UWAGA NA MEMY - CD! - ULUBIONY MEM BURMISTRZA

  • 24.04.2017, 22:02 (aktualizacja 25.04.2017, 00:40)
  • redakcja RTO
UWAGA NA MEMY - CD! - ULUBIONY MEM BURMISTRZA
- To mój ulubiony MEM - Tak Kordian Kolbiarz pisał na swoim profilu facebooka, co świadczy, że nie brak mu poczucia humoru.

WPROWADZAM BON - satyra zyskuje na aktualności z powodu interwencji Rzecznika Praw Obywatelskich. Czy magister politologii burmistrz Kordian Kolbiarz zdoła pokonać na argumenty dr nauk prawnych i Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara?

____________

Poziom kompetencji prawnych obu przeciwników jest nierówny.

Co prawda burmistrz uzbrojony jest w powyższego MEMa, ale to chyba nie pomoże w walce o BON z Rzecznikiem Praw Obywatelskich, (choć ten jest z nadania PO).

W odwodzie burmistrz ma mocnego sprzymierzeńca jakim jest Wojewoda Opolski Adrian Czubak (PIS). Batalia w WSA (Wojewódzkim Sadzie Administracyjnym w Opolu) zapowiada się ciekawie.

Pikanterii dodaje fakt, że już w czerwcu ma się odbyć w Nysie doroczny zjazd Stowarzyszenia Dużych Rodzin 3plus. Na imprezę organizatorzy zapraszają prezydenta Andrzeja Dudę. Niezależnie, czy będzie gościem osobiście, czy zjawi się pierwsza dama lub ktoś z kancelarii byłoby bardzo niefortunnie gdyby na okoliczność zjazdu w Nysie WSA uznał uchwałę nyskiego bonu wychowawczego jako łamiącą konstytucję!!! Uff...

_______________________________

Zobacz także

Nyski Bon Wychowawczy został zaskarżony przez Rzecznika Praw Obywatelskich do Sądu Administracyjnego.

Nyski Bon Wychowawczy został zaskarżony przez Rzecznika Praw Obywatelskich do Sądu Administracyjnego.

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe