Super śmieszne FAKT24.pl - Polskie aktorki grają topless przez cały film - wśród nich Marta Klubowicz.

  • 22.04.2017, 16:55 (aktualizacja 23.04.2017, 12:04)
  • redakcja RTO
Super śmieszne FAKT24.pl - Polskie aktorki grają topless przez cały film - wśród nich Marta Klubowicz.
W węgierskim filmie z 1989 występują trzy znane Polki – Sylwia Wysocka, Marta Klubowicz i Katarzyna Walter. Wszystkie grają przez cały film bez górnej części garderoby, eksponując swoje nagie piersi.

______________________

 

"Kronosz bukasa" Andrasa Rajnaia to mało znany węgierski film telewizyjny, który został ostatnio odkopany przez jeden z blogów. W produkcji z 1989 roku oprócz rodzimych aktorów występują trzy znane Polki – Sylwia Wysocka, Marta Klubowicz i Katarzyna Walter. Wszystkie grają przez cały film bez górnej części garderoby, eksponując swoje nagie piersi

Portal polskie-aktorki-saute.blogspot.com odkrył prawdziwą perełkę: niespełna godzinny film, o którym nie znajdziemy wzmianki w serwisach filmowych. W "Kronosz bukasa", który opowiada o zaślubinach Kronosa znanych z greckiej mitologii, pojawiają się popularne polskie aktorki. Wcielają się one w postać Erynii. Sylwia Wysocka ("Plebania") gra Rheę, Katarzyna Walter ("Na Wspólnej") Gaię, a  Marta Klubowicz ("W labiryncie") Alekto. Wszystkie przez cały film grają topless.

Oprócz nich w filmie można zobaczyć także węgierskie gwiazdy telewizji – Krisztinę Ferenczy (†65 l.), Laszlo Sinko  (†75 l.) i Imre Sinkovitsa (†73 l.).

 

 

TUTAJ LINK DO ORYGINALNEGO ARTYKUŁU I GALERII ZDJĘĆ, materiał dla czytelników pełnoletnich.

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oszukany
Oszukany 23.04.2017, 12:44
Dyrektor publicznej placówki i jej osiągnięcia, złote sutki. Obrzydliwa sytuacja.

Pozostałe