Poniedziałek, 28.05.2018, imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Słońce w standardzie

Słońce w standardzie
Polakom brakuje ciepła, słońca i odpoczynku. Zagraniczna podróż nawet w środku pomaga zregenerować ciało i odpocząć. Kierunków wypoczynku jest naprawdę dużo, więc każdy amator turystycznych eskapad bez problemu znajdzie coś dla siebie niezależnie, czy wybierze mniej lub bardziej aktywny wypoczynek.

Luksus w ofercie

Jeśli cenisz święty spokój, komfort i beztroskę, to poszukaj oferty wczasy all inclusive. W koszcie wycieczki będziesz miał zagwarantowany dostęp do restauracji czy baru o każdej porze dnia i nocy, cały szereg atrakcji, o które dbają animatorzy. Jeśli podróżujesz rodzinnie, to jest to najlepszy sposób na zapewnienie sobie luksusu niemyślenia o sprawach przyziemnych. Z dziećmi możesz spędzać cały dzień na terenie hotelu, korzystając ze wszystkich atrakcji, układając plan dnia do ich aktywności a nie godzin posiłków. Opcja all inclusive rozszerza pakiet wycieczki, a nam pozwala cieszyć się z egzotycznych, pełnych wrażeń wakacji.

Morze, morze, morze

Gorące piaski Karaibów przyciągają spragnionych słońca i egzotyki. Dla turystów odwiedzających Kubę atrakcjami są i piękne plaże, niesamowita stolica kraju – Hawana, miasteczka, plantacje tytoniu, i oczywiście salsa, która mieszkańcom w duszach gra. To jedna z największych wysp na Morzu Karaibskim, która oprócz fantastycznego położenia przyciąga swoją niełatwą historią i tradycjami. Wakacje na Kubie dostarczają nie tylko wrażeń w postaci rajskich plaż, górzystych krajobrazów i rozsianych wysepek. To także piękna kolonialna architektura i poczucie, że czas się tutaj zatrzymał. Warto poświęcić czas na zwiedzanie różnych regionów wysp – parków krajobrazowych, miasteczek i koniecznie trzeba poznać tajniki produkcji owianych legendą cygar.

Kierunek Grecja

Miłośnicy słonecznych kąpieli, czystej natury oraz historii doskonale będą czuli się w Grecji, miejscu, gdzie każdy zakątek, każda wyspa opowiada jakąś piękną historię. Ta kolebka cywilizacji przyciąga całe rzesze spragnionych i odpoczynku, i atrakcji turystów wspaniałym błękitem morza, świetną kuchnią, pięknymi tradycjami. Planując wycieczki do Grecji, warto korzystać z atrakcji, widoków i możliwości zwiedzania takich wysp jak Kreta czy Rodos. Piękny Peloponez, wzgórza Olimpu, magia Aten sprawiają, że wielu z was jeszcze wróci w te miejsca.

W gościnie u boga słońca

Będąc w Grecji warto wybrać się na wakacje na Rodos. To wspaniała propozycja dla miłośników najpiękniejszych plaż, uroczych schowanych przed światem zatoczek oraz zabytkowych miejsc. Wyspa Róż łączy w sobie wszystko, czego spragniony odpoczynku turysta potrzebuje. W dzień można wygrzewać się na plaży, korzystać ze znakomitych warunków do uprawiania sportów wodnych i wspinać się na wzniesienie z ruinami klasztoru Tsambika. Wieczorem warto zwiedzić starówkę, pięknie oświetlony port, by zakończyć dzień w jednym z rozlicznych klubów czy dyskotek.

Po prostu odpoczywaj

Jesteś spragniony słońca i odpoczynku? Szukasz miejsca, w którym odpoczniesz, a nie chcesz wyjeżdżać z Europy? Chcesz złapać atrakcyjną ofertę na wakacyjny wyjazd? Poszukaj okazji Kreta last minute. Na tej pięknej greckiej wyspie będziesz mógł odpocząć od stresu dnia codziennego, rozkoszować się najdłuższym latem i najpiękniejszymi plażami. Urokliwe wioski położone w głębi wyspy i piękna zabytkowa stolica to najlepsza reklama tej królowej greckich wysp. Tutaj nie można się nudzić, tutaj się wspaniale odpoczywa.

Wypoczynek na ostatnią chwilę

Czasami zdarza się tak, że masz urlop i wiesz, że chcesz go spędzić poza granicami kraju. Może wiesz tylko, że oczekujesz, by było ciepło, słonecznie i egzotycznie. Dla klientów, którzy są w stanie w ostatnim momencie zdecydować się, gdzie pojadą na urlop, przygotowujemy wczasy last minute. Oprócz tego, że samo polowanie na okazję może być już doskonałą zabawą, a wybrane miejsce ciekawą przygodą, możemy odpocząć w luksusowych warunkach za atrakcyjną cenę. Oferty wyjazdu na ostatnią chwilę potrafią być dużo niższe niż pierwotne ceny, a nic nie tracimy z oferty biura.

Szukając egzotyki

Trzecią najczęściej odwiedzaną stolicą na świecie po Londynie i Paryżu jest Bangkok. Turyści uwielbiają to miejsce ze względu na tętniące tam życie i różnorodność, którą serwuje odwiedzającym. Oprócz gwaru wielkiego miasta, wielkich centrów handlowych mamy tutaj zaciszne świątynie, parki, w których można po prostu odpocząć. Niektórzy mówią, że Tajlandia to kraj wiecznie uśmiechniętych i szczęśliwych ludzi, którzy po prostu potrafią żyć w zgodzie z rytmem natury. I nawet poddanie się wielkomiejskiemu hałasowi tego rytmu nie burzy, bo mieszkańcy w filozofii życia pięknie odpoczywają. Kraj zachwyca różnorodnością – to tutaj znajdziemy piękne wybrzeże, buddyjskie świątynie, niczym nie skrępowaną dziką naturę i nowoczesne miasta. Turystów zachwycają pływające targi, na których można kupić świeże warzywa, owoce, tradycyjne przysmaki azjatyckiej kuchni. Wczasy w Tajlandii to gratka dla wszystkich spragnionych słońca przyciągają plaże, rajskie zatoczki, gdzie można prawdziwie odpocząć.

 

Artykuł sponsorowany

Admin Admin
Podziel się:
 

Pozostałe