Poniedziałek, 22.04.2019

Kandydaci do Sejmiku Województwa Opolskiego

  • 7.10.2018, 19:06 (aktualizacja 08.10.2018 19:37)
  • redakcja RTO
Kandydaci do Sejmiku Województwa Opolskiego

Okręg nr 1

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
1 Sejmik Województwa Opolskiego 201254 8 12 97

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 SAWICKI Grzegorz Adam 58 Suchy Bór  
2 ZAGOLA Agnieszka Izabela 43 Opole  
3 DEC Bogusław Łukasz 41 Wawelno  
4 WAWER Henryk Janusz 67 Opole  
5 OSZAŃCA Marcin Krzysztof 33 Krzyżowa Dolina  
6 SZERNER Agnieszka Danuta 38 Opole  
7 SPYRA Roland Zygmunt 38 Kotórz Mały  
8 SZCZAKIEL Jerzy 69 Opole  
9 PIENIACHA Dorota Joanna 44 Rzędziwojowice  
10 STERNIUK Jadwiga Julianna 56 Opole  

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 SULIKOWSKI Adrian Marcin 45 Opole  
2 CZYRSKA Anna Małgorzata 33 Opole  
3 NEUGEBAUER Henryk Adam 62 Opole  
4 SŁAWSKA Edyta Diana 45 Opole  
5 POLAK Krzysztof 48 Opole  
6 STARK Karolina Genowefa 31 Opole  
7 LISIŃSKI Daniel Rafał 45 Opole  
8 NACKOWICZ Jerzy Marek 66 Głuchołazy  

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KUBALAŃCA Zbigniew Eugeniusz 36 Opole  
2 DYMEK Łukasz Ludwik 40 Opole  
3 OGŁAZA Szymon Przemysław 39 Opole  
4 MISZTAL Maria Stanisława 29 Niemodlin  
5 TRZEPIZUR Janusz Roman 59 Opole  
6 OŻÓG Monika 41 Opole  
7 PIASECZNY Piotr Rafał 50 Opole  
8 CZARNECKA Anna Rozalia 65 Opole  
9 MAZUR-KULESZA Katarzyna Elżbieta 39 Opole  
10 JARMUZIEWICZ Tadeusz 61 Opole  

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 NAMYSŁO Andrzej Józef 73 Opole  
2 DUSZYŃSKI Dionizy 68 Pisarzowice  
3 GĄSOWSKA-KRAMARZ Agata 32 Opole  
4 KOZIARZ Zbigniew 62 Opole  
5 DUNIKOWSKA Teresa Janina 66 Opole  
6 SZKOLNY Jerzy 63 Prószków  
7 KOWOL Justyna 34 Opole  
8 ZAGOŻDŻON Adam Adrian 43 Opole  
9 MOKRZYCKA Jolanta Maria 44 Opole  
10 KAMPA Paweł Jan 35 Tarnów Opolski  

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KRUSZKA Maciej Jan 31 Opole  
2 FILACZYŃSKA Kaja 30 Opole  
3 BURGHARDT Grzegorz 31 Prószków  
4 BRONOWICKA Joanna Wanda 32 Opole  
5 PYTLIK Szymon 29 Opole  

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 SZKARUPSKI Daniel 28 Opole  
2 BARTNIK Jacek Bernard 49 Opole  
3 GRELA Danuta Urszula 72 Opole  
4 WALCZAK Jacek 42 Malnia  
5 BARTNIK Monika Anna 30 Narok  

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 JAGIEŁŁO Wojciech Jan 29 Opole  
2 BIELECKI Przemysław 42 Opole  
3 UFA Sylwia Dorota 28 Opole  
4 ŁUCZKO Aleksandra Krystyna 29 Opole  
5 SOPYŁA Tomasz Józef 24 Opole  
6 SOWADA-KUPIEC Małgorzata Jadwiga 38 Dobrzeń Wielki  
7 MASŁOWSKI Rafał Mateusz 29 Opole  
8 DAWID Agnieszka Maria 42 Kluczbork  
9 KWIATKOWSKI Kacper Jan 26 Olesno  
10 ŻURAKOWSKI Krzysztof Kamil 57 Opole  

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 BARTNIK Longin 61 Opole  
2 SIENKIEWICZ Ewa Małgorzata 42 Opole  
3 MUSZYŃSKI Dominik Mateusz 20 Ligota Prószkowska  
4 ŁOPATO Igor Jakub 39 Opole  
5 WENCEL Konstancja Maria 25 Ochodze  
6 MIESZEK Ewa Aldona 21 Prudnik  
7 OLSZOWSKI Stanisław 60 Kędzierzyn-Koźle  
8 KOBYLAŃSKI Lucjan 20 Lisięcice  

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 OCIEPA Marcin Michał 34 Opole  
2 SZRAM Ryszard Józef 61 Dobrzeń Wielki  
3 BOCHENEK Mariusz Janusz 51 Brzeg  
4 KĘDZIERSKI Marek 59 Opole  
5 JANKA Ryszard Marian 74 Opole  
6 CHOJKA Anita Katarzyna 29 Opole  
7 JAZŁOWIECKA Teresa Helena 67 Niemodlin  
8 MAJERSKA Izabela Barbara 41 Opole  
9 POCZTAREK Krystyna 77 Opole  
10 GABOR Tomasz Adam 45 Opole  

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 GUZIK Grzegorz Jacek 59 Opole  
2 ŁUBIŃSKI Zygmunt Marek 59 Prószków  
3 OBORSKI Paweł Kazimierz 44 Opole  
4 KONOPKA Bogusława Maria 62 Ligota Prószkowska  
5 KULIK-NOWAK Dorota Barbara 39 Opole  

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 BARTEK Rafał Jan 41 Chrząstowice  
2 KOŁODZIEJ Hubert Jerzy 63 Ładza  
3 LENART Ilona Patrycja 48 Stare Siołkowice  
4 SACHANBIŃSKI Aleksander 72 Osowiec  
5 LISSY-KLUCZNY Aneta Gabriela 41 Opole  
6 SZYMA Henryk Paweł 63 Komprachcice  
7 KONIECZKO Krystyna Maria 64 Węgry  
8 SŁOWIK Engelbert Krystian 55 Krzanowice  
9 POLEDNIA Melania Cecylia 68 Mechnice  
10 KUBICA Beata Władysława 47 Opole  

Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 JANIK-JANKOWSKA Małgorzata 47 Opole  
2 TEICHMANN Bernard Andrzej 50 Nysa  
3 DŁUGOSZ Małgorzata Aneta 37 Chróścice  
4 ŚLEZIONA Anna Barbara 49 Dobrzeń Wielki  
5 STYRNA Zbigniew Józef 48 Opole  
6 RIEWOLD Krzysztof Józef 24 Dobrzeń Wielki

 

=======================================================================================================

 

Okręg nr 2

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
2 Sejmik Województwa Opolskiego 141760 5 12 74

Listy kandydatów

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 MAGDA Mateusz Mirosław 28 Namysłów  
2 GRONEK-KAŁUŻA Ludwika Anna 40 Kluczbork  
3 SOPPA Mateusz Dominik 19 Opole  
4 KULA Justyna Cecylia 26 Pokój  
5 PURUL Piotr Jan 44 Komprachcice  
6 ROKOSZ Magdalena Anna 22 Mańkowice  
7 KOSTECKA Ilona Barbara 35 Namysłów  

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 RAKOCZY Stanisław 60 Kluczbork  
2 KUCHCZYŃSKI Ryszard Bogusław 59 Namysłów  
3 JĘDRYSIAK Lidia 31 Prosna  
4 RUDZIEWICZ Jolanta Cecylia 50 Byczyna  
5 ZAJĄC Natalia Agnieszka 33 Namysłów  
6 WOJCIECHOWSKA-BUTRA Katarzyna 57 Trzebiszyn  
7 MIKA Bernard Walenty 63 Dobrodzień  

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 BUŁA Andrzej 53 Kluczbork  
2 WILCZYŃSKA Jolanta Alina 54 Nowy Folwark  
3 GODYLA Szymon Piotr 26 Kujakowice Górne  
4 JURANEK-MAZURCZAK Katarzyna Aleksandra 52 Borkowice  
5 HADAŚ Elżbieta Ewa 50 Olesno  
6 GAŁKIEWICZ Janusz Stanisław 71 Polska Nowa Wieś  
7 BIENIAS Zbigniew 52 Olesno  

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 MATYSIK Radosław Szymon 38 Strzelce  
2 POPCZYK Beata Maria 47 Rudniki  
3 BOCHENEK Waldemar Piotr 51 Kluczbork  
4 DENISIEWICZ Beata Maria 44 Siemysłów  
5 KACZOR Maciej 42 Kluczbork  
6 CHMIELEWSKI Tadeusz 71 Brzeg  
7 SŁAWSKA Katarzyna Elżbieta 36 Domaszowice  

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 JAROŃSKA Kamila Maria 31 Opole  
2 OCHMAN Jerzy Antoni 61 Węgry  
3 BARYŁOWICZ Anna Danuta 62 Opole  
4 KOSTUREK Andrzej 50 Namysłów  
5 KRZEMPEK Katarzyna 46 Opole  

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KULCZAK Anna Irena 53 Opole  
2 SCHMIDT Maria Elżbieta 60 Opole  
3 PAWLAK Bartosz Izaak 28 Opole  
4 KOSTYRKA Andrzej Władysław 58 Opole  
5 ROMANIUK Maria 77 Opole  

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 CZEKAJ Ryszard 61 Nakło  
2 WEINTRITT Andrzej Józef 57 Namysłów  
3 SZCZEPAŃSKA Iwona 43 Brzeg  
4 WIERZBICKA Paulina 29 Brzeg  
5 PIERÓG Ewelina Agnieszka 37 Brzeg  
6 SMOLIŃSKI Szymon Franciszek 20 Lewin Brzeski  
7 MALINOWSKI Wojciech Jarosław 31 Kościerzyce  

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 SKAWIŃSKI Ryszard Stanisław 51 Opole  
2 STACHURA Marcel Wojciech 29 Uszyce  
3 WENCEL Liliana Teresa 49 Ochodze  
4 SAWCZUK Katarzyna 41 Zdzieszowice  
5 SKIBA Jarosław 51 Kędzierzyn-Koźle  

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 NIEDŹWIECKI Jerzy Józef 53 Kluczbork  
2 KOŚCIELNY Waldemar Zdzisław 62 Praszka  
3 CEGLECKA-ZIELONKA Teresa Zuzanna 61 Namysłów  
4 BUŁA Magdalena Elżbieta 40 Kochłowice  
5 MARTYNISZYN Adam Stanisław 53 Wołczyn  
6 MERYK Anna Krystyna 57 Borki Wielkie  
7 TROJANOWSKI Rafał Sebastian 34 Namysłów  

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 SZYNDLER Jerzy 72 Namysłów  
2 BAGIŃSKA Jadwiga 64 Namysłów  
3 KOŁODZIEJ Marian 68 Namysłów  
4 MICHAŁKIEWICZ Stanisław 57 Smarchowice Małe  
5 IZBICKA Maria Dorota 28 Namysłów  

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 CZAJA Herbert Wincenty 62 Kadłub Wolny  
2 SKORUPA Marianna Jadwiga 64 Dobrodzień  
3 CIEPLIK Kryspin Tomasz 36 Bogacica  
4 CZYŻKOWSKA Alicja 30 Jasienie  
5 ORTMAN-BARAN Monika Patrycja 34 Pludry  
6 KARPIŃSKA-URYGA Patrycja Maria 36 Pokój  
7 DZIERŻON Jan Józef 64 Olesno  

Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 HERIAN Beata Maria 33 Bażany  
2 CZAJA Marek Jan 42 Dziedzice  
3 SENDAL Marta 39 Olesno  
4 WOCKA Marcin Dariusz 42 Opole  
5 WACHOWSKI Dariusz Józef 45 Sternalice

 

====================================================================================================

 

Okręg nr 3

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
3 Sejmik Województwa Opolskiego 135977 5 11 67

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KOCHAN Helena Maria 60 Pawłowiczki  
2 KLIMEK Michał Antoni 45 Lubieszów  
3 KUPNY Danuta Teresa 42 Góra Świętej Anny  
4 NEUWALD Marek Józef 43 Łany  
5 WIECZOREK-GRINER Agnieszka Danuta 36 Zakrzów  
6 GOLA Ewa Barbara 51 Kędzierzyn-Koźle  
7 KIEL Tomasz Teodor 40 Kędzierzyn-Koźle  

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KOLENDA-ŁABUŚ Brygida 68 Kędzierzyn-Koźle  
2 PLASKOTA Mariusz 49 Większyce  
3 SAŁACKI Andrzej Alfred 64 Zakrzów  
4 SIEWIERA Zdzisław Jan 70 Zawadzkie  
5 MUC-KLIMEK Ewa Helena 38 Ligota Czamborowa  
6 GĄDEK-RADWANOWSKA Marzanna Aleksandra 53 Kędzierzyn-Koźle  
7 WĘGRZYN Robert 50 Kędzierzyn-Koźle  

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 PIETRZYK Kazimierz 76 Kędzierzyn-Koźle  
2 GAIDA Olga Helena 52 Strzelce Opolskie  
3 OCZOŚ Małgorzata Joanna 51 Kędzierzyn-Koźle  
4 TOMALA Dorota Anna 51 Kędzierzyn-Koźle  
5 MAGDZIARZ Marian Tadeusz 69 Kędzierzyn-Koźle  
6 KAMPA Anna 35 Tarnów Opolski  
7 NOWAK Stanisław 67 Stradunia  

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 MUCHA Paweł Józef 26 Kędzierzyn-Koźle  
2 FARON Sabina Natalia 26 Kędzierzyn-Koźle  
3 PELJAN Piotr Damian 36 Kędzierzyn-Koźle  
4 SZYPOWSKA Aleksandra Iwona 29 Strzelce Opolskie  
5 WASIUK Mirosław Józef 48 Kędzierzyn-Koźle  

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 SOKOŁOWSKA Katarzyna Joanna 42 Opole  
2 JANICKI Józef 71 Kędzierzyn-Koźle  
3 MARCISZ Henryka Zdzisława 71 Opole  
4 KAMIŃSKA Regina 61 Opole  
5 GÓRNY Jarosław 31 Opole  

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 SZYMAŃSKI Andrzej 51 Kędzierzyn-Koźle  
2 MRÓWKA Ireneusz Waldemar 53 Kędzierzyn-Koźle  
3 MORKIS Elżbieta Maria 52 Kędzierzyn-Koźle  
4 PAJĄK Szymon Józef 23 Reńska Wieś  
5 BOJAR Sławomir Czesław 52 Kędzierzyn-Koźle  
6 SZKUCIK-JĘDRZEJEWSKA Iwona Elżbieta 34 Kędzierzyn-Koźle  
7 WADOWSKA Justyna Magdalena 30 Kędzierzyn-Koźle  

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 GAJER Dawid Mateusz 22 Jemielnica  
2 KANDZIORA Gilbert Tobiasz 19 Maciowakrze  
3 KRYSZYN Dagmara Katarzyna 25 Strzelce Opolskie  
4 SZCZEPANEK Marek Józef 63 Kędzierzyn-Koźle  
5 SUROWIECKA Kinga Agata 18 Zdzieszowice  

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 TOMASZEK Bogdan Stanisław 64 Kędzierzyn-Koźle  
2 NIEWADZISZ Piotr 39 Kędzierzyn-Koźle  
3 MUTWIN Roland Józef 52 Większyce  
4 TWOREK Beata Małgorzata 52 Strzelce Opolskie  
5 TOKARCZYK Andrzej 57 Reńska Wieś  
6 KUCZMA Izabela Krystyna 55 Otmice  
7 PECZKIS Elżbieta Anna 37 Kędzierzyn-Koźle  

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 NOWAK Janusz Bronisław 41 Opole  
2 WITOSZA Witold Sylwester 44 Klucz  
3 DENYS Beata Bronisława 46 Opole  
4 STYSIAK Jan 63 Opole  
5 SZYNDLER Barbara 44 Namysłów  

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KOLEK Roman Jacek 56 Jemielnica  
2 STEUER Zygfryd Franciszek 59 Gierałtowice  
3 GOLA Edyta Maria 46 Leśnica  
4 GROEGER Bernard Adam 49 Łany  
5 WACŁAWCZYK Konrad Józef 39 Staniszcze Wielkie  
6 PRZEZDZIENK-GRZYBEK Krystyna 62 Reńska Wieś  
7 RAK Dorota Maria 53 Większyce  

Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 BRONCEL Grzegorz Robert 30 Gąsiorowice  
2 WIECZOREK Andrzej Stanisław 43 Zakrzów  
3 ROCHATKA Gabriela 54 Kielcza  
4 KISLINGER Krystyna 54 Nysa  
5 MOC Dawid Roman 23 Opole

 

=======================================================================================================================

 

Okręg nr 4

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
4 Sejmik Województwa Opolskiego 134899 5 11 69

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 PYZIAK Kazimierz 71 Głubczyce  
2 GŁOWACKI Kazimierz 58 Nowa Cerekwia  
3 CZYŻEWSKA-ZIĘBA Krystyna Maria 65 Prudnik  
4 GORECKI Marian Franciszek 69 Gwoździce  
5 BURAK Anna Małgorzata 32 Lubrza  
6 BEDNARCZYK Marta Maria 31 Głubczyce  
7 ILUK Józef 65 Jabłonka  

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 ZIÓŁKO Zbigniew Józef 56 Głubczyce  
2 OKRĄGŁY Janina Władysława 63 Prudnik  
3 FERET Ewelina Justyna 30 Prudnik  
4 FEJDYCH Krzysztof Michał 31 Niemysłowice  
5 POLAK Alicja Józefa 54 Kozłówki  
6 WÓJTOWICZ-BUNCZEK Wiesława Izabela 72 Baborów  
7 MAŁEK Henryk Paweł 60 Łącznik  

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 GALLA Bogusław Tadeusz 39 Siestrzechowice  
2 KAMIŃSKI Mirosław Ryszard 57 Narok  
3 SNIEGON Romana Kamila 42 Krapkowice  
4 CHAMALA Anna Maria 34 Luboszyce  
5 KRUPA Aleksandra Zuzanna 35 Nysa  
6 LISOWSKI Łukasz Jan 36 Otmuchów  
7 PODOLSKI Łukasz 40 Nysa  

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 DROST Andrzej Oswald 37 Prudnik  
2 MAZUR Sandra 29 Opole  
3 MARYNIAK Paweł Jan 39 Opole  
4 JUSZCZYK Grażyna 57 Krapkowice  
5 MŁYŃSKA Ruta Anna 61 Raszowa  

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 ŻOŁEK Julia Maria 22 Opole  
2 WOJNAR Genowefa 74 Opole  
3 STANKIEWICZ Antoni 73 Lubienia  
4 PUK Bartosz Adam 28 Kluczbork  
5 KOWARA Bartosz Marek 28 Opole  

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 SZCZEGIELNIAK Jan 56 Głuchołazy  
2 SIMONIDES Hubert Jerzy 29 Zielina  
3 KARCZ Beata Renata 44 Moszczanka  
4 BEDRYJ Dorota Lidia 41 Rudziczka  
5 MIĘCZAKOWSKA Aleksandra Aldona 40 Łąka Prudnicka  
6 PODKANOWICZ Katarzyna 45 Osiny  
7 SŁOBODZIAN Mateusz Marcin 25 Szybowice  

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 JARECKI Tomasz 33 Prudnik  
2 BARTNIK Jan Stanisław 24 Opole  
3 MIESZEK Aldona Joanna 43 Prudnik  
4 BARGIEŁ Radosław 42 Prudnik  
5 KWIECIŃSKA Jolanta Halina 53 Prudnik  
6 FILCEK Agnieszka Maria 36 Zdzieszowice  
7 STASIAK Jarosław Jan 34 Zdzieszowice  

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 SEMAK Piotr Bogusław 51 Zdzieszowice  
2 ANTOSZCZYSZYN Leszek 64 Głubczyce  
3 STANDERA Lucjusz Adrian 58 Prudnik  
4 MROWIEC Andrzej Michał 63 Kępnica  
5 CZERWIŃSKA Sylwia Franciszka 57 Biała  
6 MAZUR Stanisława 68 Trzebina  
7 CZOCHARA Joanna Marta 26 Moszczanka  

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 ŚLEPECKI Paweł Piotr 37 Głubczyce  
2 KRAWIEC Przemysław Sebastian 35 Kietrz  
3 SMOLUCH Kamil 29 Bliszczyce  
4 SOWA Marta Maria 29 Debrzyca  
5 KOSMALA-OGNISTA Justyna 39 Kietrz  

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 DONATH-KASIURA Zuzanna Teresa 48 Krapkowice  
2 LASAR Mirosław Piotr 32 Rostkowice  
3 DŁUGOSZ Krzysztof Piotr 50 Zakrzów  
4 LEWKOWICZ Bogna Melania 41 Prudnik  
5 HERUD Zuzanna Wiktoria 22 Dobra  
6 WIECZOREK Natalia Agnieszka 27 Walce  
7 ŻOK Fabian Walenty 32 Łowkowice  

Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 PATOŁA Mirosław Sebastian 42 Dąbrówka Górna  
2 LOREK Krzysztof Michał 43 Dąbrówka Górna  
3 ZUZIAK-RUDECKA Agnieszka Małgorzata 38 Prudnik  
4 KUBAS Elżbieta Beata 52 Opole  
5 KOWALSKA Klaudia Janina 23 Chróścielów  

 

=============================================================================================

 

Okręg nr 5

Okręg Nazwa rady Liczba
Wyborców Mandatów Komitetów które zarejestrowały listy Kandydatów ze wszystkich list
5 Sejmik Województwa Opolskiego 186049 7 10 73

Listy kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KRAJCZY Norbert Jan 68 Nysa  
2 FORNAL Leszek Janusz 58 Kantorowice  
3 KONOPKA Antoni Jacek 59 Sękowice  
4 JURALEWICZ Beata Jadwiga 52 Nysa  
5 KROK Miłosz Stanisław 42 Grodków  
6 MADEJSKA-BARANOWSKA Anna 69 Brzeg  
7 KANIA Dorota Edyta 37 Głuchołazy  
8 GIŻA Krzysztof 40 Otmuchów  
9 MIELNIK Alina Magdalena 55 Brzeg  

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 WACH Piotr Jakub 47 Paczków  
2 WIERDAK Bogusław Jerzy 62 Nysa  
3 SPYCHAŁA-NIEDŹWIECKA Izabela Ewa 48 Brzeg  
4 BŁASZCZYK Jolanta Barbara 44 Głuchołazy  
5 KOWALSKI Artur Jerzy 47 Nysa  
6 BUCZEK Zbigniew 50 Grodków  
7 PYTLIŃSKA Aleksandra Lucyna 31 Nysa  
8 WARCHAŁ Katarzyna Anna 35 Lubiatów  
9 PUSZCZEWICZ Krzysztof 60 Kościerzyce  

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 BANASIAK Artur Wojciech 50 Otmuchów  
2 WILK Krystyna 70 Lewin Brzeski  
3 GÓRSKA Krystyna 60 Otmuchów  
4 PIETRASZKO Jerzy Stanisław 68 Nysa  
5 ŁUCZKÓW Józef 71 Nysa  
6 ARCZYŃSKI Stanisław Wiesław 70 Nysa  
7 WRÓBEL Władysława Krystyna 64 Wyszków Śląski  
8 KONIECZNA Joanna Magdalena 33 Brzeg  
9 ŚLIWA Mateusz Bolesław 18 Kałków  

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 OSIADŁY Piotr Wojciech 41 Nysa  
2 KYCIA Anna Magdalena 30 Opole  
3 MICHALSKI Michał 36 Lewin Brzeski  
4 CISAKOWSKA Aneta Aleksandra 19 Opole  
5 CAPAŁA Andrzej Adam 29 Praszka  

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 MALIŃSKI Michał Jan 26 Opole  
2 DZIĘGIELEWSKI Zbigniew Henryk 54 Brzeg  
3 CZAPKOWSKI Dariusz Ludwik 48 Brzeg  
4 WILSKA Anna 25 Goszowice  
5 WĘGRZYN Izabela Dominika 36 Górażdże  

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 TISTEK Robert 50 Ligota Turawska  
2 MACHNIO Maksym Jan 32 Lewin Brzeski  
3 PYZIAK Alicja 24 Jędrzychów  
4 WELENS Michał Andrzej 24 Brzeg  
5 RZOŃCA Kamila Krystyna 25 Brzeg  
6 GRAD Mariusz Władysław 40 Michałów  
7 ŚWIĘTALSKA Magdalena Monika 36 Młodoszowice  
8 MAŁEK Mateusz Paweł 25 Brzeg  
9 PIECUCH Ewa 35 Brzeg  

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 SUDUŁ Gracjan 26 Stara Jamka  
2 WOŚ Anna Agnieszka 38 Chróścina  
3 SUDUŁ Katarzyna 28 Stara Jamka  
4 SIEMBIDA Jerzy 58 Prudnik  
5 SUDUŁ Patryk 24 Stara Jamka  
6 BIELUŃ Apoloniusz Rafał 40 Charbielin  
7 DZIONY Anna 33 Rzymkowice  
8 KONIECZNY Andrzej Tomasz 38 Rozwadza  

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 BYCZKOWSKI Dariusz Paweł 52 Lubsza  
2 DAROWSKI Leszek Piotr 72 Nysa  
3 NAKONIECZNY Martyna Barbara 39 Nysa  
4 TRZASKAWSKA Danuta Iwona 51 Grodków  
5 LITWINOWICZ Mariusz Tomasz 40 Stroszowice  
6 KAMIŃSKI Władysław Jan 62 Głuchołazy  
7 POTOCKI Daniel Jan 23 Tarnów Grodkowski  
8 BŁACHUT Barbara Zofia 55 Brzeg  
9 PEIKERT Edyta 44 Pakosławice  

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KRZYŻOWSKI Maciej Mariusz 44 Nysa  
2 PYSKATY Dariusz Władysław 53 Piątkowice  
3 FAŁAT Jerzy Józef 69 Nysa  
4 WOJTAS Małgorzata Ewa 57 Otmuchów  
5 JAKUBOWSKA Sabina Elżbieta 39 Nysa  

Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 RADOŃ Marzena Teresa 37 Głuchołazy  
2 BEDNARCZYK Sebastian Józef 43 Bąków  
3 JANIK Tomasz Kacper 23 Opole  
4 KRYCZEK Lidia Władysława 87 Kędzierzyn-Koźle  
5 CHARĘZA Anna Agnieszka 25 Nysa
redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe