrzów 
4SIEWIERA Zdzisław Jan70Zawadzkie 
5MUC-KLIMEK Ewa Helena38Ligota Czamborowa 
6GĄDEK-RADWANOWSKA Marzanna Aleksandra53Kędzierzyn-Koźle 
7WĘGRZYN Robert50Kędzierzyn-Koźle 

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1PIETRZYK Kazimierz76Kędzierzyn-Koźle 
2GAIDA Olga Helena52Strzelce Opolskie 
3OCZOŚ Małgorzata Joanna51Kędzierzyn-Koźle 
4TOMALA Dorota Anna51Kędzierzyn-Koźle 
5MAGDZIARZ Marian Tadeusz69Kędzierzyn-Koźle 
6KAMPA Anna35Tarnów Opolski 
7NOWAK Stanisław67Stradunia 

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1MUCHA Paweł Józef26Kędzierzyn-Koźle 
2FARON Sabina Natalia26Kędzierzyn-Koźle 
3PELJAN Piotr Damian36Kędzierzyn-Koźle 
4SZYPOWSKA Aleksandra Iwona29Strzelce Opolskie 
5WASIUK Mirosław Józef48Kędzierzyn-Koźle 

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1SOKOŁOWSKA Katarzyna Joanna42Opole 
2JANICKI Józef71Kędzierzyn-Koźle 
3MARCISZ Henryka Zdzisława71Opole 
4KAMIŃSKA Regina61Opole 
5GÓRNY Jarosław31Opole 

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1SZYMAŃSKI Andrzej51Kędzierzyn-Koźle 
2MRÓWKA Ireneusz Waldemar53Kędzierzyn-Koźle 
3MORKIS Elżbieta Maria52Kędzierzyn-Koźle 
4PAJĄK Szymon Józef23Reńska Wieś 
5BOJAR Sławomir Czesław52Kędzierzyn-Koźle 
6SZKUCIK-JĘDRZEJEWSKA Iwona Elżbieta34Kędzierzyn-Koźle 
7WADOWSKA Justyna Magdalena30Kędzierzyn-Koźle 

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1GAJER Dawid Mateusz22Jemielnica 
2KANDZIORA Gilbert Tobiasz19Maciowakrze 
3KRYSZYN Dagmara Katarzyna25Strzelce Opolskie 
4SZCZEPANEK Marek Józef63Kędzierzyn-Koźle 
5SUROWIECKA Kinga Agata18Zdzieszowice 

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1TOMASZEK Bogdan Stanisław64Kędzierzyn-Koźle 
2NIEWADZISZ Piotr39Kędzierzyn-Koźle 
3MUTWIN Roland Józef52Większyce 
4TWOREK Beata Małgorzata52Strzelce Opolskie 
5TOKARCZYK Andrzej57Reńska Wieś 
6KUCZMA Izabela Krystyna55Otmice 
7PECZKIS Elżbieta Anna37Kędzierzyn-Koźle 

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1NOWAK Janusz Bronisław41Opole 
2WITOSZA Witold Sylwester44Klucz 
3DENYS Beata Bronisława46Opole 
4STYSIAK Jan63Opole 
5SZYNDLER Barbara44Namysłów 

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KOLEK Roman Jacek56Jemielnica 
2STEUER Zygfryd Franciszek59Gierałtowice 
3GOLA Edyta Maria46Leśnica 
4GROEGER Bernard Adam49Łany 
5WACŁAWCZYK Konrad Józef39Staniszcze Wielkie 
6PRZEZDZIENK-GRZYBEK Krystyna62Reńska Wieś 
7RAK Dorota Maria53Większyce 

Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1BRONCEL Grzegorz Robert30Gąsiorowice 
2WIECZOREK Andrzej Stanisław43Zakrzów 
3ROCHATKA Gabriela54Kielcza 
4KISLINGER Krystyna54Nysa 
5MOC Dawid Roman23Opole

 

=======================================================================================================================

 

Okręg nr 4

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
4Sejmik Województwa Opolskiego13489951169

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1PYZIAK Kazimierz71Głubczyce 
2GŁOWACKI Kazimierz58Nowa Cerekwia 
3CZYŻEWSKA-ZIĘBA Krystyna Maria65Prudnik 
4GORECKI Marian Franciszek69Gwoździce 
5BURAK Anna Małgorzata32Lubrza 
6BEDNARCZYK Marta Maria31Głubczyce 
7ILUK Józef65Jabłonka 

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1ZIÓŁKO Zbigniew Józef56Głubczyce 
2OKRĄGŁY Janina Władysława63Prudnik 
3FERET Ewelina Justyna30Prudnik 
4FEJDYCH Krzysztof Michał31Niemysłowice 
5POLAK Alicja Józefa54Kozłówki 
6WÓJTOWICZ-BUNCZEK Wiesława Izabela72Baborów 
7MAŁEK Henryk Paweł60Łącznik 

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1GALLA Bogusław Tadeusz39Siestrzechowice 
2KAMIŃSKI Mirosław Ryszard57Narok 
3SNIEGON Romana Kamila42Krapkowice 
4CHAMALA Anna Maria34Luboszyce 
5KRUPA Aleksandra Zuzanna35Nysa 
6LISOWSKI Łukasz Jan36Otmuchów 
7PODOLSKI Łukasz40Nysa 

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1DROST Andrzej Oswald37Prudnik 
2MAZUR Sandra29Opole 
3MARYNIAK Paweł Jan39Opole 
4JUSZCZYK Grażyna57Krapkowice 
5MŁYŃSKA Ruta Anna61Raszowa 

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1ŻOŁEK Julia Maria22Opole 
2WOJNAR Genowefa74Opole 
3STANKIEWICZ Antoni73Lubienia 
4PUK Bartosz Adam28Kluczbork 
5KOWARA Bartosz Marek28Opole 

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1SZCZEGIELNIAK Jan56Głuchołazy 
2SIMONIDES Hubert Jerzy29Zielina 
3KARCZ Beata Renata44Moszczanka 
4BEDRYJ Dorota Lidia41Rudziczka 
5MIĘCZAKOWSKA Aleksandra Aldona40Łąka Prudnicka 
6PODKANOWICZ Katarzyna45Osiny 
7SŁOBODZIAN Mateusz Marcin25Szybowice 

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1JARECKI Tomasz33Prudnik 
2BARTNIK Jan Stanisław24Opole 
3MIESZEK Aldona Joanna43Prudnik 
4BARGIEŁ Radosław42Prudnik 
5KWIECIŃSKA Jolanta Halina53Prudnik 
6FILCEK Agnieszka Maria36Zdzieszowice 
7STASIAK Jarosław Jan34Zdzieszowice 

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1SEMAK Piotr Bogusław51Zdzieszowice 
2ANTOSZCZYSZYN Leszek64Głubczyce 
3STANDERA Lucjusz Adrian58Prudnik 
4MROWIEC Andrzej Michał63Kępnica 
5CZERWIŃSKA Sylwia Franciszka57Biała 
6MAZUR Stanisława68Trzebina 
7CZOCHARA Joanna Marta26Moszczanka 

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1ŚLEPECKI Paweł Piotr37Głubczyce 
2KRAWIEC Przemysław Sebastian35Kietrz 
3SMOLUCH Kamil29Bliszczyce 
4SOWA Marta Maria29Debrzyca 
5KOSMALA-OGNISTA Justyna39Kietrz 

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1DONATH-KASIURA Zuzanna Teresa48Krapkowice 
2LASAR Mirosław Piotr32Rostkowice 
3DŁUGOSZ Krzysztof Piotr50Zakrzów 
4LEWKOWICZ Bogna Melania41Prudnik 
5HERUD Zuzanna Wiktoria22Dobra 
6WIECZOREK Natalia Agnieszka27Walce 
7ŻOK Fabian Walenty32Łowkowice 

Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1PATOŁA Mirosław Sebastian42Dąbrówka Górna 
2LOREK Krzysztof Michał43Dąbrówka Górna 
3ZUZIAK-RUDECKA Agnieszka Małgorzata38Prudnik 
4KUBAS Elżbieta Beata52Opole 
5KOWALSKA Klaudia Janina23Chróścielów 

 

=============================================================================================

 

Okręg nr 5

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
5Sejmik Województwa Opolskiego18604971073

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KRAJCZY Norbert Jan68Nysa 
2FORNAL Leszek Janusz58Kantorowice 
3KONOPKA Antoni Jacek59Sękowice 
4JURALEWICZ Beata Jadwiga52Nysa 
5KROK Miłosz Stanisław42Grodków 
6MADEJSKA-BARANOWSKA Anna69Brzeg 
7KANIA Dorota Edyta37Głuchołazy 
8GIŻA Krzysztof40Otmuchów 
9MIELNIK Alina Magdalena55Brzeg 

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1WACH Piotr Jakub47Paczków 
2WIERDAK Bogusław Jerzy62Nysa 
3SPYCHAŁA-NIEDŹWIECKA Izabela Ewa48Brzeg 
4BŁASZCZYK Jolanta Barbara44Głuchołazy 
5KOWALSKI Artur Jerzy47Nysa 
6BUCZEK Zbigniew50Grodków 
7PYTLIŃSKA Aleksandra Lucyna31Nysa 
8WARCHAŁ Katarzyna Anna35Lubiatów 
9PUSZCZEWICZ Krzysztof60Kościerzyce 

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1BANASIAK Artur Wojciech50Otmuchów 
2WILK Krystyna70Lewin Brzeski 
3GÓRSKA Krystyna60Otmuchów 
4PIETRASZKO Jerzy Stanisław68Nysa 
5ŁUCZKÓW Józef71Nysa 
6ARCZYŃSKI Stanisław Wiesław70Nysa 
7WRÓBEL Władysława Krystyna64Wyszków Śląski 
8KONIECZNA Joanna Magdalena33Brzeg 
9ŚLIWA Mateusz Bolesław18Kałków 

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1OSIADŁY Piotr Wojciech41Nysa 
2KYCIA Anna Magdalena30Opole 
3MICHALSKI Michał36Lewin Brzeski 
4CISAKOWSKA Aneta Aleksandra19Opole 
5CAPAŁA Andrzej Adam29Praszka 

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1MALIŃSKI Michał Jan26Opole 
2DZIĘGIELEWSKI Zbigniew Henryk54Brzeg 
3CZAPKOWSKI Dariusz Ludwik48Brzeg 
4WILSKA Anna25Goszowice 
5WĘGRZYN Izabela Dominika36Górażdże 

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1TISTEK Robert50Ligota Turawska 
2MACHNIO Maksym Jan32Lewin Brzeski 
3PYZIAK Alicja24Jędrzychów 
4WELENS Michał Andrzej24Brzeg 
5RZOŃCA Kamila Krystyna25Brzeg 
6GRAD Mariusz Władysław40Michałów 
7ŚWIĘTALSKA Magdalena Monika36Młodoszowice 
8MAŁEK Mateusz Paweł25Brzeg 
9PIECUCH Ewa35Brzeg 

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1SUDUŁ Gracjan26Stara Jamka 
2WOŚ Anna Agnieszka38Chróścina 
3SUDUŁ Katarzyna28Stara Jamka 
4SIEMBIDA Jerzy58Prudnik 
5SUDUŁ Patryk24Stara Jamka 
6BIELUŃ Apoloniusz Rafał40Charbielin 
7DZIONY Anna33Rzymkowice 
8KONIECZNY Andrzej Tomasz38Rozwadza 

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1BYCZKOWSKI Dariusz Paweł52Lubsza 
2DAROWSKI Leszek Piotr72Nysa 
3NAKONIECZNY Martyna Barbara39Nysa 
4TRZASKAWSKA Danuta Iwona51Grodków 
5LITWINOWICZ Mariusz Tomasz40Stroszowice 
6KAMIŃSKI Władysław Jan62Głuchołazy 
7POTOCKI Daniel Jan23Tarnów Grodkowski 
8BŁACHUT Barbara Zofia55Brzeg 
9PEIKERT Edyta44Pakosławice 

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1KRZYŻOWSKI Maciej Mariusz44Nysa 
2PYSKATY Dariusz Władysław53Piątkowice 
3FAŁAT Jerzy Józef69Nysa 
4WOJTAS Małgorzata Ewa57Otmuchów 
5JAKUBOWSKA Sabina Elżbieta39Nysa 

Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkaniaTreść oświadczenia lustracyjnego
1RADOŃ Marzena Teresa37Głuchołazy 
2BEDNARCZYK Sebastian Józef43Bąków 
3JANIK Tomasz Kacper23Opole 
4KRYCZEK Lidia Władysława87Kędzierzyn-Koźle 
5CHARĘZA Anna Agnieszka25Nysa
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe