Wtorek, 19.02.2019

Co z tego, że cham? Byleby nie przekręcali nazwiska.

  • 11.06.2018, 00:07 (aktualizacja 19.06.2018 00:13)
  • redakcja RTO
Co z tego, że cham? Byleby nie przekręcali nazwiska.
Janusz Sanocki od lat znany jest w Nysie ze swoich ekscentrycznych i kontrowersyjnych zachowań i wypowiedzi. Odkąd został posłem, o jego wybrykach usłyszała cała Polska. Poseł zdążył już obrazić dziennikarzy, strażników miejskich i kolegów z sejmowych ław. Ostatnio dostało się posłowi Platformy Obywatelskiej. Sanocki zwyzywał Arkadiusza Myrchę od… gówniarzy. Polityk może jednak uznać, że został przez Sanockiego potraktowany łagodnie, wobec nyskich strażników miejskich poseł używał zdecydowanie mniej parlamentarnych słów.

 

Do tego w sumie już przywykliśmy. Można, by wręcz powiedzieć, że kwartał bez zabawnego czy groteskowego wybryku Janusza Sanockiego to kwartał stracony. Ostatnio poseł jakby jeszcze podkręcił tempo i coraz częściej ląduje na okładkach gazet i czołówkach portal internetowych. Bynajmniej jednak nie z powodu aktywności politycznej na rzecz wyborców, a kolejnych wulgarnych zachowań. Nie minęło kilka tygodni od incydentu, gdy Sanocki wyrywał kamerę dziennikarzowi, a teraz przyszedł czas na kolejnego kolegę po fachu. Tym razem nyskiemu politykowi nie spodobało się zachowanie posła Arkadiusza Myrchy z PO podczas posiedzenia sejmowej komisji sprawiedliwości. I dał temu wyraz w swoim stylu.

Janusz Sanocki widocznie wychodzi z założenia, które przyświeca celebrytom ze świata show biznesu – nieważne jak mówią, byle nie przekręcili nazwiska. Albo jak kto woli – im bardziej kontrowersyjnie, tym lepiej. Poseł tylko w ostatnim czasie nazwał aktywistkę fundacji Viva głupią, a Mikołajowi Jastrzębskiemu, który zwrócił mu uwagę odpisał jeszcze dosadniej. W dupie mam pańskie uwagi, uważam pana za durnia – nie przebierał w słowach Sanocki. Widocznie jednak kolegów po fachu nyski polityk traktuje z lekką taryfa ulgową, bo wobec strażników miejskich, którzy założyli mu blokadę za parkowanie niezgodnie z przepisami, był zdecydowanie bardziej …dosadny.

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lothar55
Lothar55 28.06.2018, 16:03
Sanockiego nie można nawet na pojedynek pozwać, bo takie "Coś" nie posiada zdolności honorowej.

Pozostałe