Kontrowersyjny materiał na temat szczepień, Portal Nysa zebrał amerykańskie programy TV na ten temat.

  • 19.05.2017, 19:06 (aktualizacja 19.05.2017, 19:25)
  • redakcja RTO
Kontrowersyjny materiał na temat szczepień, Portal Nysa zebrał amerykańskie…

Nyski propagator medycyny naturalnej i antysystemowiec Sanyaja Jaraszek tym razem zebrał i skomentował materiały telewizyjne, głównie amerykańskie na temat szczepień i ich nie zawsze dobrego wpływu na nasze zdrowie.

Jaraszek wypowiada jak zwykle odważne, czasem kontrowersyjne tezy z właściwą sobie bezkompromisowością,  jednak nie jest sam. Ten być może skrajny punkt widzenia jest interesujący, szczególnie dla osób, które nie obawiają się stawiania trudnych pytań i starają się posiadać własne zdanie na tematy powszechnie uważane za oczywiste.

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Srartin
Srartin 19.01.2019, 12:28
Nie podoba się to nie czytaj. Zgadzam się to cymbał, ale za to niezależny, a to też jakaś wartość. jak na razie nie jest przywódca sekty, więc trudno się zgodzić z tym, że kogoś za sobą pociąga i niszczy.
A nawet jeśli to idiotyzm, to także wolność słowa. A ta stymuluje do samodzielnego myślenia
- prawo w Polsce nie ma służyć do ścigania ekscentryków tylko bandytów.
Martin
Martin 19.01.2019, 06:11
Pan w Kapeluszu z Papieru propaguje parareligijne i kulturowe treści,które wprowadzają w błąd ludzi młodych ale i ludzi ktorzy podatni są na manipulację.Studiował filozofię.Sofistyka jest mu znana.
Sprawa jest skompliowana ale jeżeli ktoś z uwagą pozna zasadę działanie tej grupy ludzi ,będzie wiedział ,co ma do przekazania ten człowiek.Mieszanka kulturowo religijna ,którą głosi ten pan pod promowaniem sportu i zdrowego żywienia nie ma nic wspólnego ze zdobywaniem doświadczenia życiowego przez młodych ludzi na poczatku swojego życia.Dochodzi do tragedii w rodzinach.Dzieci w wieku do 18 roku życia chcą porzucić szkołę.Organizmi jest wycieńczony dietą.
Wykorzystuje wizerunek osób niepełnoletnich bez zgody rodziców do promowania własnej strony.Czuje sie bezkarny,prawo w Polsce nie działa w takich sprawach.W Policji są komórki ,które powinny reagować a nie reagują.Za kilka lat będziemy mieli społeczeństwo niemyślące,nie przystosowane do życia w społeczeństwie.Z chwilą ,kiedy odkryją że swiat i zycie jest zupełnie inne niż w przekazach tzw.szamanów takie osoby mogą wpaść w głeboką depresje.Pociaga to za sobą ogromne koszty moralne i materialne.
To tyle ode mnie w skrócie.
Dziękuję i proszę zastanowić się co dzieje się w Waszym życiu.
----PI pi
----PI pi 19.01.2019, 12:31
Widzisz przestępstwo zgłaszaj zamiast histeryzować
Kaczuszka
Kaczuszka 15.03.2018, 00:58
Prawdziwe hinduskie. Ty możesz się nazwać Nocnik, będzie oryginalniej.
Ksawery
Ksawery 14.03.2018, 18:08
Sanjaya to chyba nie jest prawdziwe imię?
Fajny gość
Fajny gość 01.05.2018, 15:51
Bo nie jest. Jego prawdziwe imię to Stanisław lub Sławomir, a jego partnera Miłara jest Mateusz. Tu jest film, ale dobrze będzie, jak przeczytasz komentarze. https://www.youtube.com/watch?…

Pozostałe