Wtorek, 15.10.2019

Publicznie "udawał" seks z mężczyzną, dostał mandat za pijaństwo.

  • 03.07.2019, 19:35
  • redakcja RTO
Publicznie "udawał" seks z mężczyzną, dostał mandat za pijaństwo.
- "To początek Homo rewolucji obyczajowej, czy od tego gorąca po prostu ludziom bije w dekiel" - Takie wpisy komentujące nieobyczajne zachowanie nad nyskim jeziorem można przeczytać w Internecie. Policja ukarała Słowaka mandatem.


To wydarzenie miało miejsce podczas zlotu miłośników marki Volkswagen nad Nyskim jeziorem na początku czerwca. Zachowanie dwóch panów w biały dzień na oczach gapiów miało sugerować stosunek płciowy.
Całość wyglądała rzeczywiście mało elegancko, żeby nie powiedzieć gorsząco. Tym bardziej że grupa gapiów rejestrowała całą sytuację telefonami komórkowymi.


Policję zawiadomiła ochrona. Funkcjonariusze na miejscu ustalili sprawców. Choć na pierwszy rzut oka wyglądało to na wykroczenie z Artykuł 151 z kodeksu wykroczeń tzw. nieobyczajny wybryk. Jednak jak się domyślamy z powodu braku chętnych do zgłoszenia zgorszenia, co jest warunkiem do skorzystania z tego artykułu zakwalifikowano to jako zakłócanie porządku publicznego Z art 51 paragraf 2 kodeksu wykroczeń. Osoby uczestniczące w niecodziennym happeningu były nietrzeźwe.

redakcja RTO
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe