Niedziela, 24.03.2019

poszukiwany 33 latek, wszczynał awanturę po pijanemu, - wrócił do aresztu.

  • 25.10.2018, 09:57
  • redakcja RTO
poszukiwany 33 latek, wszczynał awanturę po pijanemu, - wrócił do aresztu.
Policjanci z Nysy zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 33-latek opiekował się trójką swoich dzieci pod wpływem alkoholu. Dodatkowo wszczął awanturę domową. Okazało się, że mieszkaniec powiatu nyskiego był ścigany sądowym nakazem doprowadzenia do zakładu karnego za wcześniejsze włamania i zniszczenia mienia. Trafił do policyjnego aresztu. Kolejne miesiące spędzi w więzieniu.

15 października około godziny 02:20 dyżurny nyskiej komendy został powiadomiony o awanturze w jednym z mieszkań na terenie Nysy.  Natychmiast na miejsce skierował policyjny patrol.

Funkcjonariusze na miejscu ustalili, że nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę , będąc pod wpływem alkoholu. Dodatkowo w tym stanie sprawował opiekę nad trojgiem swoich dzieci. W trakcie prowadzonych czynności policjanci sprawdzili 33-latka w policyjnej bazie. Szybko okazało się, że mieszkaniec powiatu nyskiego nie powrócił po przerwie w odbywaniu kary do zakładu karnego i jest poszukiwany nakazem przez Sąd Okręgowy w Opolu.

33-latek w chwili zatrzymania miał blisko 2 promile w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia policjanci doprowadzili poszukiwanego do zakładu karnego. Teraz oprócz wcześniej zasądzonej kary, grozi mu do roku pozbawienia wolności, za to że nie powrócił z przepustki.

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe