Wtorek, 19.02.2019

Odlewnia przekłada termin uruchomienia systemu odpylania na grudzień.

  • 30.09.2018, 18:34 (aktualizacja 03.10.2018 09:08)
  • redakcja RTO
Odlewnia przekłada termin uruchomienia systemu odpylania na grudzień.
Poprzednie terminy wdrożenia nowych systemów filtracji nie zostały dotrzymane z powodu błędów projektowych – poinformowali przedstawiciele odlewni żeliwa MAX sp. z o.o. Nowy termin to grudzień 2018.

Odlewnia żeliwa MAX jest w tracie realizacji inwestycji, która ma ograniczyć ilość pyłów wydobywających się podczas wytopu żeliwa.

Zakład od końca sierpnia ma już wydane pozwolenie na budowę. Realizację inwestycji jest w toku. Poprzednie terminy wdrożenia nowych systemów filtracji czyli czerwiec tego roku nie zostały dotrzymane z powodu błędów projektowych o czym informowali przedstawiciele odlewni.
Budowlańcy wywali już fundamenty pod nową instalację Zgodnie z zapowiedziami przedstawicieli zakładu nowe systemy filtracji i odpylania zostaną zainstalowane do 1 grudnia, rozruch urządzeń ma potrwać do końca grudnia bieżącego roku.

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

robaczek
robaczek 3.10.2018, 17:33
Znając życie odlewnia przełoży termin instalacji systemów filtrów jeszcze wiele razy. Co na to kompetentne służby??????????? Pyły i spaliny wydobywające się z komina zanieczyszczają środowisko. Jak widać zgodnie z hasłem "duży może więcej" ha ha .

Pozostałe