Środa, 22.05.2019

Komu i kiedy wysłać zaproszenia na ślub?

  • 22.03.2018, 16:00 (aktualizacja 06.10.2018 22:58)
  • redakcja RTO
Komu i kiedy wysłać zaproszenia na ślub?
Gratulacje! Nadszedł czas, aby napisać zaproszenia ślubne! Wysyłanie szczegółów dotyczących Twojego wielkiego dnia jest bardzo ekscytujące, ale również dokładne ustalenie, co należy tam napisać może być nieco skomplikowane.


Pisanie zaproszeń ślubnych – od czego zacząć?
Przede wszystkim ważne jest zastanowić się nad rozmiarem ślubu i kogo naprawdę chce się w dniu ślubu oglądać. Zakładając, że masz te dane posortowane, nadszedł czas, aby zaadresować zaproszenia na ślub. Poniżej znajdują się wskazówki na temat tego, jak sformułować zaproszenie na ślub oraz odpowiedzi na inne często zadawane pytania dotyczące etykiety zaproszenia na ślub.

Właściwy czas na wysłanie zaproszeń Niezależnie od tego, czy decydujesz się na tradycyjne zaproszenie na ślub, czy też na bardziej unikalny styl, musisz sam zdecydować, jak dużo czasu chcesz dać swoim gościom, aby przygotowali się na ten wielki dzień. W przypadku wesela organizowanego w okresie świątecznym zwykle zaproszenia wysyłane są z co najmniej sześciomiesięcznym wyprzedzeniem. W przypadku tradycyjnych wesel większość par wysyła zaproszenia na sześć do ośmiu tygodni przed datą ślubu. Pozwala to gościom na wpisanie tej daty na stałe do kalendarza. Nie musisz zapraszać wszystkich. Jeśli chcesz stworzyć jedynie krótką listę gości weselnych, możesz nie chcieć, aby Twoi goście brali ze sobą osoby towarzyszące. Jak więc przekazać swoje zaproszenia ślubne, aby nie uwzględniać w nich dodatkowego gościa? To całkiem proste! Jeśli w zaproszeniu nie zostanie wpisane słowo „ z osobą towarzyszącą” większość gości zrozumie, że zapraszasz tylko ich - jest to szczególnie prawdziwe w przypadku osób, które nie pozostają w związku małżeńskim lub w związku długoterminowym. Ponieważ jednak bardzo popularne jest to, aby w ramach wesela umożliwić zabranie ze sobą dodatkowych gości, jeśli chcemy to zapewnić swoim zaproszonym - wystarczy pominąć ten punkt i przygotować ślubne zaproszenie dla dwóch osób. Ostatecznie decyzja zależy tylko od pary młodej – w końcu to Wasz dzień! Opracowanie dzięki https://zaproszenia-przemysl.pl oraz http://invitations- world.com

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe