Poniedziałek, 19.11.2018, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Marta Klubowicz zapomina, że jest osobą publiczną i chce pomóc komuś w wyborach, ale komu?

  • 16.10.2018, 14:05 (aktualizacja 16.10.2018 21:29)
Marta Klubowicz zapomina, że jest osobą publiczną i chce pomóc komuś w wyborach, ale komu?
Trudno zrozumieć motywy kierujące był dyrektor NDK, język i styl także jest nieco... karczemny. Może by tak Pani Marta zrezygnowała z prozy i spróbowała ująć wierszem to co leży jej na sercu.

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, tekst

Taki wpis pojawił sie w otwartej dyskusji na facebooku. Trudno to komentować, więc niech ten tekst próbuje bronić się sam.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Uma
Uma 13.11.2018, 14:52
Klubowicz to prymitywna, wulgarna baba
Uma
Uma 13.11.2018, 17:21
taka sama jak jej kolega Sanocki.
glut
glut 12.11.2018, 23:32
Klubowicz wygrała konkurs wulgaryzmów w internecie i to za to ma być w nagrodę.
Albo nie! Był remis z Sanockim, ale on nie chciał być dyrem NDKu
Marta, co kariery nie zrobiła
Marta, co kariery nie zrobiła 10.11.2018, 18:29
Przecież mówiła, że nie może wytrzymać w nyskim piekiełku i że odchodzi.
Marta nie ma co żreć? Czy jak
Marta nie ma co żreć? Czy jak 10.11.2018, 17:30
Plotka mówi, że Marta K. liczy na koalicję Kolbiarza z PO, w wyniku której miałaby wrócić na stanowisko dyr NDK.

Nie wiem tylko, czy ktoś spekulował w tym temacie na trzeźwo?? Bo jak czytam facebookową "poezję" Marty o napier*alaniu, to się zastanawiam ile trzeba wypić, żeby takie bzdety publicznie pisać.
Hache
Hache 19.10.2018, 10:43
Tak wyrażać się może osoba pijana, jak ktoś zauważył !
Zosia
Zosia 18.10.2018, 18:40
Marta Klubowicz nigdy ie zajmował się niczym innym , tylko plotkami i kolegowaniem się z "możnymi", przynajmniej na szczeblu lokalnym. Po latach to wychodzi.
Agata
Agata 18.10.2018, 16:34
Zaimponowała mi reakcja Hankusa na ten niepoważny wpis. Nie dał się sprowokować, a zapytał o meteorytykę, chociaż nie doczekał jej się. Będą z niego ludzie.
pije bo musi
pije bo musi 16.10.2018, 17:55
Ja tez pije, ale potem nie biegam nago po domu z telefonem w ręce - bucha cha cha.

mój ulubiony fragment to - Janusz! Byłeś najlepszy, nikt Ci nie dorówna - WSZYSTKIE TO WIEDZĄ - ha ha ha ha
ale teraz już nie jesteś... starość
Joszko
Joszko 16.10.2018, 16:40
Pijana była, wszyscy wiedzą, że pije

Pozostałe