Poniedziałek, 19.11.2018, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Najwyższa wygrana w Paczkowie 74% dla Artura Rolki

  • 23.10.2018, 03:23 (aktualizacja 03.11.2018 19:37)
Najwyższa wygrana w Paczkowie 74% dla Artura Rolki

 

PACZKÓW - Artur Rolka zwyciężył w pierwszej turze.

1DZIASEK Justyna Monika41wyższePaczków,1 34525.60Nie
2ROLKA Artur Piotr41wyższe ekonomicznePaczków,3 90874.40Tak

https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/160707#results_vote_elect_mayor_round_1

 

__________________________________________________________________________

 

OTMUCHÓW - Jan Woźniak zwyciężył w pierwszej turze.

L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1NOWAKOWSKI Damian Sławomir41WyższeOtmuchów,1 53124.75Nie
2STĘPKOWSKI Jan Michał57WyższeOtmuchów,1 07517.38Nie
3WOŹNIAK Jan Franciszek65Wyższe rolniczeOtmuchów,3 57957.87Tak

 

______________________________________________________

 

GŁUCHOŁAZY - druga tura

1CHABASIŃSKA Ewa52wyższeGłuchołazy,8199.15Nie
2PTAK Grzegorz Leszek34WyższeGłuchołazy,2 31425.85Druga tura
3SZUPRYCZYŃSKI Edward Leonard59WyższeGłuchołazy,4 29247.96Druga tura
4WOJNAROWSKI Jerzy Stanisław60średnieGłuchołazy,1 52517.04Nie

_______________________________________________

 

KORFANTÓW - jeden kandydat

L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieGłosy za% głosów zaGłosy przeciwWybrany
1WÓJCIK Janusz Kazimierz53wyższeKuźnica Ligocka,265492.80%206Tak

 

_______________________

ŁAMBINOWICE - jeden kandydat

L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieGłosy za% głosów zaGłosy przeciwWybrany
1KARPIŃSKI Tomasz Włodzimierz56wyższeŁambinowice,222087.92%305Tak

 

__________________

 

SKOROSZYCE 

L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1DYBCZAK Barbara Alicja61wyższeSidzina,1 71563.78Tak
2OSTACHOWSKA-BŁOCH Marzena Lucyna43wyższeChróścina,71926.74Nie
3WOREK Marcin Bartłomiej37wyższeSkoroszyce,2559.48Nie

 

____________________________

PAKOSŁAWICE

1NOSAL Jarosław Kazimierz43wyższeFrączków,47627.58Nie
2RACZYŃSKI Adam Piotr31wyższeReńska Wieś,1 03159.73Tak
3STACHOŃ Wojciech Piotr33wyższePrusinowice,21912.69Nie

 

__________________________________

KAMIENNIK

L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1CEBRAT Kazimierz65średnieSzklary,90962.91Tak
2HELMIN - MAŁEK Lidia42WyższeSzklary,25717.79Nie
3TKACZ Krzysztof55ŚrednieKłodobok,27919.31Nie

__________________________________________

 

 

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkanka Gminy Paczków
mieszkanka Gminy Paczków 23.10.2018, 13:08
Paczków stanął na wysokości zadania.
Wybór bardzo dobry bezdyskusyjny.
Gratulujemy Panu Burmistrzowi wyniku !
Nana
Nana 23.10.2018, 19:43
Tak, bardzo dobry wybór, chociaż jestem " Pisior ". Tu liczył się tylko Artur Rolka.

Pozostałe