Wtorek, 15.10.2019

NOMINACJE DYREKTORSKIE - kto kieruje szkołami w gminie Nysa

  • 01.09.2017, 21:35
  • redakcja RTO
NOMINACJE DYREKTORSKIE - kto kieruje szkołami w gminie Nysa

24 sierpnia odbyła się narada dyrektorów placówek oświatowych Gminy Nysa. Burmistrz Kordian Kolbiarz, jego zastępca Piotr Bobak oraz Dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty Adam Fujarczuk wręczyli akty nominacji dyrektorom powołanym od 1 września 2017r.

W tym roku nominacje dyrektorskie, a tym zamym zaufanie w ważnej misji kształcenia, wychowyania i opieki nad dziećmi otrzymali:

Eulalia Woźniak (Szkoła Podstawowa nr 5)

Halina Misiarz (Przedszkole nr 5)

Beata Cukier (Przedszkole nr 6)

Lidia Górska-Bartocha (Przedszkole nr 8)

Aleksandra Wójs (Przedszkole nr 9)

Józefa Sadowska (Przedszkole nr 10)

Mariola Tokarczyk (Przedszkole nr 12).

Wcześniej uroczyście podziękowano za pracę dyrektorom kończącym pracę: Krystynie Skibie (Przedszkole nr 6), Elżbiecie Tęczar (Przedszkole nr 9), Małgorzacie Krzemienieckiej-Duraj (Gimnazjum nr 1) oraz Lechowi Głazunow (Gimnazjum nr 2). Podczas spotkania rozmawiano takżę m.in. o możliwości skorzystania z usług Zakładu Komunikacji Miejskiej. Prezes MZK Piotr Janczar zachęcał do zapoznania się z ofertą zarządzanej przez siebie spółki oraz przedstawił aktualne możliwości taboru, jaki jest w posiaaniu miejskiego przewoźnika.

W dalszej części narady poruszono wiele kwestii formalnych i organizacyjnych na nowy rok szkolny 2017/2018, a także rozmawiano o realizowanych przez placówki projektach. Na koniec zaproszono wszystkich do zapoznania się z ofertą tzw. naukobusu, który przyjedzie do Nysy już 25 sierpnia do szkoły przy ul. Chodowieckiego.

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Andrzej
Andrzej 19.06.2019, 12:03
Mój kurzy kuperku - czy juz jestes na emeryturze?

Pozostałe