Wtorek, 19.02.2019

Wiadomości 5 sierpnia 2018 - Noc basenów z niezłym bitem.

  • 5.08.2018, 18:48 (aktualizacja 06.10.2018 22:58)
  • redakcja RTO
Wiadomości 5 sierpnia 2018 - Noc basenów z niezłym bitem.

 

Noc basenów z niezłym bitem.
Noc basenów - pod taką nazwą w sobotę o dwudziestej ruszyła impreza, w ramach której nyskie kąpielisko otwarte było aż do północy 

 ______________________________

Miłośnicy zwierząt nie odpuszczają, - wolontariat to konieczność.
Nadal toczą się rozmowy pomiędzy grupą mieszkańców zainteresowanych wolontariatem w nyskim schronisku dla zwierząt a Gminą Nysa. W ubiegły poniedziałek odbyło się pierwsze oficjalne spotkanie w tej sprawie.

_______________________________

Plac Paderewskiego po remoncie, czeka na rodziny.
Ukończono niedawno renowację Placu Paderewskiego przy ulicy Emilii Gierczak w Nysie. Plac ma być miejscem spotkań całych rodzin, na razie niestety bez zmiany przyzwyczajeń pozostaje miejscem do wyprowadzania psów.

________________________________

Odpady gabarytowe atakują!
Sezon wakacyjny to raj dla firm remontowych. Przybywa pięknych mieszkań, a wraz z nimi ... wielkogabarytowych śmieci na osiedlach. Tak się działo w Nysie podczas kilku ostatnich tygodni, kiedy mieszkańcy miasta uskarżali się na wielkogabarytowe odpady zalegające śmietniki. 

_________________________________________________
 

 

 

 

 

 

 

redakcja RTO

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Andrew
Andrew 8.08.2018, 09:26
spoko, wszystko jest jeszcze w budowie wiec trzeba przymrużyć oczy na pewne sprawy ale generalnie impreza super ALE nie było jasno powiedziane co to będzie i przyszli tez ludzie z dziecmi spodziewajac sie czegos innego a ci co przyszli na impreze nie spodziewali sie dzieci.... następnym razem powinno byc jaśniej określone dla kogo jest noc basenow bo niejasność wygenerowała fale zlych opini

Pozostałe