Poniedziałek, 22.04.2019

Kandydaci do Rady Powiatu Nyskiego

  • 7.10.2018, 18:51 (aktualizacja 08.10.2018 19:37)
  • redakcja RTO
Kandydaci do Rady Powiatu Nyskiego
źródło - https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/160700/dist_council/4

Okręg nr 1

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
1 Rada Powiatu w Nysie 47430 10 7 84

 

 

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 JAMRÓZ Tadeusz 62 Biała Nyska  
2 BARSKA Jolanta Danuta 52 Nysa  
3 BARCIK Józef Piotr 62 Nysa  
4 TORUŃSKI Krzysztof 37 Sękowice  
5 ZIEMNIK Józefa Halina 57 Jędrzychów  
6 KACZMARCZYK Grażyna Lucyna 52 Hajduki Nyskie  
7 ZAWADZKA Stanisława Natalia 60 Nysa  
8 POPIEL Izabela Ewa 35 Nysa  
9 LUTECKA Maria 69 Domaszkowice  
10 ZALEWSKI Zygmunt Albin 60 Nysa  
11 KORZEKWA Zbigniew Roman 63 Nysa  
12 JUSZCZYK Aleksander Andrzej 57 Nysa  

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 PALIMĄKA Daniel Rafał 41 Nysa  
2 ARANOWICZ Mirosław Tomasz 59 Nysa  
3 SAMBORSKI Grzegorz 40 Nysa  
4 SZAFRANIEC Ireneusz Jan 51 Konradowa  
5 KOWALCZYK Renata Elżbieta 61 Nysa  
6 SINIAWA Urszula Magdalena 35 Złotogłowice  
7 FUTOMA-MUSIOŁ Alicja 34 Nysa  
8 WOJCIESZCZAK-MATEJA Ewa Teresa 34 Nysa  
9 BAJTEK-BEJCZUK Magdalena Justyna 40 Nysa  
10 JANOS Mariusz Mieczysław 41 Niwnica  
11 CZUCZMAN Małgorzata Beata 41 Nysa  
12 TARAPATA Piotr Grzegorz 49 Nysa  

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 ŻUKOWSKA-JACYKOWSKA Maria Magdalena 30 Nysa  
2 WAWRYCZUK Kazimierz Władysław 64 Nysa  
3 ROZUMEK Kazimierz Jan 74 Nysa  
4 SZEWCZUK Henryk Władysław 54 Nysa  
5 CHABIŃSKA Elżbieta Sylwia 59 Nysa  
6 CHWALENIA Jacek Krzysztof 54 Nysa  
7 LECH Krystian Andrzej 37 Nysa  
8 RZEPECKA Katarzyna 34 Domaszkowice  
9 NOWAK Anna Julia 36 Nysa  
10 MAZAŃSKI Rafał Andrzej 40 Wierzbięcice  
11 GORSKA Maria Paulina 62 Nysa  
12 KUROWSKI Janusz Leon 57 Nysa  

Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA POWIATU 2018”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 GALLA Wincenty Antoni 69 Nysa  
2 JAZIENICKI Tomasz Mariusz 59 Nysa  
3 KANONOWICZ Jan 64 Biała Nyska  
4 BLACHARSKA Aneta Maria 29 Złotogłowice  
5 GABIS Elżbieta Teresa 57 Nysa  
6 ROGULSKI Stanisław 73 Nysa  
7 ROBEL Bartłomiej Tadeusz 45 Nysa  
8 GRZYBOWSKA Izabela Jadwiga 39 Nysa  
9 FERENC Urszula Cecylia 55 Nysa  
10 KAPERA-BASOŃ Joanna Alicja 45 Nysa  
11 ŚWIGOST Henryk 70 Jędrzychów  
12 DUNAJ Radosław Łukasz 27 Nysa  

Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT TO LUDZIE - KORDIAN KOLBIARZ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 BOBAK Piotr Paweł 43 Nysa  
2 ZWARDOŃ Wojciech Michał 35 Nysa  
3 BURSKA Joanna Małgorzata 43 Nysa  
4 MARUK Anna Maria 42 Lipowa  
5 SKAŁUBA-FILIPOW Zofia Kazimiera 49 Nysa  
6 CZABANOWSKI Adam Marian 49 Nysa  
7 NACIASTA Danuta 55 Nysa  
8 KULPA Krzysztof Stanisław 48 Konradowa  
9 BRZĄKAŁA Szymon Roman 40 Nysa  
10 LICHOŃ Marcin Albin 38 Rusocin  
11 CHARYTANOWICZ Jerzy 62 Regulice  
12 STYCHNO Urszula Halina 29 Domaszkowice  

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 FUJARCZUK Adam 63 Nysa  
2 PYZIAK Andrzej Dariusz 53 Jędrzychów  
3 ŁUŻNY Mieczysław 61 Niwnica  
4 WALAWENDER Ryszard 71 Nysa  
5 GRUBIAK Alicja 47 Nysa  
6 TYCZKA Jacek Jan 55 Nysa  
7 TURNIAK Ewa Jolanta 57 Nysa  
8 SOWA Gabriela Jadwiga 55 Nysa  
9 PIĘCH Dariusz Stanisław 46 Nysa  
10 SOSULSKA Irena Maria 60 Nysa  
11 KAMIŃSKA Monika Dorota 63 Nysa  
12 NOWICKI Piotr Stanisław 59 Nysa  

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 WĄSOWICZ-HOŁOTA Danuta Anna 59 Nysa  
2 JANUSZ Maciej Michał 54 Nysa  
3 SANOCKA Elżbieta Barbara 62 Jędrzychów  
4 LICHOSIK Jerzy Józef 64 Nysa  
5 ZUBRZYCKA Czesława 69 Nysa  
6 WIERDAK Tadeusz 70 Nysa  
7 CIELEŃ Elżbieta Jadwiga 66 Nysa  
8 ZALESKA-SIKORSKA Mirosława Jolanta 63 Nysa  
9 JANCZAK Piotr Marcin 22 Nysa  
10 MRUK Aleksandra Stefania 40 Jodłów  
11 MATEJASZEK Arkadiusz Piotr 46 Nysa  
12 SKALNY Mariusz Stanisław 27 Wierzbięcice

 

==========================================================================================================

 

Okręg nr 2

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
2 Rada Powiatu w Nysie 20386 4 6 36

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 GUNIA Grzegorz Leszek 43 Konradów  
2 ZAPIÓR Janusz Wojciech 69 Głuchołazy  
3 RZESZUTKO Wanda Krystyna 63 Głuchołazy  
4 BUKOWIEC Monika 38 Głuchołazy  
5 MATYJA Małgorzata 32 Konradów  
6 KOWAL Ryszard 62 Markowice  

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KANARSKI Jacek Jerzy 49 Głuchołazy  
2 SZYMKOWICZ Paweł Andrzej 47 Głuchołazy  
3 MAŚLAŃCZYK Agata Agnieszka 42 Nysa  
4 RUDECKI Grzegorz Tadeusz 45 Głuchołazy  
5 STRUZIK Grażyna Bożena 60 Głuchołazy  
6 JANKOWSKA Joanna Ewa 42 Głuchołazy  

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KAMIŃSKI Henryk Mieczysław 71 Nowy Świętów  
2 AUGUSTYN Halina Iwona 52 Bodzanów  
3 KĘDROŃ Piotr 38 Bodzanów  
4 KARUGA Beata Anna 59 Głuchołazy  
5 MYTNIK Marek Janusz 57 Sławniowice  
6 BORTNICZUK Grażyna 62 Głuchołazy  

Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA POWIATU 2018”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 PACHOTA Jan 70 Głuchołazy  
2 OŻÓG Antoni 55 Konradów  
3 JAROSZ Krystyna Anna 59 Głuchołazy  
4 GRUBIAK Marzena Ewa 49 Głuchołazy  
5 KOPACZYŃSKA Maria Helena 44 Głuchołazy  
6 DROBEK Kamil Wojciech 46 Sławniowice  

Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT TO LUDZIE - KORDIAN KOLBIARZ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 PLESZCZAK Szymon Jakub 34 Polski Świętów  
2 LUDWA Marzena Beata 47 Głuchołazy  
3 PUZIA Beata Alina 52 Nysa  
4 LISOWSKA Magdalena 28 Jarnołtówek  
5 MENCEL Marcin Tomasz 34 Głuchołazy  
6 WYDRA Piotr Henryk 49 Nowy Świętów  

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 DUNAJ Jerzy Zenon 65 Sławniowice  
2 CHROBAK Piotr 51 Głuchołazy  
3 ŻUREK Lilla Maria 58 Głuchołazy  
4 GAWLIK Jolanta 69 Głuchołazy  
5 ROGUCKA Maria 68 Wilamowice Nyskie  
6 GRZELAK Krzysztof Mieczysław 57 Głuchołazy

 

================================================================================================

Okręg nr 3

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
3 Rada Powiatu w Nysie 21649 5 7 47

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 BIŁOBRAN Czesław 63 Otmuchów  
2 CHRONOWSKA Elżbieta Stanisława 62 Paczków  
3 TOKARCZYK Zbigniew Tadeusz 59 Kałków  
4 PRZEWROCKA Dorota Izabela 56 Paczków  
5 GIŻA Urszula Maria 58 Otmuchów  
6 KOCIUBIŃSKA Katarzyna Ewa 28 Frydrychów  
7 PODRUCZNY Leszek Wiktor 55 Otmuchów  

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 NOSAL Teresa Grażyna 63 Meszno  
2 ŚMIETANKA Magdalena Adelajda 36 Paczków  
3 ŻAK Leszek Andrzej 59 Paczków  
4 ERM Krzysztof Grzegorz 52 Ścibórz  
5 GRZYCH Ireneusz Stanisław 41 Otmuchów  
6 DUDEK Anna 48 Lubiatów  
7 KRAUS Adam Robert 64 Paczków  

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KARNAŚ Zbigniew Józef 53 Nowaki  
2 GÓRSKA Danuta 64 Otmuchów  
3 MUCHA Marek Władysław 38 Trzeboszowice  
4 ŁUSZCZ Marta Anna 42 Otmuchów  
5 JANCZAR Piotr Krzysztof 54 Otmuchów  

Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA POWIATU 2018”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 WOŹNIAK Piotr Jan 41 Otmuchów  
2 PIEKARSKI Piotr Józef 47 Paczków  
3 MICHAEL Zdzisław Kazimierz 72 Paczków  
4 SZELĄG Wanda Monika 40 Kałków  
5 KUROWSKA Małgorzata Joanna 39 Paczków  
6 SOSZEK Jarosław Waldemar 54 Paczków  
7 KORZEC Kinga Maria 36 Gościce  

Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT TO LUDZIE - KORDIAN KOLBIARZ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 STĘPKOWSKI Paweł Michał 32 Otmuchów  
2 WYCZAŁKOWSKI Bogdan Andrzej 46 Paczków  
3 MAJKA Zbigniew 67 Otmuchów  
4 GALICA Łukasz Marian 30 Otmuchów  
5 KRÓTKIEWICZ Ewa 63 Kamienica  
6 POMIETŁO Janina Franciszka 59 Kozielno  
7 BUDNIK Magdalena Beata 30 Otmuchów  

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 MAMALA Henryk 52 Ratnowice  
2 WILCZEK Mieczysław Bolesław 56 Paczków  
3 STACHERA Józef Stanisław 59 Paczków  
4 GRABOWSKA-HOC Sylwia Małgorzata 49 Suszkowice  
5 GRABOWSKA Stanisława 68 Wilamowa  
6 GRYGLAS Krystyna Rozalia 70 Kałków  
7 CZAPIGA Wiesław 63 Otmuchów  

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KORNAŚ Sebastian Łukasz 43 Paczków  
2 PŁACZEK Damian Dawid 32 Ligota Wielka  
3 PAWLINÓW Ewa Karolina 47 Paczków  
4 BEDNARZ Renata Małgorzata 44 Ścibórz  
5 NAPIERACZ Radosław Grzegorz 50 Kamienica  
6 BORYS Ewa Stanisława 44 Meszno  
7 MICHALISZYN Dorota Agnieszka 28 Frydrychów

