Sobota, 16.02.2019

Jolanta Barska wgrała konkurs na kierownika PCPR w Prudniku - słowem trafiony, zatopiony.

  • 17.01.2019, 20:51
  • redakcja RTO
Jolanta Barska wgrała konkurs na kierownika PCPR w Prudniku - słowem trafiony, zatopiony.
Wynik konkursu na kierownika placówki nie zaskoczył - "Konkurs na Jolantę Barską" wygrywa Jolanta Barska.

Pisaliśmy o tym niedługo po wręczeniu wypowiedzenia poprzedniej kierownik Krystynie Wilisowskiej. Wilisowska kierowała placówką od 2009 roku, w tym czasie zrealizowała wiele projektów w tym cześć nagradzanych przez władze wojewódzkie i minister Rafalską (2017). Dyplomy uznania za wkład w rozwój placówki w 2016 roku podpisywał sam starosta Radosław Roszkowski, który po wyborach w 2018 doszedł do przekonania, że placówka potrzebuje nowego otwarcia. Komentuje się, że odwołanie Wilisowskiej i zatrudnienie Barskiej jest skutkiem otrzymania mandatu w radzie powiatu nyskiego przez Jolantę Barską z list PSL. Po objęciu mandatu Barska nie mogła dłużej piastować stanowiska dyrektora nyskiego PCPR ponieważ uniemożliwia to ustawa o samorządzie gminnym zgodnie, z która radny nie może pełnić funkcji kierownika jednostki w organie, w którego radzie zasiada.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

__________________________

Czytaj więcej:

Kto wygra konkurs na "Jolantę", czyżby Jolanta?

Kto wygra konkurs na "Jolantę", czyżby Jolanta?

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dekaj
dekaj 7.02.2019, 17:29
a ja się nie zgadzam , JOLANTA Barska to dobra i mądra osoba miałam z nią do czynienia, JAK BYŁA BURMISTRZEM I TERAZ CO POWIEDZIAŁA I JAK MOGŁA COŚ POMOC TO NATYCHMIAST pomagała w ramach prawa....TO DOBRA I MĄDRA OSOBA .
Baba
Baba 11.02.2019, 14:36
To prawda, że Barska pomagała, szczególnie osobom starszym. Dlaczego? No bo oni głosują i jeszcze ciągną sąsiadów do wyborów. Barska robiła tylko to, co przynosiło jej korzyści.
++_)()&
++_)()& 9.02.2019, 19:15
Czyli dawała pracę swoim = to i się Pani nie dziwię, że MĄDRA I DOBRA DAŁA PRACĘ - bo dała pracę ;)
Adam
Adam 23.01.2019, 12:43
I co z tego kto ma kogo w d.., ja nie mam mojego miasta w d.. i dlatego nie pochwalam takich postaw jakie prezentują opisani wyżej "politycy" i będę o tym otwarcie mówił. Takie mam prawo
Jola I płaskod...a
Jola I płaskod...a 23.01.2019, 11:17
Jola B. wszystkich was i wasze wpisy ma w swojej płaskiej du... e.
Tymek
Tymek 10.02.2019, 18:07
Twoja głupota,zawiść i zazdrość jest aż nadto widoczna.
__0_
__0_ 23.01.2019, 12:24
Wyborcy widocznie lubią tam przebywać
Barska powinna odejść
Barska powinna odejść 21.01.2019, 18:33
Barska powinna wykazać choć odrobinę przyzwoitości i nie przyjąć tego stanowiska, ale jak kto na nią spojrzy, to widzi, że to osoba bezduszna.
lululu
lululu 21.01.2019, 19:21
Nie przyjąć można czegoś, co jest komuś ofiarowane, a tu lokalni politycy wszystko wyszarpują pazurami, aż krew tryska. Barska jest pierwsza
Nina
Nina 20.01.2019, 11:44
Takie nagrody otrzymuje Pliszka, śmiech na sali.
Doc
Doc 19.01.2019, 20:02
Nie wierzcie w nagrody i wyróżnienia przyznawane przez ministów, wojewodów i marszałków bo są one swoistym nagradzaniem swoich ludzi w terenie. A wyborcy mają za zadanie zobaczyć i zapamiętać. Poprostu szansa zaistnieć
pudło
pudło 21.01.2019, 11:54
No tak, ale to znaczy co? Sugerujesz, że minister Rafalska dała nagrodę swoim? W powiecie, który jest rządzony przez Platformę od 12 lat z tym samym starosta Roszkowskim?
oo!?
oo!? 19.01.2019, 01:53
>> Pozwólcie nam robić politykę personalną "bez trzymanki" bądźcie ludźmi - pokażcie człowieczeństwo <<< - człowieku z wpisu poniżej, obudź się z tej obłudy.
Dość jadu i nienawiści
Dość jadu i nienawiści 18.01.2019, 20:14
Media robią sensacje ze wszystkiego i przy okazji sieją nienawiść. Dziennikarze powinni przejść obowiązkowo wolontariat w hospicjum. Wtedy zauważą co liczy się najbardziej - człowieczeństwo!!!
777
777 19.01.2019, 12:36
Media robią sensację - Powiedz to ludziom, którzy musza pływać w kupie, po tym jak herr kancelrz Wożniak spuścił kulę g*** do jeziora Nyskiego.
Co ty tu piszesz dziecino??!
Co ty tu piszesz dziecino??! 19.01.2019, 01:50
Odrażające jest to, że zwalnia się dyrektora z dorobkiem po to, by dać pracę partyjnej koleżance Jolancie Barskiej

Co za brednie tutaj cedzisz używając słów "Jadu i nienawiści" jako tarczy, która ma przysłonić obleśną demagogię.

Niech zgadnę?! - jak to nie poskutkuje to nazwiesz krytykujących politycznego nominanta - FASZYSTAMI??!
jeszcze będzie przepięknie
jeszcze będzie przepięknie 18.01.2019, 19:50
Prudniczanie powinni przejrzeć na oczy po rządach włodarza w gminie (poprzedniego burmistrza). Dookoła miasta pięknieją, przemysł się rozwija, a Prudnik śpi i straszy szmateksami i pustymi witrynami sklepów. Potężne zakłady upadły. Ludzie pracują wszędzie ale nie w Prudniku, tam tylko jest nocleg i dzieci.
Do zmian w powiecie... każda zmiana jest dobra i jak najbardziej wskazana. Pani Wilisowska miała swój czas. Nowy człowiek, nowe porządki... nowe pomysły... będzie dobrze... nie krytykujcie!!!!
amen
amen 18.01.2019, 17:03
Świeć Panie nad duszami pracowników
Jola
Jola 18.01.2019, 14:56
Trzzymam kciuki za Pania Kierownik żeby wygrała w Sadzie !!!! licze ze wyrok będzie sprawiedliwy a starostwa...no własnie....zreszta jak to mówią karma wraca !!
XCCC
XCCC 18.01.2019, 11:49
Barska nigdy nie miała sumienia, ani godności - aby jej zrobić miejsce, zwolniono wartościowego dyrektora, ale religijna pani Jola jest gotowa na taką ofiarę
Lilka
Lilka 18.01.2019, 10:49
I jak w tym kraju ma być dobrze, skoro myśli się tylko o własnym interesie. Nie liczą się umiejętności, kompetencje, tylko układy ukladziki. Kto się nabierze na panią jolantę? Trzymam kciuki za poprzednią Panią Kierownik w sądzie. Wstyd panie starosto. Wstyd!!!
Dora
Dora 10.02.2019, 18:05
Jak możesz pisać takie kalumie? Nie wstyd ci?

Pozostałe