Niedziela, 24.03.2019

60-latka zatrzymana za posiadanie 35 gram marihuany.

  • 23.10.2018, 15:03
  • redakcja RTO
60-latka zatrzymana za posiadanie 35 gram marihuany.
Kryminalni z nyskiej komendy zatrzymali 60-letnią mieszkankę Nysy. Kobieta w swoim mieszkaniu posiadała marihuanę. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli 35 gramów marihuany i krzak konopi indyjskiej. Zatrzymana przyznała się do przedstawionych zarzutów. Grozi jej teraz kara do 3 lat więzienia.

Do zatrzymania 60-latki doszło 17 października. To wtedy kryminalni z nyskiej komendy postanowili sprawdzić swoje operacyjne ustalenia. Wynikało z nich, że mieszkanka Nysy może posiadać narkotyki. Kiedy policjanci zapukali do jej mieszkania kobieta zaczęła się nerwowo zachowywać, a kontrola potwierdziła przypuszczenia operacyjnych.

W takcie przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez kobietę funkcjonariusze ujawnili 35 gramów suszu roślinnego. Późniejsze badanie potwierdziło, że znaleziony susz to marihuana. Policjanci w mieszkaniu 60-latki znaleźli również półmetrowy krzak konopi indyjskiej.

Podejrzana usłyszała już zarzuty posiadania i uprawy środków odurzających. Do obydwóch zarzutów się przyznała. Grozi jej teraz kara do 3 lat więzienia.

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe