Niedziela, 25.08.2019

Spółdzielnia ma się dobrze.

  • 05.02.2019, 15:36 (aktualizacja 05.02.2019, 19:50)
  • redakcja RTO
Spółdzielnia ma się dobrze.
Największa nyska spółdzielnia mieszkaniowa ma się dobrze, ociepla kolejne budynki i przekonuje lokatorów do rezygnacji z piecyków gazowych.


——-

Niezatapialny wieloletni prezes spółdzielni Feliks Kamienik, choć ma konkurentów w ocenie Przewodniczącego rady nadzorczej jest jak na razie bezkonkurencyjny.
— olesiak

Jak mówi szef rady nadzorczej spółdzielnia jest w bardzo dobrej kondycji finansowej. Czego nie mogą powiedzieć osobie wszystkie tego typu podmioty.
- Inni mają gorzej

Mimo wzrostu cen na rynku budowlanym, spółdzielnia ma środki na inwestycje. Najważniejsze dzisiaj to dokończenie ocieplenia.
— ocieplenie
Stabilność finansową gwarantuje dość dobra substancja budynków i stosunkowo mała bo tylko dwu procentowa zaległości z czynszami. Inne tego typu podmioty, które mają kłopoty ze ściągalnością muszą borykać się z dziurą nawet 10 procentow Zaległości czynszowych.
- Czynsze

Oprócz inwestycji w termo modernizację Władze spółdzielni gorąco namawiają mieszkańców do rezygnacji z gazowego ogrzewania wody. Najważniejsze argumenty to bezpieczeństwo, ale nie tylko.
—Dominiko ekonomii wodzie

Dostawcą ciepło jest Gminna spółka Nyska Energetyka Cieplna. Prezes spółki liczę na dobrą współpracę co jak mówił będzie korzystne zarówno dla spółki jaki dla spółdzielni i spółdzielców.

Feliks Kamienik jest prezesem Największej niskiej spółdzielni, która posiada 6000 mieszkań, od wielu lat. Coraz częściej myśli o przejściu na emeryturę. Kto go zastąpi?

Prezes i przewodniczącego rady nadzorczej myślą o młodych i widzieliby ich nie tylko na stanowisku prezesa ale i w samej radzie.
 

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Fik
Fik 07.02.2019, 10:02
Prezes od paru lat jest już na emeryturze, obecnie dorabia w spółdzielni oraz jako radny.

Pozostałe