Środa, 19.06.2019

Nyski kodeks doceniony w Gdańsku, Sopocie i Poznaniu.

  • 09.04.2019, 22:45 (aktualizacja 10.04.2019, 19:47)
  • redakcja RTO
Nyski kodeks doceniony w Gdańsku, Sopocie i Poznaniu.
Kodeks Krajobrazowy porządkuje miasto, ale wzbudza także sporo emocji szczególnie, gdy dochodzi do usuwania reklam, które dla przedsiębiorców oznaczają pieniądze. Jednak działania gminy Nysa doceniły takie aglomeracje jak Gdańsk, Sopot i Poznań.

To dowód uznania dla nie dużego bądź, co bądź miasta jakim jest Nysa. W ubiegłym tygodniu byli tutaj goście z Gdańska by korzystać z wiedzy nyskich urzędników. Ale nie tylko Gdańsk. Architekt miejski Roman Jabłoński został zaproszony jako ekspert do Sopotu. Na miejscu miało miejsce spotkanie i wymiana doświadczeń. Nysę
- Przykład Nys, która w sposób zdecydowany, podjęła się trudnej, ale niezwykle potrzebnej pracy związanej z porządkowaniem przestrzeni publicznej. Dzisiaj reklamy niestety nie informują, a dezinformują. Wspólnie z Nysą z Poznaniem z Gdańskiem przygotowuje się aby jeszcze lepiej, skuteczniej działać. - doceniał nasze miasto wiceprezydent Sopotu Marcin Skwierawski.
To że Nysa jest w Polsce liderem przyznaje także Gdańsk i Poznań. Przedstawiciele tych miast brali udział w spotkaniu w Sopocie , na którym ekspertem był Roman Jabłoński architekt miejski gminy Nysa.

Choć temat porządkowania miast z reklam wzbudza pewne emocje eksperci zgodnie twierdzą, że zbyt dużo reklam w jednym miejscu daje taki sam efekt jak brak reklamy. Wiec zgodnie z przysłowiem czasem mniej znaczy więcej.

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mecenas
Mecenas 12.04.2019, 15:15
Gdańsk wszystko wie, bo śledzi postępowania w sądach administracyjnych bo ma lepszych prawników niż Ty, poczciwy trolu.

z całym szacunkiem dla Twojego zaangażowania w temat.

To się nazywa zarządzanie ryzykiem - każdy działający samorząd ma sprawy w sądzie administracyjnym, co nie oznacza, że przed rozstrzygnięciem należy - "wyzywać się od bubli i durniów" - to mało profesjonalne i ze wsi tak troszkę. - z całym szacunkiem.
trol
trol 11.04.2019, 10:56
Tylko Gdańsk jeszcze nie wie że toczy się postępowanie sądowe o unieważnienie tego bubla i w pierwszej instancji kodeks do kosza !!
!!!
!!! 11.04.2019, 00:26
Brawo Roman

Pozostałe