Niedziela, 24.03.2019

DNI NYSY 2018 - Kiedy i kto może zagrać.

  • 13.03.2018, 17:27 (aktualizacja 13.03.2018 19:09)
  • redakcja RTO
DNI NYSY 2018 - Kiedy i kto może zagrać.
Na 2018 według nieoficjalnych informacji brane są pod uwagę następujące gwiazdy: ​​​​​​​ Perfekt, Bajm, Maryla Rodowicz, Lady Punk, Mannam. Ale wiele się może jeszcze zmienić

 

_____________________________________________

W zeszłym roku bawiliśmy się podczas występów m.in. Michała Szpaka i Marcina Dańca. Jakie gwiazdy zawitają do nas w tym roku, dowiemy się w drugiej połowie marca. A już teraz znamy termin Dni Nysy 2018.

Święto naszego miasta tym razem trwać będzie od 25 do 27 maja. Jak zwykle nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin, znakomitej atmosfery i dobrej muzyki. Centrum wydarzeń będzie tradycyjnie Stadion Miejski przy ul. Kraszewskiego. Rok temu na scenie jako jeden z pierwszych pojawił się znany satyryk Marcin Daniec, który porwał publiczność swoim znakomitym poczuciem humoru, bezpośredniością i autentycznością. Równie energetyczne i udane były kolejne występy. Sobota stała pod znakiem rocka - w akcji zobaczyliśmy nyski zespół Horyzont, Sztywny Pal Azji i Comę. Główną gwiazdą ubiegłorocznych Dni Nysy był natomiast Michał Szpak, znany szerokiej publiczności z telewizyjnych talent show. A kto zaśpiewa w tym roku - dowiemy się już niebawem.

W oczekiwaniu na tegoroczne święto naszego miasta, przypominamy co działo się podczas Dni Nysy w 2017r.

_______________________

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zoka
Zoka 22.03.2018, 16:19
***** Zelent czy nie, to tutaj nie stanowi istoty problemu. Pytanie brzmi: czy jest przestępstwem przyjmowanie korzyści w postaci zatrudnienia. Prokurator musiałby udowodnić, że Kolbiarz wywierał nacisk na prezesów spółek, aby zatrudnili tych radnych, a to będzie trudne. To jest powszechnie znana prawda, że żaden prezes nie odmówiłby zatrudnienia kolesia burmistrza, tylko że nie ma na to dokumentów.
Tester
Tester 19.03.2018, 09:21
Zatrudnienie w NDK sięgnęło zenitu, wzorem urzędu zresztą. Pan dyrektor zatrudnił kogo się da z plecenia pana Kolbiarza, w tym Dorotę Zahutę, słynną Niwniczankę i matkę rodziny wielodzietnej.
uj
uj 19.03.2018, 20:14
A kuchnia polowa za 100 tyś. zł nadal w krzakach w Niwnicy stoi?
M.Gr.
M.Gr. 16.03.2018, 09:17
W sąsiednich Czechach od dawna wszytko jest prywatne - i punkty informacji turystycznej, i centra kultury. Sprawa jest prosta, bo taki właściciel firmy dostaje dotacje z urzędu, a w zamian za to ma zorganizować np. wydarzenia na takie i takie okazje, uczestniczyć w targach, wykonać zaplanowaną liczbę materiałów promocyjnych. A resztę kasy ma na siebie sam zarobić, bo jak nie to plajtuje. Wtedy taki dyrektor to nie jest człowiekiem z pisu tak jak obecny dyr w NDKa, tylko przedsiębiorcą.
aktór
aktór 16.03.2018, 22:11
A tak mamy olejnego mima
- aktór z aktórką dzieli się kulturką
M.Grz.
M.Grz. 14.03.2018, 17:16
No ciekawe dlaczego dom kultury już nie organizuje dni nysy? Dlaczego dom kultury już w ogóle nic nie robi?
Marens
Marens 15.03.2018, 00:57
Bo prywatny zrobi to taniej, proste
M.GR.
M.GR. 15.03.2018, 09:43
Jak prywatny zrobi to taniej, jak dom kultury ma scenę, ludzi, sprzęt? Czy opłaca się przywozić scenę z Opola?
MrBRAINWASH
MrBRAINWASH 19.03.2018, 08:42
Prywatny zrobi tanej, bo prywaciarz nie zatrudnia masy niepotrzebnych pracowników, którym trzeba co miesiąc bulić wyplaty. W chwili obecnej NDK nadaje się do likwidacji, bo już nic nie robi. Nawet kabarety, które przyjeżdżają nie są organizowane przez NDK tylko przez prywatnych menadżerów... Po co to jeszcze istnieje? Zamknąć, zrobić przetarg na obsługę imprez kulturalnych w Nysie - ZDECYDOWANIE TANIEJ WYJDZIE - i lepiej dla podatnika.
Marens
Marens 15.03.2018, 19:21
No wiesz, przerosty zatrudnienia, przerosty FORMY nad Treścią, przerosty czynią koszty.

Gdyby urzędnikowi kazano pracować w prywatnej firmie gdzie NAPRAWDĘ trzeba na siebie zarobić to by przecież umarł... z przepracowania.
nysanin
nysanin 13.03.2018, 20:53
Zenka Martyniuka chcemy !!!

Pozostałe