BURMISTRZ KORDIAN KOLBIARZ POWOŁANY DO RADY RODZINY

  • 08.12.2019, 11:08
  • redakcja RTO
BURMISTRZ KORDIAN KOLBIARZ POWOŁANY DO RADY RODZINY
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Marlena Maląg powołała Radę Rodziny, w skład której weszli m.in. parlamentarzyści oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych. Wśród nich znalazł się Burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz, który nominację odebrał dzisiaj z rąk Premiera Mateusza Morawickiego. Rada będzie organem opiniodawczo-doradczym Ministra Rodziny.

W życiu każdego państwa, które chce się rozwijać, rodzina musi mieć centralne miejsce - podkreślił premier Mateusz Morawiecki podczas uroczystości powołania członków Rady. Zadaniami Rady będzie m.in. inicjowanie, wspieranie i promowanie rozwiązań sprzyjających podnoszeniu dzietności w Polsce, analiza badań dotyczących procesów demograficznych oraz rozwiązań stosowanych w innych krajach.

redakcja RTO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rodzina na zdjęciu
rodzina na zdjęciu 13.12.2019, 15:33
Czy Kordian Kolbiarz i Elwira Ślimak to małżeństwo morganatyczne?
Miki
Miki 11.12.2019, 09:16
Odpowiedź dla Gggg w 1.22 minucie filmu:
https://www.youtube.com/watch?…
komiedia
komiedia 08.12.2019, 16:48
Mam na myśli wyrok WSA w sprawie bonu wychowawczego
komedia
komedia 08.12.2019, 11:52
Facet, który zdaniem sadu (dwukrotny wyrok) dyskryminuje rodziny został członkiem rady rodziny. -

jestem za PIS, ale to jakiś mroczny żart
Marylka
Marylka 12.12.2019, 14:08
Myślę, że osoba która od początku prowadzi tę sprawę czeka na prawomocny wyrok NSA i rezultaty kontroli NIKu w urzędzie. Do tego czasu należy przypuszczać, że żadnego ruchu nie wykona. Co będzie dalej chyba wie tylko on sam. Z koleżankami trzymamy kciuki za powodzenie.
Gggg
Gggg 09.12.2019, 13:00
I to się nie mieści w głowie może już powinien się ktoś tym zająć nikt nie może dzielic dzieci jedno dostaje drugie nie dlaczego? Dlatego że Burmistrz obiecywał w kampani kielbase wyborczą później jak przeliczyli kasę i miałby wypłacić wszystkim to zderzył się z rzeczywistością że tyle kasy nie ma to musiał coś wymyślić nie i mamy to co mamy podział dzieci.

Pozostałe