Środa, 22.05.2019

Wiadomości 10 czerwca 2018 - Co z tego, że cham? Byleby nie przekręcali nazwiska.

  • 11.06.2018, 01:09 (aktualizacja 11.06.2018 08:57)
  • redakcja RTO
Wiadomości 10 czerwca 2018 - Co z tego, że cham? Byleby nie przekręcali nazwiska.

Co z tego, że cham? Byleby nie przekręcali nazwiska.
Janusz Sanocki od lat znany jest w Nysie ze swoich ekscentrycznych i kontrowersyjnych zachowań i wypowiedzi. Odkąd został posłem, o jego wybrykach usłyszała cała Polska. Poseł zdążył już obrazić dziennikarzy, strażników miejskich i kolegów z sejmowych ław. Ostatnio dostało się posłowi Platformy Obywatelskiej. Sanocki zwyzywał Arkadiusza Myrchę od… gówniarzy. Polityk może jednak uznać, że został przez Sanockiego potraktowany łagodnie, wobec nyskich strażników miejskich poseł używał zdecydowanie mniej parlamentarnych słów.

________________________________________________

Wypadek na A4 z autobus nyskiego MZK.
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w poniedziałek na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia. Nyski autobus MZK wiozący na wycieczkę przedszkolaki z gminy Grodków wpadł na ciężarówkę. W zdarzeniu poszkodowanych zostało siedmioro dzieci i troje dorosłych. Najbardziej ucierpiała kobieta, która w wyniku uderzenia wypadła przez przednią szybę autobusu. Jak poinformował rzecznik wrocławskiej policji, winnym całego zajścia był najprawdopodobniej kierowca nyskiego autobusu.

__________________________________________________

Każdy może kupić kradzione auto, nawet policjant - jak pech to pech.
To może się przydarzyć każdemu nabywcy używanego samochodu. Polacy kupują co roku tysiące aut sprowadzanych z zagranicy, jednak mimo starań nigdy nie można być pewnym, że gdzieś po drodze nie trafiliśmy na nieuczciwego sprzedawcę. Taki własnie kłopot dotknął nyski WOPR, który musi tłumaczyć się z zakupu używanej toyoty land cruiser. Biegli ustalą, czy samochód pochodzi z kradzieży i czy dalej może pełnić służbę nad jeziorem nyskim.

_____________________________________________________


Edukacja artystyczna zaczyna się w... przedszkolu.
Świat bez sztuki jest niczym, z tego założenia wyszła dyrekcja Niepublicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Nysie, która 8 czerwca wraz z fundacją „być bardziej” zaprosiła na kolejną edycję spotkania ze sztuką. Sprawdzamy jak było. 

_______________________________________________________

Dach kościoła w Hajdukach runął do środka - opowiada ks. Dyjur
W ubiegły poniedziałek doszło do katastrofy budowlanej we wsi Hajduki koło Nysy. Zawaliła się część dachu i stropu będącego w przebudowie zabytkowego kościoła św. Jerzego.   

______________________________________________________

10 km biegiem po raz kolejny w Nysie.
Bieg Nyski rośnie w siłę, a raczej nabiera rozpędu. W sobotę, 9 czerwca na linii startu ustawiła się rekordowa liczba, ponad ośmiuset biegaczy. W sportowej rywalizacji nie przeszkodziły nawet fatalne komunikaty pogodowe. Nysianie naprawdę pokochali bieganie


 

 

__________________________________________________________________

 

 

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Praca za głosy na radnego
Praca za głosy na radnego 11.06.2018, 15:42
Szanowni mieszkańcy Nysy! Jeśli pewna blondynka Bogusława L. zacznie nagabywać Was, abyście oddali swój głos na radnego z Podzamcza i okolic, to wiedzcie, że robi to dlatego, że dostała pracę od tegoż radnego dyrektorującego w pewnej słynącej z długów nyskiej agencji. Pracę dostała za to, że zbierze mu podpisy.
Rad - ny
Rad - ny 11.06.2018, 13:45
Zbliża się kampania wyborcza Pan burmistrz K-K rozlicza wydatki poprzedników na niezrealizowane projekty. A kiedy pan burmistrz poda kwotę mało efektywnych i nieprzemyślanych wydatków np tereny byłej FSD to już kwota około 24 mln złotych o innych nie wspomnę . Brawo panie Burmistrzu u innych widzi pan źdźbło trawy w oku a w swoim duża belka jest niezauważalna !!!!!!
Apel do mieszkańców Podzamcza i okolic
Apel do mieszkańców Podzamcza i okolic 11.06.2018, 11:39
Szanowni mieszkańcy! Jeśli pewna blodynka Bogusława L. zacznie nagabywać Was, abyście oddali swój głos na radnego z Podzamcza i okolic, to wiedzcie, że robi to dlatego, że dostała pracę od tego radnego dyrektorującego w pewnej słynącej z długów nyskiej agencji. Pracę dostała za to, że zbierze mu podpisy.

Pozostałe