 

============================================================================================================

Okręg nr 4

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
4 Rada Powiatu w Nysie 24668 6 7 52

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 LEWIŃSKA Bożena Zofia 63 Łambinowice  
2 SUROWIECKI Zbigniew Józef 52 Biechów  
3 BARAN Alina Maria 63 Skoroszyce  
4 KŁAKOWICZ Irena 68 Skorochów  
5 HOŁYŃSKA Marianna 43 Ścinawa Mała  
6 PAMUŁA Zdzisław 61 Strobice  
7 WALICHIEWICZ Józef 70 Białowieża  
8 RZEPKA Helena 65 Chróścina  

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 WIERZCHOWIEC Jan Wojciech 49 Nysa  
2 PAWŁOWSKI Krzysztof Dariusz 45 Pakosławice  
3 ADAM Piotr Jan 49 Chróścina  
4 DZIERŻA Anna Danuta 39 Stary Grodków  
5 SOKOŁOWSKI Józef Andrzej 71 Łambinowice  
6 SZELWACH Urszula Marianna 65 Sowin  
7 DAWIDOWICZ Monika Elżbieta 32 Rynarcice  
8 ABRAM Joanna Beata 43 Biechów  

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 WYLĘŻEK Damian Eugeniusz 45 Kamiennik  
2 KRUCZKIEWICZ Andrzej Leszek 54 Przechód  
3 SKAŁECKA Bogumiła Joanna 54 Wierzbie  
4 SKOWROŃSKI Przemysław 32 Skoroszyce  
5 WDOWIKOWSKA Barbara Renata 30 Pakosławice  
6 STACHOŃ Konstanty Michał 58 Prusinowice  
7 MAJ Kamila 38 Grądy  
8 MAGDIJ Małgorzata 55 Łambinowice  

Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA POWIATU 2018”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 FIGIEL Włodzimierz Antoni 72 Łambinowice  
2 ZIÓŁKOWSKA-WOŹNY Anna Edyta 45 Korfantów  
3 CZARNECKA Małgorzata 57 Okopy  
4 LIPKA Marek Aleksander 47 Łambinowice  
5 OSIŃSKI Zdzisław 71 Sidzina  
6 KLIŚ Tomasz 45 Kamiennik  
7 KOPCISZ Ewelina Maria 36 Prusinowice  
8 JAMRÓZ Krzysztof 59 Chróścina  

Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT TO LUDZIE - KORDIAN KOLBIARZ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 MISIURA Jadwiga Stanisława 44 Włostowa  
2 SYPOSZ Magdalena Anna 34 Pakosławice  
3 TRZCIŃSKA Krystyna Stefania 63 Korfantów  
4 GABRYEL Adam Bernard 44 Jasienica Dolna  
5 BOJKOWSKA Joanna Anna 46 Sidzina  
6 WAJS Michał Andrzej 32 Sowin  
7 OPARA Zygfryd Walenty 75 Skoroszyce  

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 JASKOT Janusz Roman 58 Kamiennik  
2 MARTYNA Zdzisław 67 Korfantów  
3 LIPKA Stanisław Jan 73 Mańkowice  
4 JAGUSZ Krzysztof 53 Brzeziny  
5 DERKACZ Łukasz Mateusz 28 Frączków  
6 GOŃCZOWSKA Lidia Michalina 51 Budzieszowice  
7 WŁUDYGA Agnieszka Magdalena 40 Lipniki  
8 KORZENIOWSKA Danuta Gabriela 59 Przydroże Wielkie  

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 MAŁACHA Jacek Władysław 64 Skoroszyce  
2 PIĘK Krzysztof Wojciech 44 Goszowice  
3 WIERZBIŃSKA Kamila 28 Korfantów  
4 DUSZYŃSKA Karolina Marzena 22 Karłowice Wielkie  
5 ŁĘKAWSKA Ewelina Wioletta 21 Frączków
redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe