Wtorek, 19.02.2019

Psiknik czyli Psi Piknik

  • 24.09.2018, 23:47 (aktualizacja 25.09.2018 15:01)
  • redakcja RTO
Psiknik czyli Psi Piknik
W ubiegłą niedzielę Nyskie Pogotowie Opiekuńczo - Adopcyjne dla Zwierząt "ŁAPA" zaprosiło wszystkich miłośników zwierząt na III "PsIKNIK", czyli psi piknik. Mimo nie najlepszej pogody frekwencja dopisała i wszyscy bawili się w najlepsze.

 

"PsIKNIK" to inicjatywa charytatywna, mająca na celu wspomóc leczenie, rehabilitację, zbiórkę karmy oraz niezbędnych rzeczy dla bezdomnych zwierząt wymagających opieki i pomocy. Nyskie Pogotowie dla zwierząt ŁAPA w ciągu kilku lat swojego istnienia uratowało i przekazało do adopcji setki zwierząt.  Sarny, jenot, kuny, jeże i mnóstwo ptaków- takich pacjentów również nie brakuje w Łapie. Ostatnio popularne były bociany i sowy - te wszystkie zwierzaki w miarę możliwości wracają na wolność tuż po wyleczeniu.

Program "PsIKNIKU" obejmował liczne atrakcje dla dzieci, gry, konkursy, malowanie twarzy, bańki mydlane, grillowanie, smakowite wypieki, pokaz agility oraz psich sztuczek, nauka jazdy konnej, przybliżenie świata pszczół i nietoperzy,porady lekarza weterynarii, porady behawiorystyczne, zdjęcia portretowe z pupilem i wiele innych.

więcej w materiale...

redakcja RTO

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe